Skocz do zawartości
Poochini

Jakie auto do 5tyś pln aby zmieścił się wózek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja będę oryginalny. PASSAT B3/B4, kombi/sedan jak kto lubi, silniczek 1.8 90koników, jak kupisz b3 to za resztę kasy zrobisz z niego nówkę sztukę. Gaz tam poleci nawet najzwyklejszy a w większości przypadków już jest instalacja LPG. Sprzęt niezawodny, pojemny a jak się poszuka to i fajne wyposażenie można znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez o nim myślałem, ale patrząc na gabaryty bagaznika jednak VB lub właśnie B4 będzie większy. Znalazłem na alledrogo jedna bliska mnie z LPG, klima. Podjade ja zobaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika778

Proponuje vectre, lagunę, punto icon_wink.gif wydaje mi się ze do większości standardowej wielkości aut zmieści się wózekicon_wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renault Laguna I , bardzo komfortowe auto, ceny juz tanie, szroty pelne, a i lpg chodzi porowywalnie dobrze jak w w 19 lub 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Endrjiu

Moi rodzice zawsze mówili, że oni mieścili się z wózkiem w maluchu, który łapie się w tym przedziale cenowym ;-) A na serio, to koleżanka ma Opla Omegę - duże auto za śmieszne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie auto dla zony, dojezdzajacej do pracy krotkie odcinki? Cos w zakresie 4-8tys pln. Oczywiscie bena - zaden diesel, i cos, co nie spowoduje smutnej miny, jak obetrze.

 

Corsa 1.0, 1.2

Polo 1.2

Fiesta 1.2

Cytryna C2

Plug 207

Fusion

 

Cos dodac? Cos skreslic od razu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polo lepiej 1.4...trochę większe spalanie i jakoś jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze znalazłem - Daewoo Nubira w kombi, z LPG i klima. Ew jakiś Renault Scenic (to żona chce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo 1.2

 

miałem 1.0 bajeczka ;) na światłach zawsze pierwszy, na miasto w zupełności wystarczy, niech nikt mi nie pisze że to auto nie jedzie ;)

nawet jak trafisz na wersję bez wspomagania to i tak kierownicą przy takich kółeczkach kręcisz jakby to wspomaganie było ;) prawie jak funkcja CITY w fiatach ;)

 

Tak wyglądało ;)

 

05032011230.jpg

05032011232.jpg

05032011231.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności