Skocz do zawartości
paluch36

Dziwne objawy Stag 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio pojawił mi się dziwny problem z instalką a mianowicie od czasu do czasu jak mu dam po obrotach to przełącza mi na Pb tak w granicy 5 tyś obr nie wiem dla czego i nie zawsze się tak dzieje do tego od czasu do czasu po prostu się wyłącza jak by ktoś prąd odciął i jak go zostawię na jakiś czas na zgaszonym silniku od nowa załapuje i wszystko śmiga. Czy może to byś spowodowane czujnikiem temperatury reduktora (objawy pojawiają się na ozgrzanym silniku)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obrotach to przełącza mi na Pb tak w granicy 5 tyś obr nie wiem dla czego

Spadek ciśnienia do minimum ustawionego w programie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nie wyrabia reduktor albo źle jest ustawione ciśnienie. Jedź do gazownika niech ci na początek przeprogramuje system. Jak to nic nie da - reduktor zapewne do wymiany. U mnie wyszło, ze reduktor :D Bo też mi przy wyższych obrotach spadało za bardzo ciśnienie i LPG się wyłączało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatnio pojawił mi się dziwny problem z instalką a mianowicie od czasu do czasu jak mu dam po obrotach to przełącza mi na Pb

Kolego, a filtr(y) kiedy wymieniany??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filtry od gazu wymienione 7tyś km temu.

 

A co do ciśnienia to gdyby było złe to cały czas by były takie objawy a on ma tak od czasu do czasu.

a tutaj są moje fotki z ustawień gazu: http://forum.vw-passat.pl/threads/119435-Passat-b5-1-8T-instalacja-Stag-4-wysokie-spalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na wykresach się nie znam. Ale miałem takie objawy i napisałem, co stwierdzono i wymieniono po diagnostyce instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A błędy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A błędy ?

 

Są ... w tytule tematu nawet jeden się trafił :haha tylko ja zauważyłem ? szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek ile latek ma Twoja instalacja??

Stag- OK

Zawolak- OK (da radę w tym silniku)

Valdemary- to niestety pomyłka.

Czemu nie podjedziesz do Adama?? Daleko nie masz. http://forum.vw-passat.pl/members/37086-adamrogowski http://adamrogowski.net/

Podłączy Ci kompa i powie co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błędy się nie pojawiają po podłączeniu kabla, instalacja ma 3 lata. Jeżeli niestety nie uda się znaleźć przyczyny na forum to pewnie ktoś z większą wiedzą i sprzętem będzie musiał zaingerować w instalkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
filtry od gazu wymienione 7tyś km temu.

 

A co do ciśnienia to gdyby było złe to cały czas by były takie objawy a on ma tak od czasu do czasu.

a tutaj są moje fotki z ustawień gazu: http://forum.vw-passat.pl/threads/119435-Passat-b5-1-8T-instalacja-Stag-4-wysokie-spalanie

Jezeli kupujesz filterki gdzieś w sklepie to kontroluj i zmieniaj częściej bo szybciej twardnieją od oryginalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informację jak będzie chwilka to zajrzę do nich jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności