Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich, którzy mają problemy z nagrywaniem płyt DVD-ROM zgodnie z poradnikiem:

 

http://traxter-online.net/aktualizacja-oprogramowania-nawigacji-mfd2-w-vw-passat-b6/

 

który uważam za bardzo dobry, polecam program: Nero SpeedDisc

 

wchodzimy w EXTRA >> BITSETTING >>

 

Dla DVD + R DL zmieniamy typ nagrania na DVD-ROM przyciskiem SET, jeżeli nie mamy takiej opcji jak na rysunku, raczej nie ma co liczyć na poprawnie nagraną kopię płyty nawigacyjnej

 

Przechwytywanie.PNG

 

Mi udało się nagrać na nagrywarce która w parametrach nie miała możliwości nagrywania DVD-ROM.

Warunek: Używamy płyt PLUSOWYCH. Reszta jest opisana w poradniku, nie przejmujemy się brakime zmiany na DVD-ROM w imgburn, pod warunkiem pomyślnej zmiany w NSD

Edytowane przez korexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich, którzy mają problemy z nagrywaniem płyt DVD-ROM zgodnie z poradnikiem:

 

http://traxter-online.net/aktualizacja-oprogramowania-nawigacji-mfd2-w-vw-passat-b6/

 

który uważam za bardzo dobry, polecam program: Nero SpeedDisc

 

wchodzimy w EXTRA >> BITSETTING >>

 

Dla DVD + R DL zmieniamy typ nagrania na DVD-ROM przyciskiem SET, jeżeli nie mamy takiej opcji jak na rysunku, raczej nie ma co liczyć na poprawnie nagraną kopię płyty nawigacyjnej

 

[ATTACH=CONFIG]91188[/ATTACH]

 

Mi udało się nagrać na nagrywarce która w parametrach nie miała możliwości nagrywania DVD-ROM.

Warunek: Używamy płyt PLUSOWYCH. Reszta jest opisana w poradniku, nie przejmujemy się brakime zmiany na DVD-ROM w imgburn, pod warunkiem pomyślnej zmiany w NSD

 

słuchaj powiem Ci tak juz kilka razy probowałem nagrac płyute z mapa v9 i nic z tego

mam sciagniete dwa pliki jeden 7GB a drugi 9KB jeden jest formacie mdf a drugi mds i za cho......re nie wiem jak to nagrac.....ktory plik mam nagrywac......wystarczy ze klikne jeden z nich ito sie nagra? sorki za takie moze banalne pytania ale nagrywalem sobie mape do rns 510 najnowsza i bez problemu a tutaj nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten plik 7gb. nagrywaj imgburn`em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich, którzy mają problemy z nagrywaniem płyt DVD-ROM zgodnie z poradnikiem:

 

http://traxter-online.net/aktualizacja-oprogramowania-nawigacji-mfd2-w-vw-passat-b6/

 

który uważam za bardzo dobry, polecam program: Nero SpeedDisc

 

wchodzimy w EXTRA >> BITSETTING >>

 

Dla DVD + R DL zmieniamy typ nagrania na DVD-ROM przyciskiem SET, jeżeli nie mamy takiej opcji jak na rysunku, raczej nie ma co liczyć na poprawnie nagraną kopię płyty nawigacyjnej

 

[ATTACH=CONFIG]91188[/ATTACH]

 

Mi udało się nagrać na nagrywarce która w parametrach nie miała możliwości nagrywania DVD-ROM.

Warunek: Używamy płyt PLUSOWYCH. Reszta jest opisana w poradniku, nie przejmujemy się brakime zmiany na DVD-ROM w imgburn, pod warunkiem pomyślnej zmiany w NSD

 

Dzisiaj nagralem mapy wg powyzszego schematu na DVD+R DL Verbatima, dziala, dzieki!:D

 

Jednak nie slychac w ogole lektora.

 

Soft wgrany najnowszy, polskie menu, mapa z polskim lektorem (tak bylo w opisie na chomiku).

 

Nawigacja dziala, pokazuje trase, ale nie slychac lektora. Moze jest wylaczony? Jak go sie wlacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dźwiękach masz Navi mute albo navi milczy. Zmień też jezyk z ang na niemiecki i z niemiecki na angielski metric

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień język na inny i ponownie wróć na angielski metryczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmień język na inny i ponownie wróć na angielski metryczny.

 

Dzieki, pomoglo:respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam MFD2 , jak sprawdzić jaki mam firmware, czyli wewnętrzne oprogramowanie sterujące urządzeniem. Obecnie używam mapki v9 i wszystko chodzi. Czy jak chcę wgrać v11 , muszę zmienić firmware ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam MFD2 , jak sprawdzić jaki mam firmware, czyli wewnętrzne oprogramowanie sterujące urządzeniem. Obecnie używam mapki v9 i wszystko chodzi. Czy jak chcę wgrać v11 , muszę zmienić firmware ?

 

Nie pamiętam teraz dokładnie jak się sprawdzało wersję softu w mfd2dvd,pytanie czy te mapy V9 masz na płycie oryginalnej czy na kopii,jeżeli na kopii to spokojnie odpalisz v11,jeżeli płyta ori wgraj nowy soft i unlock.

 

ps.na mfd2 dvd map się nie wgrywa,są na bierząco czytane z płyty,druga sprawa do poprawnego działania płyty musisz mieć odpowiednią nagrywarkę.

Edytowane przez mnieteczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności