Skocz do zawartości
ajsiju

VAG Com 311.2n--- grupa VW-AUDI i co jeszcze?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Moi Drodzy,

 

w związku z tym, że jestem dużym zwolennikiem programu VAG COM 311.2n potrzebowałbym się dowiedzieć, jakie auta oprócz VW, AUDI,SEATA i SKODY wpisanych w menu programu to jeszcze obsłuży...

tzn. zawsze prześwietlam swoją B5 ale ostatnio musiałem zbadać Skode Felicie 1.3MPI teścia, której odziwo nie było wpisanej w tym Vagu. Ale przeglądająć poszczególne grupy, dane z czujników były jak najbardziej obsługiwane i wystarczyło dograć odpowiedni plik Label z danymi do tego silnika.

 

I teraz pytanko: czy ktoś próbował prześwietlić inne auta niż nasze fury tym Vagiem ?

Najbardziej mi zależy na Renault Megan, bo kumplowi jakiś pajac drogę zajechał i go poturbował...muszę zobaczyć czy wsio jest ok.

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Renault Megan

:nie :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i oto chodziło :)

Podejrzewam, że żabojady musiały wykombinować inne oprogramowanie... chociaż kabelek niby ten sam.

 

Ciekawe czy PCMSCAN jest bardziej uniwersalny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do renówek to DDT2000:jasne ,a poza tym wątek w złym dziale ,powinien być w Diagnostyka Vag:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem... tylko na diagnostyce to 3 osoby na krzyż siedzą, a tu znacznie więcej osób zagląda:)

 

czyli wygląda na to, że VAG COM 311.2n tyczy się tylko i wyłącznie grupy VW,AUDI... głupio, bo program jest intuicyjny i prosty, a tak to trzeba tysiąc programów i 2 tysiące sterowników instalować, żeby kilka aut znajomych przedzwonić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to do renówki tylko CLIP na alle za 800-900zł dostaniesz bo DDT2000 nie łączy się ze wszystkimi sterownikami renówek (sam testowałem DDT2000 na megance z kkl-em bez rezultatu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czyli wygląda na to, że VAG COM 311.2n tyczy się tylko i wyłącznie grupy VW,AUDI... głupio, bo program jest intuicyjny i prosty, a tak to trzeba tysiąc programów i 2 tysiące sterowników instalować, żeby kilka aut znajomych przedzwonić :(

 

Prawda :ocochodzi ,kiedyś próbowałem mitshubishi i nicniestety, są jakies uniwersalne fejsy ale robią tylko silniki :kwasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli wygląda na to, że VAG COM 311.2n tyczy się tylko i wyłącznie grupy VW,AUDI...

 

jak sama nazwa programu mówi tylko grupa vag czyli: Volkswagen

Seat

Audi

Škoda

Bugatti

Scania

MAN

Lamborghini

Porsche

Bentley

NSU

 

 

może poszukaj programów typu scan tool, obd tools, na pewno będą pomocne przy złączu obd2, tyle że kabelek musisz mieć dobry (lepszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Renówki to chyba Renault Dialogys, ale nie pamiętam dokładnie czy to jest program

diagnostyczny czy coś typu Etka z VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Renault Dialogys,
to jest program w stylu Etki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności