Skocz do zawartości
MauroO

Spoty Warszawa 2014r - Pierwszy pon.miesiąca 01.12.14r

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie spotkanie 1,09,2014?? bo szukam pomocy do mojego passaka.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie spotkanie 1,09,2014?? bo szukam pomocy do mojego passaka.

Pozdrawiam.

wykorzystam wpis marka Przeczytaj post nr 1, zajrzyj do kalendarza i będziesz miał odpowiedź.

skoro jest napisane to jest :kijemgo pierwszy poniedziałek miesiąca jest od zawsze,ewentualność siła wyższa święto itp. czytać i rozumieć co sie czyta :zliscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wykorzystam wpis marka Przeczytaj post nr 1, zajrzyj do kalendarza i będziesz miał odpowiedź.

skoro jest napisane to jest :kijemgo pierwszy poniedziałek miesiąca jest od zawsze,ewentualność siła wyższa święto itp. czytać i rozumieć co sie czyta :zliscia

 

Może pierwszy dzień nowego roku szkolnego niektórzy uważają za święto :debil:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale 1 Września to zazwyczaj dzieci idą na 9-10 rano... Poza tym 1 Września nie jest żadnym świętem, to nie Boże Narodzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na forum chętnie podlece na spocik 1.09.2014 w którym miejscu w fort wola dokładnie jest spot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam jestem nowy na forum chętnie podlece na spocik 1.09.2014 w którym miejscu w fort wola dokładnie jest spot

 

Siemasz,spot jest na parkingu wewnętrznym poziom zero lub w porze letniej i przy ładnej pogodzie na parkingu zewnętrznym.Zapraszamy:passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za info postaram się pojawić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało? nikogo nie było na spocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byli byli :-) A Ty gdzie się włuczyłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co sie meldować jak te same twarze sie pojawiają od dłuższego czasu :passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byli byli :-) A Ty gdzie się włuczyłeś

Bawiłem się w serwisanta kotłów u siebie w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak tam kochani, nikogo nie było?. Ja jestem uziemiony, dwie pompki odmówiły posłuszeństwa. Znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za spocisza :-) Rysiu dzięki za sprawdzenie fl-a :respect Coś biednie z frekfencją się zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak tam kochani, nikogo nie było?

 

Jarku za Legionowo ja nadrabiałem frekwencją. Jednym słowem mało było nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uważam , że pierwszy poniedziałek miesiąca to nie jest najlepszy termin.

Na moim przykładzie , jest to dzień kiedy mam najwięcej pracy w całym miesiącu i zapewne nie jest tak tylko u mnie.

Praktycznie zawsze planuje przyjechać ale pod koniec dnia jestem tak zmęczony , ze już myślę tylko o "wyrku".

 

Może jest szansa , żeby przenieść spoty np. na drugi poniedziałek miesiąca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że jeśli ktoś chce przyjechać to przyjedzie w każdy dzień bez wyjątku.ja wczoraj zajechałem. Prosto z roboty po 13 godzinach w niej spedzonych a lekko niejest. A jak ktoś niema chęci to chociaż miałby przejechać samochodem na drugą strone ulicy to sie nie zjawi i tyle :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że jeśli ktoś chce przyjechać to przyjedzie w każdy dzień bez wyjątku.ja wczoraj zajechałem. Prosto z roboty po 13 godzinach w niej spedzonych a lekko niejest. A jak ktoś niema chęci to chociaż miałby przejechać samochodem na drugą strone ulicy to sie nie zjawi i tyle :-)

 

popieram :passatfan od zawsze był i bedzie poniedziałek , a frekwencja była zawsze duza,a ze po sprzedaży passata ludzie nie pojawiają sie to normalne, a młodzi nie maja tu nic ciekawego, stała ekipa wie o co chodzi, a zmeczenie to nie powod byli tacy co mieli 2 kroki i nie pojawili sie bo na paliwo nie mieli :haha a i byli tacy co szukali podpiecia pod kompa i tyle ich było widac, tyle w temacie :czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności