Skocz do zawartości
Gość prezess

Kolejny "sportowiec" w passacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość prezess

LINK

 

coś mu tam przydymia chyba na końcu... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sportowiec zagotował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie widze złego w takim ślizganiu się, bo pasek bardzo w dupe nie dostał (tak jak to na innym filmie który był prezentowany na forum), nawet spoko miejscówka ale kolega troszkę i tak przesadził :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nie zagotowal - poprostu wydaje mi sie ze zapalila mu sie kontrolka temperatury zjechal i tyle - a ze dymi to raczej nie dym tylko para - silnik goracy paruje na mrozie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też może być :) Ale napewno mu tam grzał ostro, więc kto wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolo coś tam jeździ. Co do jazdy w takich warunkach to jestem za trzeba poznawać autko i szkolić się bo kto wie co nas zdziwi na drodze.

 

To chyba napędzik na x 4 inponująco sie zbiera.

 

 

Ale takie coś woła o pomste do nieba :krzeslem::krzeslem::krzeslem:

 

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,37290,sortuj,sm,st,37106,pozycja,1,VW_PASSAT_SLUZBOWY_%3A%29

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz bylo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol1988

hmm cos mi sie wydaje ze on nie wiedzial ze trzeba chlodzic turbine po ostrej jezdzie :D ... i zgasil odrazu autko .. a zagotowalo sie pewnie bo na koncu mowil ze cos sie zapchalo .. pewnie wloty powietrza sniegiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wydaje ze on nie wiedzial ze trzeba chlodzic turbine po ostrej jezdzie ... i zgasil odrazu autko

 

mi też się tak wydaje że o turbinkę nie dba :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wątpliwe czy ten koleś nauczy się coś podczas takiej jazdy.Ja jestem w 100% za tym aby zimwe warunki wykorzystywać do poprawienia swoich umiejętności w nauce jazdy. :ok: Ale to co On pokazał raczej w niczy to przypominało. :krzeslem: Fure zkatował i tyle zero z tej jazdy wynósł. Tempak :dobani:

 

Pzdr. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam takich ludzi, to było zwyczajne wstawianie " w piz.." na 1'ym biegu

mi też się tak wydaje że o turbinkę nie dba

 

to jest tak jak z "paleniem gumy" , zazwyczaj mało kto wie że podstawową zasadą przy "paleniu gumy" aby zwiększyć chłodzenie wody, jest to że wentylator ogrzewania musi być włączony na max'a, a potem "płacz" że się zagotował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slabe :dobani: Nie chcial bym kupic tej fury od niego :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czym sie chwalic... godne politowanie i kary smierci za katowanie paska. A swoja droga to gosciu ma dresik i mysli ze jest fajny.... tylko bejce zamienil nie wiadomo czemu na vw... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda autek :krzeslem: sam jak bede mial okazje posmiagac na sniegu to zrobie to, ale z glowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mks

moja Octavia lepiej sie krecila wczoraj bez takiego zylowania i z przodem pedzonym , piruet byl niezly, w koncu to raczej haldex ale moim zdaniem mniej gazu wiecej recznego , oczywiscie w granicach rozsadku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdzenie tylko po to aby na ręcznym pozarzucać to moim zdaniem....dziecinada.

 

Nie lepiej porozstawiać sobie jakieś słupki i trenować jazdę mięzy nimi :cwaniak: ,wtedy to przysniesie jakieś pozytywne skutki ,i napewno się lepiej auto wyczuje niż jak byś miał jeździć i nonstop bączki niewiadomego celu kręcić :ok:

 

Pzdr. :vw::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość altima

jak można tak dieselka katować ??!!?? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yarcio

Szkoda tylko tego autka - naprawdę.

Jak się już chce tak jeździć to trzeba przestrzegać kilka zasad tak jak np. z tą turbiną.

Ale ja jestem przeciwny takiej jeździe w taki sposób.

Jestem za treningiem kontrolowanych poślizgów na śniegu czy lodzie - ale to nie miało nic z tym wspólnego :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Seban

tylko patrzec kiedy go wystawi na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ok. moze nie jazda, bo musi potrenowac jak wrzucic 2ke i takie tam inne wspomniane wczesniej, ale wybral parking, nie ulice!! Duzy +! aleeeeeee, ilu z was nie chcialo by tak?zapomniec ze .... i po prostu po 8latach spokojnej jazdy, bycia przykladnym kierowca, zaszalec i miec wiecej frajdy przez 8 minut niz przez 8 lat naciskania na gaz swojego cacka! Moze wlasnie pomyslal, ze dlaczego by nie?zdazyc przed amatorem cudzej wlasnosci i miec chwile radosci z posiadania jeszcze swojego samochodu! A ci co mowia, ze szkoda paska, to ja mowie to co sam uslyszalem w podobnej sytuacji, cytuje"szkoda, to jak krowa nasra do studni, bo ani woda, ani gnuj" zapewne dosc prostackie powiedzenie, ale dla mnie ma znaczenie. A mysle, ze zgodza sie ze mna ci ktorzy wstali rano bez paska :znudzony: , ilu zaluje braku tych 8 minut katowania :hyhy: ? A to, ze na alegro, w/g mnie jeszcze bardziej uzasadnione, przez posiadacza, jak wie, ze go sprzedaje, to w koncu sprawdza, i to jest wtedy ten 2 raz kiedy sie cieszy. Wiekszosc jest po takich katuszach, 8 lat samochod i nie dopadl go zaden wnuczek, czy synek? ze swieczka szukac takiego. Podsumowujac: 8 minut radosci, bo przez 8 lat placiles karta!

ps.widac, iz nie formuowicz, nie studzi turbiny.

I wielkie dzieki za to forum, bo inaczej i ja bym nie studzil! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności