Skocz do zawartości
max8810

jaka siec komorkowa wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie znalazłem podobnego wątku o sieciach komórkowych wiec założyłem nowy temat a mianowicie chodzi mi jaka siec wybrać gdyż teraz posiadam play niby wszystko ok ale; - często jestem za granica mam ofertę allinclusive 99 lecz gdy dzwonie zza granicy polski to nalicza mi wszystko poza abonamentem a pakiet złotówek nawet nie jest tknięty i kwota zamiast 99zl dochodzi do 200zl i tutaj mam pytanie. W której sieci takich opląt nie naliczają poza abonamentem dopóki mamy cos tam na koncie do wykorzystania. Moze ktoś z Was forumowiczów tez jest często poza krajem i takich problemów nie ma. Intersuje mnie abonament gdzie w okolicy okolo 100zl.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda rozmowa w roamingu będzie poza pakietem minut.

 

Najlepiej mieć tani abonament lub na kartę i odbierać rozmowy. 36gr a nie 1,20zł jak za wykonane połączenie. SMS są już w ogóle nieopłacalne.

Edytowane przez skcrack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, rozmowy w roamingu są rozliczane poza abonamentem. Powinieneś IMHO podzwonić do operatorów (wszak nie jest ich tak dużo) i konkretnie zapytać jak rozliczają rozmowy roamingowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdy dzwonie zza granicy polski to nalicza mi wszystko poza abonamentem

jak to w każdym abonamencie, roaming będzie zlikwidowany bodajże w 2014 albo 2015 jak dobrze pamiętam, UOKiK chce to wymusić na operatorach telefonii komórkowej ;)

 

W której sieci takich opląt nie naliczają poza abonamentem dopóki mamy cos tam na koncie do wykorzystania.

nie ma takiego aboanmentu obecnie, pozostaje karta :) usługa przed płacona jednym słowem ;) bodajże MIX Cię też jeszcze ratuje :)

 

 

SMS są już w ogóle nieopłacalne.

koszt sms w zależności od operatora to z reguły 61gr no 1gr to nie jest ale żeby od razu nie opłacalne :) nie ma tragedii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W play jest teraz abonament że odbiór w roamingu jest za free :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kuczlaw ;) EUROPA UNLIMITED jak dobrze kojarze z banerów na mieście;P a kolega MAX korzysta z PLAY i nie skumał a wystarczy zmiana taryfy i po problemie bez aneksu bez nowego zobowiązania :) albo oczekiwanie do 2014 znając nasz kraj do końca tego roku a życie zweryfikuje i nie wejdzie ta ustawa/zapis w ogóle albo dopiero w 2015 ;)

 

warunek !!!

 

Kwota zobowiązania musi być taka sama albo większa, operatorzy nie zmieniają taryf w abonamencie na mniejszą !!!

Edytowane przez hahorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam nie znalazłem podobnego wątku o sieciach komórkowych wiec założyłem nowy temat a mianowicie chodzi mi jaka siec wybrać gdyż teraz posiadam play niby wszystko ok ale; - często jestem za granica mam ofertę allinclusive 99 lecz gdy dzwonie zza granicy polski to nalicza mi wszystko poza abonamentem a pakiet złotówek nawet nie jest tknięty i kwota zamiast 99zl dochodzi do 200zl i tutaj mam pytanie. W której sieci takich opląt nie naliczają poza abonamentem dopóki mamy cos tam na koncie do wykorzystania. Moze ktoś z Was forumowiczów tez jest często poza krajem i takich problemów nie ma. Intersuje mnie abonament gdzie w okolicy okolo 100zl.

 

pozdrawiam

 

Play ma oabonament dla ludzi którzy siedza za granica:) masz darmowe minuty za granicy do polski:) Abonament napewno miesci sie do 100zł:)

 

Ja osobiscie w Pl siedze all time i mam w play abonament 39zł i za darmo do wszystkich sms i polączenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

o dzieki nawet nie wiedzialem ze taka opcja jest to jak bede mial chwilke czasu to podjade do najblizszego salonu i sie popytam. temacik mozna zamknac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej PLAY.

Warto było zapłacić 600zł kary za zerwanie umowy.

Skończyły się problemy z rozłączaniem rozmów, szumami, niską jakością połączeń, itp. itd.

PLAY TO PORAŻKA

Jak ktoś chwali Play, to zna tą sieć tylko z cenników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nigdy więcej PLAY.

Warto było zapłacić 600zł kary za zerwanie umowy.

Skończyły się problemy z rozłączaniem rozmów, szumami, niską jakością połączeń, itp. itd.

PLAY TO PORAŻKA

Jak ktoś chwali Play, to zna tą sieć tylko z cenników.

 

No popatrz. Pierwsza komórke miałem w 97 ' i od tamtej pory przerobiłem wszystkich operatorów w Polsce i skończyłem na playu i baaaa, przedłużam na tygodniu po raz trzeci umowę.

Widocznie mieszkasz i przebywasz w nieodpowiednim miejscu bo ja nie narzekam a wrecz polecam ze względu na najwiekszą w Polsce siec BTSów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam inne doświadczenia.

Też byłem w Playu od kilku ładnych lat.

Teraz wypowiedziałem im wszystkie umowy jakie miałem u nich (2 telefony i internet).

Byłem na prawdę wyrozumiałym klientem. Do tego stopnia, że wyrobił się u mnie odruch podchodzenia do okna jak tylko dzwonił telefon.

Problemy z połączeniami były cały czas z różnym nasileniem.

Mieszkam w centrum Opola i dziwię się, że w takim miejscu nie ma dobrej sieci.

Zresztą w Playu nie ma to znaczenia, rozłączanie jest losowe.

Wczoraj dzwonił do mnie kolega, który przeszedł do Play, i po kilkunastu sekundach rozmowy stary numer, połączenie zostało przerwane.

Żeby nie być gołosłownym wrzuciłem skan opłaty karnej, do tego mam jeszcze karę na fakturze za wypowiedzenie umowy bez zachowania 30 dni karencji wypowiedzenia.

skanuj0001_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra niestety ma też wieczny problem z jakością połoączenia po przejściu z Plusa do Play jakieś 3 lata temu :/: echo jest standardem. O dziwo partner mojej sopstry tego problemu nie ma,ona ma abonament,on na kartę :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm w firmie mamy 3 telefony play, i kązdy ma problemy, co jakiś czas zrywa połączenia, szumy, echo to normalka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika778

Ja od wieli lat posiadam telefon w plusie i nie mam nigdy problemu z zasięgiem czy zrywaniem połączenia :roll: Wcześniej miałam w obecnej firmie tmobile i naprawdę nie byłam zadowolona :)

 

 

 

---------------

Wejdź tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło,że przebywam teraz poza granicami PL ,a nawet UE i również dręczył mnie problem kosztów połączeń do kraju.Jako,że jestem abonentem sieci Play zacząłem przeszukiwać internet i znalazłem jakieś rozwiązanie,a mianowicie uruchomiłem sobie usługę TelePlay za 3.66/ m-c i dzwonię do kraju bez żadnych dodatkowych opłat . Minusem tego jest to ,że połączenia wykonuję poprzez internet,ale jakość połączeń jest naprawdę bardzo dobra.Wiem,że nie jest to rozwiązanie problemu autora wątku,ale zawsze coś...:gwizdze

Edytowane przez tequila1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skończyły się problemy z rozłączaniem rozmów, szumami, niską jakością połączeń, itp. itd.

PLAY TO PORAŻKA

True story jakość połączeń to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra niestety ma też wieczny problem z jakością połoączenia po przejściu z Plusa do Play jakieś 3 lata temu echo jest standardem

 

MIeszko może OBAMA ją podsłuc***e :P:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może zalezy to od nadajnika lub samego aparatu. Ja własnie dzisiaj przedłużyłem umowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
True story jakość połączeń to masakra.

 

zgadzam się, ale nie do końca są miejsca gdzie z PLAY mam zasięg a inni operatorzy nie mają, za to naprawdę frustrując jest fakt, braku tego zasięgu w domu, żeby z kimś porozmawiać trzeba samemu robić za lokalizator sygnału...

 

cały czas myślę o zmianie oferty,

 

MAX i jak tam zmieniłeś tą taryfę, jakiś aneks ? czy może rozwiązanie kolegi TEQUILA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności