Skocz do zawartości
jedrus

nowy dział - gadżety

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorową porą,

powstał nowy dział w kategorii "inne" - "Gadżety forumowe".

 

Ułatwi to nam nadzór nad wszystkim wątkami powstającymi przy okazji opracowywania, wybierania i zamawiania nowych gadżetów. Moderatorem tego działu jest boommax.

Ma również moc rozdawania ostrzeżeń za zaśmiecanie wątków w tym dziale, także prośba do Was o nieutrudnianie zamawiania gadżetów i nie robienia offtopicu w tych wątkach.

 

pozdrawiam

jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że forum się rozrasta :D

Oby tak dalej :ok::)

 

Paweł, gratuluje awansu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymać :ok:

Brawo :hurra::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to i ja gratuluje :P ale gdzie moje koszulki z ich braku zadowalam sie stringami dziewczyny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę w dziale "Gadżety forumowe" edytować swoich postów.

Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że musiałem wyłączyć taka możliwość w tamtym dziale. Osoby składały zamówienia po czym je edytowały nie informując nas o tym przez co my nie mieliśmy możliwości zorientować się w zmianach. Konsekwencją tego był bajzel. Do tego nie mam ochoty spierać się z kimś, że napisał co innego niż to, co aktualnie figuruje w jego poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, że musiałem wyłączyć taka możliwość w tamtym dziale. Osoby składały zamówienia po czym je edytowały nie informując nas o tym przez co my nie mieliśmy możliwości zorientować się w zmianach. Konsekwencją tego był bajzel. Do tego nie mam ochoty spierać się z kimś, że napisał co innego niż to, co aktualnie figuruje w jego poście.

Zgadzam się w 100%.z kubelt'em, - właściwie ja do tego doprowadziłem.

Niektórzy chyba myślą, że mamy oczy dookoła głowy i zauważymy zmianę w poście z 1 na 2 . :krzeslem::kwasny:

Teraz zmusza, to wszystkich do przeczytania post'a przed wysłaniem, bo chyba o tym zapominają. :hyhy::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności