Skocz do zawartości
Gość piotrekli76

Swap Lamp B5(3BG) do B5(3B)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziadek

Ja bym swojemu założył mleczne ze względu na kolor (srebrny wpadający w błękit).

Widziałem takie w polo o tym samym kolorze dla mnie rewela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mosak

koszt diodowych przynjamniej do MK IV to ok. 800zl i sa dostepne w Polsce kadafi ;]

wstrzymajcie sie z kupnem bo prawdopodobnie bede je mial "nie dlugo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi

moska ale o czym ty mowisz. przeciez do golfow to jest wszystko... do audi a4 tez juz byly diodowe gdizes od 0,5 roku. a do paska nie maw polsce, tak jak przednie - do b5 sa tylko dostepne zespolone chorm i czarne, do b5 3bg angel eyes'y chrom + czarne...to raczej niewielki wybor, porownujac golfa do ktorego masz z 10 roznych przednich lamp...co sie tyczy ceny diodowych to nie jest najgorzej z usa z wysylka do sedana moglem kupic diodowe za 1100zl, ale sie balem wysylania kasy w ciemno i oczkiwania z 2 m-ce w tamtym czasie swoje in-pro kupowalem po 1200 jak byly nowoscia...teraz mysle ze za 800 moznaby takowe sprowadzic...dziadek do tego koloru co masz tez bym widzial biale mleczne i nic wiecej :)

 

zgadzam sie... pewnie, że gładkie szkoło wyglada lepiej i to jescze z diodami ale cena... raxczej nieporownywalna jakby ktos chcial mi kupic to pewnie ze bralbym diodwe

 

generalnie jak pisalem wyzej nie jest taka roznica w tych cenach... mleczne nowki to jakies 600, uzywki z 300-400, chinskie lexy to kolo 400-500, lexy niemieckie liczmy kolo 800 i podobnie za diodowe (mowie z usa) w polsce (choc dostepne tylko do innych modeli) to koszt ok 1000..z wlasnych 'przezyc' w bajerowaniu autek powiem tak: jesli mamy dac tak za nic 1000zl to jest to duzo...jesli natomiast w cale auto zainwestowalo sie juz parokrotna jego wartosc, to taki tysiaczek jest niczym malutki grosik... :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mosak

kadafi zapodaj fotki dupci Twojego Passka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi

mam tylko stare zdjecie z czasow jak jeszcze go rzezbilem...sry za slaba jakosc ale w zapylonym garazu i telefonem...to byl jakos poczatek 2004...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość papol

wlasnie zakladam dipo soczewke xenon i tylne lampy od b6 kombi,zobaczymy jak wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi

wuyjdzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mosak

o zesz Ty ale ten Twoj Passek ma dupe okragla, cholercia, bogi ma tez takie rozepchane??

wez wrzuc w koncu go do projektow kadafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Monger

Witam, szukam lamp diodowych do Passata kombi B5 3B6 2003r może być USA lub DE, jeśli ktoś ma linki to byłbym wdzięczny.

 

Już znalazłem, niedawno pojawiły się w hbm tuning czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam do Was wszystkich miłośników passatów jedno pytanko: co trzeba zrobić żeby zmienić lampy z 3BG (tzw. B6) do 3B (B5) oczywiście mowa o tylnych lampach do sedna. Bo z tego co wiem to z przodem nie jest tak źle oraz z tylnimi lampami w kombi też da się zrobić, ale mi zależy na sedanie bo taki właśnie mam. Kupiłem lampy z B6 sedan ale one są całkiem inne, ale moją uwagę zwrócił lampy z kombi i wydaje mi się że lampy te (kombi B6) będą pasować do B5 sedan. Proszę o pomoc może ktoś zna jaki sposób na rozwiązanie tego problemu bardzo by mi na tym zależało bo wygląda to bardzo spoko, a nie takie wieśniackie lampy jak są w B5, może gdzieś robią na zamówienie. Z góry dzięki za pomoc :-) )

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

sojkis, modele Ci się mieszają, auta z lat 1996-2001 mają inne lampy niż modele z lat 2001-2005, i choćbyś bardzo chciał, to bez przeróbki przodu się nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

Wiem, ale przód to mały problem, rozchodzi mi się o tył sedana bo w kombi to też pryszcz nawet na tym forum jest opis, bardzo proste :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy z Kombi do Sedana? To się chyba nie uda..he he ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba że dospawa sobie pół varianta do połowy sedana :):wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

super sedanowykombik takiego to jeszcze nik nie ma

 

hehehehehehehehe

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności