Skocz do zawartości
winkovic

problem z Fisem

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie prosze o pomoc od pewnego czasu nawalił mi wyswietlacz gówny w passacie bg5. Zastanawiam sie nad jego wymianą pomiewarz napisy stają sie nie czytelne i troche mnie to wkurza. Znalazłem fachwca który podobno tym sie trudni z Krakowa zaproponował wymiane wyswietlacza za 350zł z dojazdem do mnie? Jak sadzicie czy to nie za duzo?? pozatym nie mam pewności ze po pwenym czasie nie stanie sie tak samo i znów bedzie brakować pikseli?? ktoś to wymienaił ? Czy warto to naprawić by pieniądze nie były w błoto wyrzucone? prosze o pomoc i własnie odczucia czy warto to naprawiać?:taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno firma Aceef LINK bardzo dobrze robi i wielu wypowiadało się pozytywnie, znalazłem jeden post:

http://forum.vw-passat.pl/threads/95512-FIS-naprawa-szybko-tanio-wzorowy-serwis?highlight=naprawa+fis

na pewno znajdziesz więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na mnie to w tej cenie to kupisz używkę a nie dawać tyle za wymianę wyświetlacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno firma Aceef LINK bardzo dobrze robi i wielu wypowiadało się pozytywnie, znalazłem jeden post:

http://forum.vw-passat.pl/threads/95512-FIS-naprawa-szybko-tanio-wzorowy-serwis?highlight=naprawa+fis

na pewno znajdziesz więcej :)

Polecam firmę Aceef. Wysyłałem do nich licznik i jestem zadowolony z wymiany wyświetlacza. Zapłaciłem 300 zł, tylko że wyświetlacz jest produkcji CHRL, ale nie odbiega za bardzo od oryginalnego. Jestem zadowolony, śmigam już ponad rok i jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

podepne sie pod temat, otóż mój 1/2 fis dziwnie przekłamuje spalanie, np przy przekreceniu kluczyka pokazuje 9,8l spalanie chwilowe, na postoju, np na światłach czasem pokazuje 2litry a czasem 8litrów. co ciekawe podczas postoju wartość spalania nie ulega zmianie. dodam, że mam automata b5. gdzie szukać przyczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

podepne sie pod temat, otóż mój 1/2 fis dziwnie przekłamuje spalanie, np przy przekreceniu kluczyka pokazuje 9,8l spalanie chwilowe, na postoju, np na światłach czasem pokazuje 2litry a czasem 8litrów. co ciekawe podczas postoju wartość spalania nie ulega zmianie. dodam, że mam automata b5. gdzie szukać przyczyny?

w passacie 3B nie ma chwilowego spalania:)

fis zapamietuje ostatnie spalanie i tak pokazuje na postaju... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh bardzo dziekuje kolego :) oszczedziłeś mi parę siwych włosów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności