Skocz do zawartości
Michal1980

Serwisy hostingowe pozamykane

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie ustawa ta nie wywołałaby tylu kontrowersji gdyby nie fakt, że była trzymana niemalże w tajemnicy przed społeczeństwem.

Pamiętajmy też, że to porozumienie daje instrumenty prawne do kontrolowania naszych poczynań w internecie czy upubliczniania naszych danych personalnych odpowiednim organom przez naszego dostawcę internetu.

 

Zresztą nie oszukujmy się, tępienie piractwa to przykrywka. Bo wszyscy dobrze wiedzą, że jak ktoś nie będzie chciał kupić filmu, to i tak go nie kupi tylko zrobi sobie od kogoś kopię, natomiast prawdziwą gratką dla fana jakiejś grupy muzycznej jest posiadanie jej dyskografii na oryginalnych nośnikach i w tej kwestii nic się nie zmieni.

 

bardzo dobrze powiedziane. Jesli Acta bedzie ratyfikowana w Polsce, to bedzie obowiazywala niezaleznie od niezgodnosci z prawem obecnie obowiazujacym. Zniknie internet znany nam dotychczas. Dostawcy internetowi beda mieli narzucona role policjanta monitorujacego dane wysylane i pobierane na komputer poprzez siec. Najbardziej szokujace sa zapisy mowiace o tym, ze: nie bedzie konsekwencji dla blednych decyzji urzednikow; posiadacz praw bedzie mogl żądać odszkodowania na podstawie jakiegokolwiek obliczenia wartości; strona przegrywajaca bedzie musiala placic kwoty stosownych honorariow pelnomocnika procesowego; organy sadowe beda mialy prawo zastosowania srodkow tymczasowych bez wysluchania drugiej strony... Poczytajcie koledzy: http://blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=1090

Pomyslcie jak skonczy ktos, komu wlasny dzieciak w nocy zalaczy torrenta z jakims nowym filmem znanej wytworni. Zlote zniwa dla prawnikow! STOP ACTA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie konsekwencji dla blednych decyzji urzednikow

Ale w Polsce istnieje ustawa o odpowiedzialności za błędne decyzje urzędników. Paranoja...

 

posiadacz praw bedzie mogl żądać odszkodowania na podstawie jakiegokolwiek obliczenia wartości

To chyba trzeba będzie zlikwidować tematy odnośnie akcji serwisowych, bubli jakie VW wypuścił itp bo przecież może być to stratne dla firmy.

 

organy sadowe beda mialy prawo zastosowania srodkow tymczasowych bez wysluchania drugiej strony

No i trza będzie pozmieniać avatary bo nie wiadomo, czy ktoś nie zastrzegł praw (jeśli avatar nie jest dziełem usera).

 

Oj grubo będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i podpisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i podpisane.

 

Ale jeszcze nie jest zaakceptowane ..

 

Ps- u Ruskich wyrastają hostingi jak grzyby po deszczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka jest różnica pomiędzy rządami PiS-u i Donka? Nie ma żadnej. PiS jawnie mówił, że chce wprowadzić państwo policyjne, kontrolowane. Donio robi to samo, tylko po cichu. Po mojemu PO jako partia będzie spalona na kilka kadencji... Niech teraz zrobią sondaże popularności cwaniaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska dajcie na luz

 

Za komuny nic szary człowiek nie miał do powiedzenia i tak jest teraz więc jedyne co uważam za słuszne to robić swoje i mieć w d... wszystko.

 

A tak na marginesie uważam że nic by się nam nie polepszyło ani nie pogorszyło jak by prezydentem byla lady gaga a premierem doda :) ale było by weselej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech teraz zrobią sondaże popularności cwaniaczki.

media i tak pokażą dla nich 60% reszcie po 30 lub mniej, paranoja. Patrząc co robią to W OGOLE ale to W OGOLE nie interesuje ich nasze zdanie, robią co chcą.. zapewne żadnego już po wyborach nie zobaczymy (chyba, że znowu czymś oślepią ludzi klepiących dzień dzień jakieś zafałszowane media)

 

tragedia

 

człowiek nie miał do powiedzenia i tak jest teraz

myślę, że damy radę to zmienić 'jako tako'

Edytowane przez Nord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po mojemu PO jako partia będzie spalona na kilka kadencji... Niech teraz zrobią sondaże popularności cwaniaczki.

 

Przez te 8 lat nakradną tyle ze do końca życia im wystarczy.Nie rozumiem tylko polskiego społeczeństwa ze jest takie głupie ze glosowali na PO teraz gdzie przez ostatnie 4 lata mało robili.W Polsce nie wolno 2 razy tych samych złodziei dopuszczać do rządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej w porę go zamknąć :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w pore sami sie pozamykajcie jak macie bic piane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonimowi zrobią to za moderatorow :D

 

Kurna co jest z tymi PL znakami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..

dziś zassałem poprzez zapiska.pl kilka mp3 z YT... nagrałem płytę do auta..... teraz czekam na pukanie do drzwi i panow w ciemnych okularach i smutnymi minami..... chyba ze jutro o 5 rano sami se otworzą....

 

jak bym długo nie pisał na forum to proszę prześlijcie paczkę do Wronek ;)

 

 

gdzieś słuszałem ze jedna eMPe trojka to 400pln kary... :wstyd:

 

 

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarod, obecnie pobieranie muzyki/filmow z internetu nie jest karalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba jest tak, że można na własny użytek ściągnąć plik ale, żeby nie rozpowszechniać go?

 

Bo jeśli tak to jest, to stronki hostingujące mają/bedą miały problem a nie zwykły user, który nie sprzedaje/nie udostępnia innym osobom ściągniętych plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak często bywały zapiski na forach z mp3, że można pobierać ale po 24h należy je usunąć z dysku - zostanie takie coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej w pore sami sie pozamykajcie jak macie bic piane.

 

Nie za ostro?:zeco .Idź się przewietrzyć kolego jak masz zamiar pisać takie słowa.

 

Off topic

 

 

 

Czyli wolna amerykanka - ale bez bluzgów ORAZ POLITYKI!

:nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się będę bał uruchomić PC'ta w domu bo mam pirata Windowsa :lol .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pirata Windowsa

kto nie ma?? łatwiej będzie ;)

 

 

ja nawet w expresie do kawy mam pirackie oprogramowanie... :(

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności