Skocz do zawartości
GRZECHHH

Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby wgrywac mod madzi musialbys miec ten sam nr sterownika. Inaczej mozesz narobic balaganu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tak też myślałem. Nie odważyłbym się bez zapasowego sterownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam tak małe pytanie?

z których map korzysta komputer podczas odpalenia zimnego silnika i pracy aż do rozgrzania do 90 stopni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rozruch to jest mapa dawki startowej i w zależności od temperatury mapa kąta wtrysku. To chyba zasadnicze mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o rozruch to jest mapa dawki startowej i w zależności od temperatury mapa kąta wtrysku. To chyba zasadnicze mapy.

 

chodzi mi dokładnie o to która mapa odpowiada za działanie zwiekszania dawki na zimnym pracującym silniku aż do rozgrzania

w ATJ jest tylko jedna mapa SOI dla 0 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam to moj pierwszy post mam golfa 4 tdi ajm 1999 r 115 km 6 biegow przeczytalem ten temat w calosci ale ze jestem zielony ,lecz chcial bym podkrecic moja golfine mam pytania jaki kabel w rozsadnej cenie kupic i czy jest ktos kto za free pomoze lekko podkrecic moja furke z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"lekko" tzn ? w zaleznosci w jakiej kondycji jest silnik, sprzeglo, turbo, pompki... "podkręcając" trzeba uważać by nie przesadzać, i trzeba tylko zdrowy rozsądek przy "przerabianiu" jakiejś mapy. Zacznij może od mapy ogranicznika momentu obrotowego :) troszkę ją "rusz" wrzuć w auto, i sprawdzaj efekty. zobaczysz jaka modyfikacja da jaki efekt. wiadome nie można przesadzać bo można niezłych szkód narobic.

 

a za darmo to raczej nikt Ci nie zrobi, jedyne to kombinować samemu, a info czytać na wielu forach, co jak po co naco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki kabel polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos z kolegow forumowiczow potrzebowal zczytac zaprogramowac wsad w swoim aucie to posiadam galleto 54 z profesjonalna rama i bdmem i programator do starszych sterownikow ktore trzeba lutowac. Jakies czyste pamiatki tez sie znajda bo tam idzie otp. Okolice malego trojmiasta i wladka pomoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam mppsa, ale moze byc tez galleto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mppsa masz z alegro czy skad moze jakis link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daron, tu obiecane logi. Lepiej pozno niz wcale ;)

 

Grupa 003, 004, 011: http://vaglog.rtnet.pl/log_183820.html

Grupa 011: http://vaglog.rtnet.pl/log_183819.html

Grupa 004: http://vaglog.rtnet.pl/log_183818.html

Grupa 003: http://vaglog.rtnet.pl/log_183817.html

Grupa 003, 011: http://vaglog.rtnet.pl/log_183821.html

 

Grupa 023: http://vaglog.rtnet.pl/log_183822.html to zrobilem w BS tylko, nada sie?

Edytowane przez Gaszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś duże turbo u ciebie siedzi, że tak późno wstaje? Do jazdy na codzień to jest męczące, no nie? Jak już analizuje te logi to wg mnie i przeplywka mogłaby lepiej mierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibiza bpx. Program seria juz (ten wczesniejszy wywalony). Turbo seria. Stracilo dol po wymianie popychaczy i zaczelo wiecej palic. Przeplywka zmieniona i dalej pokazuje to samo. Pompki nowe i ciut poprawy ale dalej zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompki do regulacji (BIP), daj jeszcze loga 011BS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobi sie. Zapomnialem dodac, ze wlasciciel kupil pompki z BUK. Czy korekta softu moze cos zmienic? Czy moge wgrac soft z BUK do sterownika BPX? Ogolnie co wtedy z checksumami itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz, wrzucaj soft z końcówką 019NT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mppsa masz z alegro czy skad moze jakis link

z alledrogo... niby czytalem ze czasem lubi uwalić pamiec, czy moga być problemy, ale ja żadnych problemów nie miałem ;) wszystko mi śmiga jak należy (prócz mojego lapka, którego nie chce zrobić, bo za dużo danych mam i brak czasu na zabawe z nim :D ) a tak to bez zadnych problemow. galetto w sumie chyba tez moze byc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małe pytanko odnosnie vag-suite, bo jak wiadomo program nie znajduje wszystkich map automatycznie,czy probował ktoś korzystac z hex edytora i szukac map recznie? Jak wyodrebnic i opisac daną mape ,dorzucic ją do reszty map oczywiscie znajac jej adresy?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności