Skocz do zawartości
jedrus

Niedostępność forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niestety jak zwykle jestem posłańcem złych wiadomości.

Forum będzie niedostępne dziś od około 00:00 do jutra do 06:00.

 

Przepraszam Was bardzo za te ostatnie przerwy i awarie.

Niestety musimy uporać się ze zbyt wieloma problemami i złośliwościami losu jednocześnie.

 

Wszystko to robimy po to, aby forum działało jak najlepiej.

Postaramy się ograniczyć do minimum niedostępności forum w najbliższych dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dzisiaj i jutro, czy tylko jedna nocka? bo pierwszy post i komunikat maja dwie daty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawione, z dzis na jutro ;) dzieki za czujnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak w ogłoszeniu... Polecamy spacer na odstresowanie ;) Ja już mam zszargane nerwy i 2 nieprzespane noce ;) czego się nie robi dla forum :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak-forum zapierdziela jak wściekłe

 

lejesz miód na me serce :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na niewyspane serce :lol

 

óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum działa jak szalone, czysta przyjemność tu siedzieć :respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak-forum zapierdziela jak wściekłe!Szacun :respect
Komu zapierdala, temu zapierdala :dupabladaPowiem tak: dla mnie żenada, to całe przeniesienie serwera spowodowała brak dostępu do forum, dlaczego mam być poszkodowany bo mam takiego dostawcę internetu a nie innego? I żeby nie było, nie jestem sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komu zapierdala, temu zapierdala Powiem tak: dla mnie żenada, to całe przeniesienie serwera spowodowała brak dostępu do forum, dlaczego mam być poszkodowany bo mam takiego dostawcę internetu a nie innego? I żeby nie było, nie jestem sam.

 

Nie wiesz o czym piszesz i po co siejesz zamęt?

Dostawcy internetu PRZECHOWUJĄ KOPIE INFORMACJI O FORUM - nazywa się to serwery PROXY.

Są baranami czasem i za długo przechowuję informację o niedostępności etc.

 

Forum działa tak samo jak było. Stoi w tej samej serwerowni. To, że dostawcy internetu są głąbami to nie nasza wina.

Niestety na to nie mamy wpływu. Mija trochę czasu (kilka minut, godzin, kilkanaście godzin) nim odświeżą się serwery proxy i wszystko wróci do normy.

 

NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO Z NOWYM SERWEREM, FORUM ITP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym piszę i nie sieję zamętu: mi forum nie chodzi i o tym piszę i taka jest prawda, wiem że jesteś zmęczony ale to nie powód żeby mi zarzucać że piszę nieprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo minelo zamknac temat smiga az milo i jeszcze z szukajka :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym piszę i nie sieję zamętu: mi forum nie chodzi i o tym piszę i taka jest prawda, wiem że jesteś zmęczony ale to nie powód żeby mi zarzucać że piszę nieprawdę.

 

Nie zrozumieliśmy się. Ja wierzę, że u Ciebie nie działa a już na pewno nie zarzucam Ci, że mijasz się z prawdą ;) Chodzi o to, że u Ciebie forum nie ładuje się nie z naszej winy.

Próbuję Ci wytłumaczyć, że to nie nasza wina.

Forum działa poprawnie i nie ma z nim żadnych problemów z naszymi serwerami, łączami itd.

 

Problemy mogą być z Waszymi dostawcami. Forum było niedostępne przez > 4h i zadziałały pewne mechanizmy mówiące "aha, nie działa ten adres więc po co tam kierować naszych ukochanych klientów". Przez takie rzeczy powstają później problemy.

 

Obrazowo mówiąc, między nami (forum) a Tobą są dziesiątki serwerów.

Jeśli jest chociaż jeden, próbujący być mądrzejszy niż ustawa przewiduje (a doświadczenie pokazuje, że najczęściej to serwery proxy lub dns lokalnych dostawców internetu - czyli tych najbliżej Ciebie) to efekty są jakie są.

 

Mam nadzieję, że teraz wyraziłem się jasno.

To tak, jakbyś chciał zrobić przelew internetowy a Twój dostawca coś sknocił i nie umie załadować strony banku. Ty winisz bank, a powinieneś kopa w dupę sprzedać swojemu dostawcy internetu.

 

Zaraz napiszę do Ciebie na FB i podam nr gg. Postaram się pomóc Ci w rozwiązaniu problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym piszę i nie sieję zamętu: mi forum nie chodzi i o tym piszę i taka jest prawda, wiem że jesteś zmęczony ale to nie powód żeby mi zarzucać że piszę nieprawdę.

 

...jak nie chodzi, jak piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędruś trochę się pomęczył z moim lapsem, szybko znalazł o co biega i mogę cieszyć się z bezproblemowego dostępu-forum pięknie śmiga :super:

Dzięki za pochylenie się nad moim problemem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się przyłączam :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że byliście kilka dni z problemami. Kto jednak pomyślał, że mieliście w hostach wpisany na sztywno IP starego forum... Masakra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności