Skocz do zawartości
Gość marekb5

brak sygału właczonych swiateł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekb5

Wysidł mi sygnał ostrzegajacy o włączonych światłach gdy zgaszę auto i otworze dzwi-czy to powazna naprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kluczyk ze stacyjki wyjąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Kuczlaw kolega pochodzi jak widzę z Łodzi a nie z USA :rotfl:

 

Może buzzer wyciągnął kopyta

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USA nie USA czasem i u nas potrzebna jest instrukcja obsługi do temperówki :D

 

A tu pewnie tradycyjny czujniczek w zamku papa zrobił. A światełko z drzwi na buciki świeci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marekb5

TAK-KLUCZYK WYJAŁEM....! KUCZLAW CO ZNACZY NIE UDZIELAM PORAD PW I GG.MAM KOMPUTER OD NIEDAWNA INTERNET TEŻ, TO FORUM ZNALAZŁEM WCZORAJ -NIE WIEM O CO CHODZ-UCZĘ SIĘ

 

//wyłącz caps locka(duże litery) - kuczlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CO ZNACZY NIE UDZIELAM PORAD PW I GG

A czy chciałbyś otrzymywać po kilkanaście Prywatnych Wiadomości z zapytaniami np "samochód mi nie pali" lub zeby ktoś katował Ciebie na komunikatorze gadu-gadu podobnymi pytaniami??? Od tego jest forum, pytamy i odpowiadamy tuta. Jak coś wiem to piszę.....

 

Zapoznaj się z tym działem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marekb5

Ale co z tym sygnałem jak go naprawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zamiast uprawiać jakieś dziwaczne polemiki moglibyście udzielić odpowiedzi. marekb5 najprawdopodobniej padł ci tzw mikrostyk (mikrowłącznik) w zamku lewych przednich drzwi. Nie wykluczam również jakiejś przerwy w obwodzie. Poza brzęczykiem straciłeś również oświetlenie progu i światło wewnątrz. To typowa przypałość passków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie naprawiaj tylko kup sobie buzzer na stacji benzynowej.Zapłacisz 10zł i efekt ten sam(ostrzeganie o niezgaszonych światłach).Szukanie przyczyn może spełznąć na niczym.

Ew. Jak masz dostęp do VAG'a to możesz sprawdzić czy nie masz spalonego buzzera,lub krańcówki w drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekch1

Witaj miałem to samo. Padł ci switch (mikrowłącznik) lewych drzwi. U mnie w tym przypadku brak było oświetlenia kabiny przy otwartych drzwiach, brzęczyk nie działał przy włączonych światłach, brak oświetlenia podłoza pod stopami przy otwartych drzwiach, komputer nie widział otwartych drzwi lewych. Na szczęście u mnie mam świetnych fachofcó, którzy naprawili mi switcha i przy okazji załózoli zabezpieczenia dodatkowe przed kradziezą. Koszt naprawy to 70zł. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie raz jest sygnal,a raz niema co moze byc przyczyna tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A u mnie raz jest sygnal,a raz niema co moze byc przyczyna tego?

 

Byc moze luty w zamku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A u mnie raz jest sygnal,a raz niema co moze byc przyczyna tego?

Pada ci mikrostyk w zamku drzwi kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więcej opcji chyba nie ma mikrostyk albo buzzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i dolaczam sie do tematu bo u mnie jest to samo to znaczy raz dziala brzeczyk a dziesiec razy nie.Jutro biore sie za rozbiórke drzwi,efekty naprawy opisze na forum,narazie dzieki za rady i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo częsta przypadlosc passatow. Na 99% zimne luty w zamku drzwi kierowcy. Po prostu nie wykrywa ze drzwi są otwarte i dlatego nie daje sygnalu o wlaczonych swiatlach. Gdzies na tym forum widzialem obrazkową instrukcje jak to samemu naprawic - nie powinienes miec z tym problemow.

Ja osobiscie mialem ten przypadek juz 2 krotnie.

 

Najprosciej sprawdzic czy auto w inny sposob reaguje na otwarcie drzwi kierowcy, np. czy zapala swiatlo w aucie w momencie otwarcia drzwi kierowcy. Dodatkowo mozna jeszcze spotkac się z czyms takim przy awari zamka kierowcy, ze prrzy zamknieciu z pilota po pierwszym wcisnieciu przycisku zamykaja sie drzwi ale nie mruga swiatlami, dopiero po drugim wcisnieciu jakby domyka zamek kierowcy (slychac ze tylko on cos tam przelacza) i dopiero wtedy mruga awaryjnymi ze auto zabezpieczone.

Edytowane przez daftu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności