Skocz do zawartości
Gość memo27

jakie żarówki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość memo27

wiatam chciabym zminic żarówki w aucie , z tych obecnych nie jestem zadowolony, moze ktos wie jakich mam szukac do passata 96' wogóle nie wiem jakie parametry moga być żarówek , a moze polecacie jakies konkretne, maja ładnie oświetlać droge a nie ładnie wyglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może Philips BlueVision ??

U mnie zdecydowanie poprawiły jakość oświetlenia.

Odradzam kupowania żarówek typu "super xenon" itp. do nabycia w hipermarketach. Pracuję w ASO i za dużo naoglądałem się szkód jakie wyrządzają w reflektorze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

BlueVision kupisz w każdym typie, od H1 poprzez H7 do HB4.

Są nawet postojówki BlueVision W5W całoszklane.

Moce są takie same jak w typowch zwyczajnych żarówkach. Różnica jest w bańce i w gazie wewnątrz.

BlueVision emitują bardziej białe światło.

Ja u siebie mam H1-ki na krótkich i na długich, to samo w halogenach i oczywiście postojówki też tego samego rodzaju.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

polecam tungsram megalight +60% - 25PLN/2szt. H4

naprawde dobre zarowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

polecam tungsram megalight +60% - 25PLN/2szt. H4

naprawde dobre zarowki

Mam takie sa spoko!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

No wlasnie jakie zaroweczki..moje sieca cieniutko. Wymieniam jeden reflektor na inny bo nie dziala regulacja i jest jakis brudny od srodka i wogole ktos cos grzebał...

Padło na inny uzywany, ale oryginalny hella..jakos boje sie tych "nowych" chińskich zamienników.

I teraz znalazlem na allegro takie cos :

http://allegro.pl/item119515460_zarowki_tungsram_megalight_h1_plus_50_2_szt_.html

 

Z tego co czytalem niby dobre? Dalej sa takie opinie? Plus 60% nie moge znalesc (chyba znalazlem ale h4)... czy moze ktos ma jeszcze jakis pomysl?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Może Philips BlueVision ??

U mnie zdecydowanie poprawiły jakość oświetlenia.

 

mam takie same i jestem zadowolony

:hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Czyli jednak philips blue vision? Mam mieszane uczucia w poprzednich autkach szybko sie paliły :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak philips blue vision? Mam mieszane uczucia w poprzednich autkach szybko sie paliły

Mam takie żarówki od września zeszłego roku. H1-ki na mijania i drogowych, W5W na postojówkach. Jak narazie nie musiałem żadnej zmieniać, a na światłach jeżdżę praktycznie cały czas.

Z doświadczenia wiem że bardzo często palą się H7-ki i niezależnie czy jest to "BV" czy zwykła żarówka.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem...ze takie?

Dokładnie takie.

Jak chcesz to podobnie zapakowane są także W5W na postojówki. Pakowane chyba po 2 sztuki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość FRIDAY 24

ja oprócz tego że wymieniałem żarówki również na philipsa Blue Vision to dodatkowo przerobiłem lampy dając do żarówek dużooo grubsze kable i dołołożyłem dodatkowe przekaźniki i jest naprawde dobra widoczność w porównaniu z seryjnymi, oczywiscie przekaźniki na H1 i H7

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale nie wiem czy dobrze trafiłem. Czy moglibyście wyjaśnić mi jakie są różnice między żarówkami h1 a h7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ale nie wiem czy dobrze trafiłem. Czy moglibyście wyjaśnić mi jakie są różnice między żarówkami h1 a h7?

Takie coś wystarczy??

zarowki_h1_2_dm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie coś wystarczy??

W zupełności.

Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim pasku mam H4-Tungsram +60% są nie drogie pakowane po 2szt. w komplecie,jeśli mogę doradzić,to nie patrz na lampy :584: tylko to co widzisz przed sobą.POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno też kupiłem TUNGSRAM. Miałem do niedawna OSRAM NIGHT BREAKER, ale strasznie szybko się palą. Dodam, że miesięcznie 2 do 3 kkm. Tungsramki i tańsze i bardzo fajnie świecą.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem do niedawna OSRAM NIGHT BREAKER, ale strasznie szybko się palą.

 

Ile Ci wytrzymały?

Ja moje wsadziłem 30 czerwca zeszłego roku i jak na razie sie ładnie świecą.

następne jakie chciałbym przetestować to Philips H4 NightGuide.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbaczajac z tematu. B3 ma takie same zarowki jak B4? Do B4 wchodza wszedzie h1... h4 po wygladzie patrzac nie sa fizycznie kompatybilne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H4 to są 2 w 1 (mają włókna dla długich i mijania), więc w B3 są dwie, a w B4 są 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności