Skocz do zawartości
Famul

Drifting

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

W najbliższym czasie mam zamiar spróbować się w drifcie :devil i tu mam do was prośbę żebyście podpowiedzieli mi jakie auto kupić jak je zmodyfikować kwota jaką mam do przeznaczenia na ten cel to narazie ok 6 tys

 

Wiadomo z Passata na pewno nie zrezygnuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry jesteś, o tak z nikąd się to wzięło ? :)

gdzie chcesz trenować, na ulicy?

kupuj etrzydziechę w 2.5, wybebeszaj śmiecia spawaj szperę i upalaj do drutów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawko masz pewnie dopiero co zrobione cel ambitny kup jak kolega pisze bmw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pamiętaj, że pierwszego roku od zdania prawa jazdy masz tylko 20 pointsów, musisz też wyznawać zasadę: prędkość była dobra tylko zakręt był za wąski, no i wypada znaleźć zaprzyjaźnioną "wulkanizację" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driftingiem interesuje się od 2 lat już pierwsze boki miałem za sobą fiatem 125p tylko ze niestety został zezłomowany

właśnie z miejscem do trenowania może być ciężko ale da się rade a co do auta to BMW mnie nie przekonuje wolał bym poloneza z uturbionym motorem od fiata coupe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 6k pln może być ciężko :D na drifcie się nie znam, ale szukałbym na Twoim miejscu E30 jak już z resztą wyżej wspomniano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Driftingiem interesuje się od 2 lat już pierwsze boki miałem za sobą fiatem 125p tylko ze niestety został zezłomowany

właśnie z miejscem do trenowania może być ciężko ale da się rade a co do auta to BMW mnie nie przekonuje wolał bym poloneza z uturbionym motorem od fiata coupe

 

Polonez nie jest cięższy od bawary? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polonez nie jest cięższy od bawary?

 

z tego co się dowiedziałem to waga bmw po wybebeszeniu to ok. 1150 kg a poloneza ok 900 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nauczyłeś się jako tako driftować 125p to każdym autem teraz bez problemu pojedziesz bokiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nauczyłeś się jako tako driftować 125p to każdym autem teraz bez problemu pojedziesz bokiem

no nawet mi to wychodziło ale jeden zakręt był za wąski i autko nie nadawało się do naprawy ;d

http://moto.allegro.pl/bmw-325-swap-i2085251456.html Już masz kandydatkę. 2.5 benzynka. Szperę już ma. Trochę modyfikacji pod "Ciebie" i robisz co chcesz

osobiście wole poszukać auta w stanie surowym i samemu przygotować autko wtedy jest więcej frajdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do auta to BMW mnie nie przekonuje wolał bym poloneza z uturbionym motorem od fiata coupe
Zejdź na ziemię, w driftingu to przydatne :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie bawary... Ford sierra z silnikiem 2.0 DOHC 8v. Silniki mozna zmieniac co tydzien przy ich kosztach, prosta kontrukcja a moc wystarczająca. Uturbić bajecznie prosto, tak samo zrobić natrysk oleju na denka tłoka. Wywalisz srodek to bedzie lekka. U mnie w klasie (IV technikum) sa cztery takie fordy ;) Nawet 1.8 TD daje rade bokiem pojsc. Cena? Zaczynajaca sie od 800zl z instalacja gazową. Polecam wziac jakas ze sierrafan.pl. Lepszego auta za ta cene nie ma, doslownie!

Sprzeglo kompletne 200zl, wszystko jeszcze dostaniesz jak nie uzywane to nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie bawary... Ford sierra z silnikiem 2.0 DOHC 8v.
DOHC 8v? Edit: teraz doczytałem na wiki że było coś takiego w MKII :palacz Edytowane przez The_Saint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DOHC 8v? Edit: teraz doczytałem na wiki że było coś takiego w MKII

 

Ja tez nie wierzyłem ale dopiero jak kumpel sciagnal pokrywe zaworów to uwierzylem. Reke dalbym uciąć, ze to 16V.

Bez problemu tez pasuje 2.0 DOHC 16V z forda scorpio - znajomy maz 1995 roku silnik i pasuje na wiązce z DOHC 8v.

Robi robote... 140 koni nawet na dlugim dyfrze dwojke ma w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierałbym e30, na ziemię ją i ogniem, z pozbyciem się zbędnej masy też nie będziesz miał problemu.

nie wiem jak to jest ze Ścierkami, ale do e30 spokojnie jakiś rozsądny zawias znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym szukał czegoś takiego http://allegro.pl/nissan-200sx-bcm-okazja-200-sx-gaz-lpg-i2085960637.html

(nie ten trup ale trochę cirpliwości i coś trafisz)

uniesie duuuużo więcej niż BMW (wiem z doświadczenia-miałem podobne 7lat i nie idzie zakatować) turbo już jest,a wymiana na większe i dodanie ,,koksu'' to pikuś,z resztą kto liznął driftu to wie co z tym można zrobić.

 

 

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja bym szukał czegoś takiego http://allegro.pl/nissan-200sx-bcm-okazja-200-sx-gaz-lpg-i2085960637.html uniesie duuuużo więcej niż BMW (wiem z doświadczenia-miałem podobne 7lat i nie idzie zakatować) turbo już jest,a wymiana na większe i dodanie ,,koksu'' to pikuś

 

 

 

Bo to japoński slinik-nie do zarżnięcia :hyhy Blopik dobrze prawi :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blopik dobrze prawi, ale nie oszukujmy sie ze bedzie łatwo znalezc dobry egzemplarz a nie szrot spawany z każdej strony. Trzeba tez wziac pod uwage bezpieczeństwo.

 

Moim zdaniem najłatwiej kupic E30 do którego jest masa gratow w rozsądnych cenach, a samo auto jest tez jednym z lepszych do tych zabaw. Co nie zmienia faktu ze realnie liczac to i na E30 i na Nissana fundusz 6tys to troszke za malo.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności