Skocz do zawartości
Kuba_krak

[Archiwum] Blog motoryzacyjny by Kuba_krak

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

 

Niedługo zamierzam rozpocząć prowadzenie bloga, w którym będę szczegółowo i subiektywnie opisywał najpopularniejsze samochody na polskim rynku motoryzacyjnym.

 

W związku z powyższym chciałbym się do Was zwrócić z serdeczną prośbą.

Czy któryś z Forumowiczów (mieszkający w Krakowie lub okolicach) będący w posiadaniu jednego z poniższych Passatów:

 

B3 1.8 90KM (od 1988 do 1993)

B3 1.9 TD 75KM (od 1991 do 1993)

 

B5 1.8 20V 125KM (od 1996 do 2000)

B5 1.8 T 20V 150KM (od 1996 do 2005)

 

B5 1.9 TDI 130KM (od 1999 do 2005)

B5 1.9 TDI 110KM (od 1996 do 2000)

 

B6 2.0 TDI 140KM (od 2005 do 2010)

 

 

mógłby użyczyć swojego pojazdu celem wykonania dokładnej dokumentacji fotograficznej na potrzeby mojego bloga?

Chciałbym także przeprowadzić z taką osobą szczegółowy wywiad na temat eksploatacji samochodu (spalanie, serwis, radość z prowadzenia, koszty eksploatacyjne itd.).

 

Modele które wymieniłem powyżej są tylko najmilej widzianymi - ze względu na największą popularność na rodzimym rynku, ale będą także inne odmiany B3, B5 czy B6

 

W zamian za współpracę oferuję dobrze wykonane zdjęcia (mogą się przydać np. przy odsprzedaży samochodu), miłe towarzystwo i zgrzewkę piwa na chłodne jeszcze póki co wieczory ;-)

 

P.S.

Podpiąłem się pod ten temat gdyż nie mogę zakładać własnych a ten wydał mi się najbardziej odpowiedni do tego celu.

 

Pozdrawiam,

Kuba

Edytowane przez Carter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ja jestem chętny tyl że posiadam passata b5 fl z silnikiem 2.0TDI (136KM) z 2005 roku pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo ja też chętnie pomogę Passat B3 kombi 1,8 75koni oraz 1.6 72konie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu też możesz śmiało pukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę się podzielić opinią (subiektywną) na temat B5FL, 1,9 TDI 130 koników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja też mogę się pochwalić swoim pastuchem :P opinii na ten temat też mam w chaj :lol2 :passatfan

pasztet B5 3B 1,9TDI 110KM AFN :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za zainteresowanie!

Zaraz odezwę się na priv w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silnik inny, ale gdyby brakowało samochodów to jestem wstępnie chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż jak by, Cię interesowało jedyne w Małopolsce na forum Czerwone B5 kombi to służę pomocą.:cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passat b5fl 1.9 TDI 130KM +30KM 2003r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tu tłok się zrobił :D ale może to i dobrze będzie w czym wybierać :lol

 

Jak by co to Ja też się piszę z moim Mariowozem :D Passat Variant B5fl (3BG) 2.0 TDI 136KM+kilka kucyków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pasek b6 140 kucy, rocznik 2006.. :rumieniec Jestem chętny na takie "doświadczenie" :) pozdr :luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiało dzwoń 1.8T 150 kucy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
jedyne .........Czerwone B5 kombi

 

nie jedyne a czy czerwone to sie niedlugo okaze jak jeszcze kilka warst odleci na myjce heheheh :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jedyne a czy czerwone to sie niedlugo okaze jak jeszcze kilka warst odleci na myjce heheheh :P

Nie daruje tego:sciana:wsciekly Chcesz powiedzieć że jest jeszcze jakieś czerwone owlepowane B5 kombii??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łohohoho ile chetnych.....:-P.... by oddac garstke swoich info... na temat Passacika......:-D... ja tez moge jak sie wbije.......:-P.... Mój Passek B5 FL 1.9 AVF 130 + dodatkowy prezecik... teraz jakies ~170....kucy....^^.........pozdrawiam......lukaszek__vw...:-)

Edytowane przez lukaszek__vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miło, że aby się pochwalić swoim Passatem w necie, zaprezentować za darmoszkę...:doh

Jak to ludzie chętnie garną się do "pomocy" w obfotografowaniu własnego przecudownego i oryginalnego Passata, oraz upublicznieniu tych fotek:wmorde

Ale jak trzeba przyjechać na spota, wybrać miejsce, dorzucić się do schroniska dla zwierząt, i t.p. to wtedy nagle: nie ma na benzynę/gnojówkę, zaebiście dużo pracy, internet szwankuje, akurat dzisiaj nie ma czasu, autko nie wymyte jak zwykle 5 razu w tym tygodniu, i t.p. i t.d.;)

Lecz na szczęście jest tez stara gwardia ludzi którzy się faktycznie udzielają(choć w niewielkim stopniu), znają i po prostu im się chce tez czasem coś dać a nie tylko czerpać!!!:hym

 

W związku z powyższym, bardzo proszę Kubę o sprawiedliwą selekcję zgłoszeń do fotek i bloga;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak trzeba przyjechać na spota, wybrać miejsce, dorzucić się do schroniska dla zwierząt, i t.p. to wtedy nagle: nie ma na benzynę/gnojówkę, zaebiście dużo pracy, internet szwankuje, akurat dzisiaj nie ma czasu, autko nie wymyte jak zwykle 5 razu w tym tygodniu, i t.p. i t.d.

Lecz na szczęście jest tez stara gwardia ludzi którzy się faktycznie udzielają(choć w niewielkim stopniu), znają i po prostu im się chce tez czasem coś dać a nie tylko czerpać!!!

 

mocne słowa łopiekun :kumple

ale co prawda, to prawda :D niestety takie życie, ale co zrobić :)

na szczęście są Ci nieliczni :kumple na których można liczyć w każdej sytuacji :kumple :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności