Skocz do zawartości
ajsiju

1.9 TDI- PD pali jak smok! brak mi już pomysłów...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja aktualnie mam karton na chłodnicy, przeważnie teraz jeżdżę tylko w mieście i krótkie odcinki, może ty też powinieneś zainwestować w takową ,,maskownicę"? :jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam nie potrzebna mi ta "maskownica" :D daję radę jakoś bez :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jak kupiłem pali mi jak smok ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasior jak w profilu. 100% po miescie na krotkich odcinkach. Z zadziwiajaca powtarzalnoscia wynikow srednio 11,5. Liczone z tankowan, bo komputera brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spalania w mieście to trzeba jeszcze zaznaczyć, że miasto - miastu nie równe. Jak jeżdżę po takich zakorkowanych miastach jak Łódź czy Wawa to średnio też wyjdzie 9-11 l /100.

Natomiast w mniejszym mieście do 100 tyś ludzi to spokojnie 7-8 l /100 można osiągnąć.

 

Także podawanie średniego spalania w mieście nie jest jednoznaczne :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. jestem nowy na tym forum i nie wiem ja utworzy nowy temat wiec się podłącze. Mam problem ze spalaniem dokładnie pali jak smok robiąc trasę tylko do pracy wcześniej auto spalało mi średnio 5,8- 6,4l/100km a nagle średnie wzrosło mi do 8,5-9,5l/100km przy bardzo spokojnej jezdzie czy moze mi ktos cos poradzic

A to wynik testu z komputera passat.pdf proszę pomoc bo na paliwo nie wyrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej jak jezdziles do pracy to mniej palilo, czy ogolnie mniej w trasie? pamietaj ze na krotkich dojazdach gdzies, to spalanie zawsze jest duze, bo silnik sie nie nagrzewa dobrze, po 2 teraz jest coraz chlodniej, po trzecie, jest tych tematow duzo na forum, wystarczy troche poszukac i znajdziesz pelno roznych podobnych problemow na ten temat, jak i rozwiazan do niego, po 4 tu jest temat dla aut z pompowtryskiwaczami, a Ty masz pompe, nie chce zgadywac co Twojemu silnikowi moze dolegac, najlepiej uzyj wyszukiwarki albo patrz po tematach, tam wszysto znajdziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie więcej pali nie ważne czy miasto czy trasa. próbowałem szukać ale nie znalazłem jeszcze rozwiązania mojego problemu może ktoś do szuka się czegoś z zapisu z komputera. jest on w poprzednim poscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności