AVF odpala idealnie, gaśnie-dusi się po dodaniu gazu :/
dodany przez
robertAVF, w Passat B5 (3B i 3BG)
dodany przez
robertAVF, w Passat B5 (3B i 3BG)
Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności