Skocz do zawartości
jedrus

Mobilny styl na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

jakiś czas temu na forum wskoczył Tapatalk. Nie wszyscy jednak posiadają smartfony, nie wszyscy chcą kupować aplikację do obsługi Tapatalk.

Dla tych z Was, którzy chcą korzystać z forum przez komórki - styl mobilny.

 

Wystarczy ze swojego telefonu przejść na sam dół i wybrać "Mobile Style":

dafota.3.5rt1324233486b.png.smmobile.png&th=4248

 

Styl ten - siłą rzeczy - nie ma części funkcji dostępnych na "dużej" skórce. Jednak z forum powinno się korzystać trochę wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ustawione jest rozpoznawanie urządzeń. jeśli wykryjemy mobilne - pakujemy styl mobilny.

jest jeszcze mały problem z zapamiętywaniem wyboru skórki (dotyczy własnie tylko mobilnych urządzeń) ale pracujemy nad tym :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tel na javie i bardzo fajnie się teraz przegląda forum. Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ja jestem jakiś ślepy ;) czy też w tej nowej wersji mobilnej nie ma opcji wyświetlenia subskrybowanych tematów, tak jak było w starej czy też teraz w pełnej wersji wchodząc w "Ustawienia"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, ustawione jest rozpoznawanie urządzeń. jeśli wykryjemy mobilne - pakujemy styl mobilny.

jest jeszcze mały problem z zapamiętywaniem wyboru skórki (dotyczy własnie tylko mobilnych urządzeń) ale pracujemy nad tym :/

 

Jedrus, mam problem właśnie z zapamiętywaniem mobilnego stylu; problem leży po stronie forum czy u mnie? Telefon to samsung s plus jeżeli to ma jakieś znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze mały problem z zapamiętywaniem wyboru skórki (dotyczy własnie tylko mobilnych urządzeń) ale pracujemy nad tym :/

 

Jędruś, czy ten problem został rozwiązany? Pytam ponieważ mam problemy z zapamiętaniem stylu mobile w komórce, przy przechodzeniu na następną stronę czy odświeżaniu przełącza samoczynnie na Fixed(2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ustawione jest rozpoznawanie urządzeń. jeśli wykryjemy mobilne - pakujemy styl mobilny.

no to odgrzewam kotleta.

Niestety "autowykrywanie" u mnie nie działa.

Telefony:

Samsung Galaxy ACE - Android 2.3.3

LG L7 - Android Ice Cream

Nokia E52 - jakiś symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na androidy zainstaluj Tapatalk jeśli jeszcze nie masz i nie będziesz więcej wchodził na forum z poziomu przeglądarki w fonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no myślałem o tym ale jedyne forum jakie odpalam z fona to nasze. Tapatalk zainstaluję dopiero jak tego dotknę gdzieś u kogoś aby nie kupować czegoś co mi się nie spodoba.

Ogólnie to jestem w ogóle tylko na dwóch forach ale drugie nie wspiera tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam tylko do naszego, ewentualnie czasem zaglądne na angielskie forum paska.

Od momentu użycia pokochałem tę aplikację-dla mnie komfort obsługi forum na telefonie z tapatalk jest bardzo zbliżony do obsługi na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tapatalk zainstaluję dopiero jak tego dotknę gdzieś u kogoś aby nie kupować czegoś co mi się nie spodoba.

wpisz w google tapatalk.apk chomikuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wpisz w google tapatalk.apk chomikuj

o i to się nazywa rozwiązanie :D.

 

---------- Dodano o 20:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:53 ----------

 

:wstyd, a może mi ktoś powiedzieć jak dodać nasze forum?

Mam tylko ekran główny i niby klikam na szukaj ale nie pokazuje się okienko do wpisania nazwy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wszystko jasne.

Z chomika się zainstalował ale po 10 minutach oczekiwania na serwer dostaję komunikat że serwer odmówił :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z chomika się zainstalował ale po 10 minutach oczekiwania na serwer dostaję komunikat że serwer odmówił

 

Odżałuj te parę złotówek. A jak chcesz przetestować, to tryknij do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos moze mi pomoc jak moge wyłaczyc to ze zwyklego kompa??? mam problem ponieewaz od pewnego czsu nie moge sie z tym uporac. Pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na samym dole strony, na środku masz opcję "full site"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na samym dole strony, na środku masz opcję "full site"..

 

nie dziala. wracam wtedy mi na gore strony i na tym sie konczy. teoretycznie powinno ale nie zmiena,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie dziala. wracam wtedy mi na gore strony i na tym sie konczy. teoretycznie powinno ale nie zmiena,

u mnie działa i na IE i na mozilli... może zmień przeglądarkę.. albo odinstaluj, wyczyść wszystkie pliki w rejestrze związane z nią, usuń wszystkie foldery i zainstaluj od nowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności