Skocz do zawartości
b_lic

klapka wlewu paliwa w B7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam jedno banalne pytanie ale muszę znać odpowiedz. Czy w passacie b7 klapka wlewu paliwa jest otwierana elektronicznie przez przycisk tak jak jest to w B6?? Muszę to wiedzieć bo przerabiam swojego passata i mam z tym mały problem. Według schematów przycisku niema ale jest silniczek i teraz niewiem jak to jest otwierane.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciskasz na klapkę i się otwiera. Nie ma żadnych przycisków od wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i o to mi chodziło.

 

 

Naciskasz na klapkę i się otwiera. Nie ma żadnych przycisków od wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik jest pewnie od centralnego zamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Silnik jest pewnie od centralnego zamka

 

Chodzi o to że wsadziłem do swojego b6 moduł komfortu z b7 i wkońcu jak już myślałem że wszystko zgrałem to się okazało że mój przycisk od otwierania klapki wlewu paliwa nie działa, vcds pokazuje układ otwary, a gdy zamykam auto to klapka się otwiera :) Jutro pokombinuje z tym otwieraniem, ale jeśli się nieuda to dorobie mały układ i będzie wszystko działać jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę otworzyć klapki wlewu paliwa. Jest jakby zablokowana. Da się samemu to zrobić czy lepiej na gwarancję oddać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mogę otworzyć klapki wlewu paliwa coś się zablokowalo passat b7 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam się zacinają silniczki od blokowania klapki. Musisz pozamykać i otwierać centralny przyciskiem a druga osoba najlepiej niech naciska ręką na klapkę. Powinno się otworzyć. Na YT jest filmik z wymiany tego mechanizmu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, wystarczy otworzyc klapke od srodka w bagazniku w wersji variant i pociągnąć ręką pręt silownika, wtedy będzie otwarte. Tylko jak wymienić ten silownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności