Skocz do zawartości
Michal1980

Passat B8 od sierpnia 2014

Rekomendowane odpowiedzi

B8

9ec5efe3bb58b32bedc6f375410fdd6e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej okładce wygląda jak lifting B7...za to podobno wnętrze jest zupełnie nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakby trzeci raz dali to samo wnętrze to byłby lekki zonk.

Design ładny ale denerwuje mnie że wszystkie VAGi są teraz projektowane tylko za pomocą linijki. Same kanty. Za 2 lata znowu będą opływowe i tak w kółko - zmiana trendów a tak na prawdę powrót do przeszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro premiera online...wszystko się może wyjaśni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B6 po dwóch liftingach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haj$ się zgadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ewolucja a nie rewolucja, mocny lift b7? Nie ma aż tak diametralnego odcięcia się od poprzednika jak było np między b5fl a b6. Zalatuje mi trochę audi a6 i bmw 5. Z boku podobny do b6/b7 jeśli chodzi o linie. Takie moje osobiste odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLUS

piękniejszy bez wątpienia, i różnic pełno jeśli popatrzysz na detale. Pionowe fronty reflektorów, ostrzejsze przetłoczenia, estetyka wnętrza, systemy elektroniczne. Rozstaw osi większy o 8 cm czytaj - więcej przestrzeni w kabinie.

diabeł będzie jak zawsze w szczegółach (ergonomia i detale) oraz w sercu - silniki i właściwości jezdne. Jestem pewien że świetne

 

MINUS

patrząc z daleka i bez jazdy - oczywiście kontynuacja, ewolucja i to spokojna. Duch Golfa VII w jakości i estetyce przeniesiony na większego brata. nic w tym złego ale jeśli ktoś spodziewał się rewolucji - będzie zawiedziony.

 

Jeśli nastawialiście się na przeskok kosmiczny to go tu nie znajdziecie i trzeba iść do Audi :-). Bo różnica między Audi a VW musi pozostać, więc nie mogło być inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z boku to faktycznie wygląda jak połączenie B7 w wersji europejskiej z amerykańską. Z przodu widać jakiś lift, najmniej mam wrażenie z tyłu. Za to środek jest widać zmieniony, ciekawe jak z samym wyposażeniem, silniki zapowiadają się ciekawe, 2.0TDI 240KM?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i warto pamiętać że na fotkach jest wersja RLine, wydechy w zderzaku są tylko w niej, podobno nie będzie tak w standardzie :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dwa rodzaje licznika będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dwa rodzaje licznika będą

 

coś jak w mondeo "Converse"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że silnik w poprzek, a do tej pory to zmieniało się z nowym modelem... :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam dla mnie fajna gablota będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we wszystkich modelach na platformie MQB (Golf VII, Golf Sportsvan, Passat B8) silniki są montowane odwrotnie niż do tej pory i odchylone o chyba 12% o ile dobrze pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z boku to faktycznie wygląda jak połączenie B7 w wersji europejskiej z amerykańską. Z przodu widać jakiś lift, najmniej mam wrażenie z tyłu. Za to środek jest widać zmieniony, ciekawe jak z samym wyposażeniem, silniki zapowiadają się ciekawe, 2.0TDI 240KM?!

 

Dlatego to nie będzie miało prawa jeździć długo. Teraz z 2.0TDI krzesają 140/170 koni , a tu kolejne 70 kucy ma się zmieścić pod maską? Nic innego jak maksymalne wyżyłowanie silnika, tylko wyczekiwać wpisów w nowym dziale " 2.0 BiTDI- nie jeździe- o co chodzi?"

 

Czekam na to z niecierpliwością:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam już od dawna latają 1.4 tsi co maja 180 KM i jakoś przebiegi mają spore i nic się z tym nie dzieje.

Skoro fabryka obliczyła tak moc tego silnika, że będzie ok to tak powinno być.

 

Zresztą biorąc nowe auto z ASO bankowo bym brał max gwarancję to czym się przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlew płynu do spryskiwaczy jak w Dusterze

tylko gdzie może być akumulator, w bagażniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności