Skocz do zawartości
prego

Paski chromowane na przednią atrape B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na allegro znalałem sporo aukcji z chromowanymi paskami, które zakłada się na przednią atrape wlotu powietrza np. http://www.allegro.pl/item153386909_vw_passat_b5_tuning_listwy_chrom_na_grill_atrapa.html

 

Jaki jest efekt po montażu? Warto inwestować w to pieniążki? Poprawi się efekt wizualny? Będzie widać, że to są tylko chromowane nakładki?

 

Bardzo proszę o opinie na ten tamat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja kupiłem komplet za ok 25 zł ,paski podocinane ale lekko za długie i przy zmianie temperatury zmieniały długośc (lepiej od razu poprzycinac o 1 mm krótsze)

 

Po ok tygodniu się zaczęły odklejac na końcówkach- odkleiłem stary klej z listew ,kupiłem mocną taśmę dwustronną( JB ) ,ponaklejałem na listwy.

Teraz minęły 2 mies. i jest ok.

 

A efekt ,przynajmniej na ciemnym passacie rewelacyjny.

 

http://www.allegro.pl/item154938533_listwa_listwy_chrom_dl_8_m_szer_9_mm_elastyczna.html

 

moim zdaniem lepiej kupic listwę Carpoint z klejem 3M ,i będziesz miał spokój że się nie odklei a jeszcze zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć

a co powiecie na to i tylko 60,00zł - CHROM W SPRAYu NIEMIECKIEJ FIRMY MiSTAR

 

http://www.allegro.pl/ite..._c_nowosc_.html

To jest przecież pseudo-chrom....pomalowałem czymś takim mocno porysowane kołpaki i efekt jakoś nie powalił mnie na kolana :dobani:

 

Natomiast powracając do chromowanych listwek ;) to... _wyszukiwarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czyli ten spray to lipa, a już chciałem go kupić :padam:

 

Kupiłem też te listewki chromu do oklejania samochodu, ale na razie nie mam kiedy je poprzyklejać. Okres zimowy ma to do siebie, że jak przyjadę do domu to już jest bardzo ciemno, a w garażu trochę niewygodnie, ale ogólnie wyglądają spoko, trochę ta taśma wygląda kiepsko ale jest na to sposób np.: klej do szyb. Miałem kiedyś w passacie b3 przyklejony spoiler i było spoko

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ok tygodniu się zaczęły odklejac na końcówkach- odkleiłem stary klej z listew ,kupiłem mocną taśmę dwustronną( JB ) ,ponaklejałem na listwy.

Teraz minęły 2 mies. i jest ok.

Ja miałem dokładnie to samo - zaczęły odklejać mi się bodajże cztery sztuki. Zamiast taśmy dwustronnej użyłem odrobinę dwuskładnikowego kleju, przykleiłem końcówki i jest :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności