Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników serdecznie!

Posiadam następujący problem. Zakupiłem kabalek OBD II- POLSKI VAG na allegro wraz z programem polski vag 2.5.

Jako że nie jest to idealny program postanowiłem zassać programik VAG COM w wersji 311.2 aby był kompatybilny z tym kabelkiem. Zainstalowałem go i ku mojemu zdziwieniu miał o wiele więcej funkcji niż POLSKI VAG. Pierwsza próba skanu i pada na skan silnika i wychodzą 2 błedy. Nie kasuję ich i zamykam program. Po ponownym uruchomieniu programu i chęci skanu silnika po raz kolejny pojawia się pewien problem. Ustawiam skan silnika i zonk, program skanuje i skanuje, jeżeli tylko spróbuje coś zrobić wyskakuje tradycyjne "brak odpowiedzi" i nie jestem w stanie wykonać zadnego testu. Czy ktoś może mi powiedzieć co może byc tego przyczyną? Co musiałbym zrobić aby test uruchomił się.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich użytkowników serdecznie!

Posiadam następujący problem. Zakupiłem kabalek OBD II- POLSKI VAG na allegro wraz z programem polski vag 2.5.

Jako że nie jest to idealny program postanowiłem zassać programik VAG COM w wersji 311.2 aby był kompatybilny z tym kabelkiem. Zainstalowałem go i ku mojemu zdziwieniu miał o wiele więcej funkcji niż POLSKI VAG. Pierwsza próba skanu i pada na skan silnika i wychodzą 2 błedy. Nie kasuję ich i zamykam program. Po ponownym uruchomieniu programu i chęci skanu silnika po raz kolejny pojawia się pewien problem. Ustawiam skan silnika i zonk, program skanuje i skanuje, jeżeli tylko spróbuje coś zrobić wyskakuje tradycyjne "brak odpowiedzi" i nie jestem w stanie wykonać zadnego testu. Czy ktoś może mi powiedzieć co może byc tego przyczyną? Co musiałbym zrobić aby test uruchomił się.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam!

Spróbuj reinstalkę Vag Coma i pamiętaj o kolejności podpinania interfejsu.:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... jeżeli tylko spróbuje coś zrobić wyskakuje tradycyjne "brak odpowiedzi" i nie jestem w stanie wykonać zadnego testu. Czy ktoś może mi powiedzieć co może byc tego przyczyną? ...

Co prawda nie przy skanowaniu, ale miałem to samo. U mnie sam przestawił się port com w ustawieniach ("Options"). Po ponownym, właściwym ustawieniu wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc mam pytanie czy programem polski vag 4,9 zdiagnozuje kąt synchronizacji walka a jesli tak to prosze podac gdzie znajde te parametry bo chce u siebie przestawic .z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję Vag com 311, mam vaga 208 lecz nie ma on opcji tdi timing,

a potrzebny on mi jest do właściwego ustawienia kata wtrysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności