Skocz do zawartości
Lever

Prośba o analizę logów Passat B6 2.0 TDI BKP 4-motion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam go od kilku miesięcy, mam wrażenie że jest zamulony i nie ciągnie tak jak powinien. Jeździłem passkiem kolegi, ten sam motor i u niego jakoś lżej się zbiera, ja mam czasami wrażenie jak bym kogoś na linie ciągnął.

 

Miałem robioną akcję dobrej woli na pompowtryski, dwa tygodnie temu. przed wymianą było podobnie.

Dodatkowo według mnie znacznie za dużo pali, co prawda jest to 4-motion ale w trasie wychodzi około 8 litrów po mieście 10-11 litrów.

 

Błędów brak, proszę o analizę

 

 

LOGI DYNAMICZNE

 

Log (0 - 001,003,004)

Log (1 - 008,010,011)

 

 

LOGI STATYCZNE

 

Log (0 - 001,003,004)

Log (1 - 007,010,011)

Log (2 - 013,018,023)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mało ludzi się chce wypowiadać o 2,0 tdi dziwne ale może ktos wkoncu sie zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam BKP, jestem po akcji serwisowej na wymianę pompowtrysków. Czy te kanały które zlogowałeś to są niezbędne tj. 6 dynamicznych i 9 statycznych, czy jeszcze jakieś się robi, czy do diagnozy samych pompowtryskiwaczy wystarczą kanały 013,018,023 - statycznie? Dopiero "zaczynam" z logowaniem i potrzebuję się trochę doszkolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie tylko tę co napisałeś

 

Czy ktoś może mi odpowiedzieć czy moje turbo i przepływka działa prawidłowo ??

 

Proszę od info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepływka ok, turbo się przycina - do kontroli kierownice i sztanga, kąt synchronizacji do minimalnej poprawki (może z tego być zwiększone spalanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, a powiedz mi proszę jaki powinien być prawidłowy kąt synchronizacji i czy możliwe jest ze przez sprzęgło tak przymula? Trochę nisko bierze ale jeździ się normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności