Skocz do zawartości
tepek88

zaslepki wolfsburg

Rekomendowane odpowiedzi

witam moje pytanie polega na tym ze chce zamowic zaslepki wolfsbura w aso zamiast kierunków w błotniku. sprzedaja w komplecie czy pojedyncza ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz je zamawiać jak piszesz, to nie zapomnij w aso zapytać czy sprzedają je na sztuki. :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zadzwoń i zapytaj...

Zapewne sprzedają na sztuki, gdyż oni rzadko co w komplecie sprzedają, jeżeli w ogóle coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ja je kupuje przez pośrednika ze strony

I co kupiłeś ? - ostatnio słyszałem ,że towar wycofany z produkcji ,ciężki do zdobycia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zamówiłem te zaslepki nie było zadnego problemu tak mi posrednik mowił to tylko teraz musze czekac na paczke i zobaczę co dostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

produkt nie produkowany juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy produkowany czy nie ale na bank sprzedają to na sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tepek88 daj znać czy przysłali Ci zaślepki, ja zamówiłem również u Gajosa ale dostałem maila, że są wycofane z produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za odgrzewanie kotleta, ale bez sensu zakładać od nowa taki sam temat :P Panowie, na alledrogo znalazłem takie coś:

 

http://allegro.pl/zaslepka-kierunkowskazow-wolfsburg-wob-lub-inne-i5244218085.html

 

Ktoś może miał z tym styczność? Warto czy shit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie tyle że gładkie i pomalowane w kolor nadwozia :) jest równo z nadkolem i siedzi całkiem dobrze :) na forum te z logiem miał chyba kolega Ice Blue, ale nie wiem czy nie sprzedał. Ogólnie polecam bo fajna sprawa i tańsze niż ori :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam piszą o jakiejś sprężynie z tylu? jak to jest montowane?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest sprężyna :P niemam zdjecia, ale jest jakhy taki 'motylek' ze sprężyny przyklejony od tyłu i jak wsadzisz to w otwór to on się otwiera i przyciska zaślepki do blachy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności