Skocz do zawartości
adam_ruski

35i B4 passat Nowy TA-Technix /uzywany KW czy sportowe amory...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.<br>Głupieje już zupełnie....czytam opinie i dostaje świra...<br><br>Mam troszkę gotówki na coś co itak mnie czeka...wymiana zawieszenia bo już pływa mi auto niesamowicie, a że będę wyciągał maglownicę to jedną zbieżność zrobię i po wymianie obu rzeczy:)<br><br>Do rzeczy...wybór mam między :<br>-amory + sprężyny obniżające<br>-używany gwint KW 500zł<br>-nowy gwint TA-Technix od Mapeta (robi świąteczne promocje może przygarną bym coś i dla siebie po negocjacjach )<br><br>Wiem że KW to marka sama w sobie...nie ma co gadać ale jest używany i nie widziałem go na oczy.<br>Ta-Technix to coś co jest rozsądkiem w dobrej cenie...co najważniejsze nowe...<br>amory ze sportowymi sprężynami dają więcej komfortu, a czasami zdarza się że jadę w 5 osób i sporo bagaży :)jak w załączniku, co po załadowaniu daje efekt gwintu ;D<br><br>Mógłby ktoś mi coś doradzić?[ATTACH=CONFIG]72172[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Mapet pomógł mi w decyzji i zakupiłem gwint ta-technix , szkoda że nie u niego ale zależy mi na szybkości dostawy, a u niego akurat nie ma na magazynie....a gdybym zwlekał może rozmyśliłbym się jeszcze a kasa poszłaby jak zwykle w inne wydatki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko co do gwintu TA technix jak ci sie te zawieszenie sprawuje poniewaz rozwazam kupno tych amorkow,moglbys mi cos napisac co do jakosci i komfortu jazdy na nich i oczywiscie czy jestes z nich zadowolony ?.Z gory dzieki i pozdrawiam

Dobra... Mapet pomógł mi w decyzji i zakupiłem gwint ta-technix , szkoda że nie u niego ale zależy mi na szybkości dostawy, a u niego akurat nie ma na magazynie....a gdybym zwlekał może rozmyśliłbym się jeszcze a kasa poszłaby jak zwykle w inne wydatki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że po założeniu samym odrazu Buzia mi się rozszerzyła :D do czasu kiedy przejechałem się na gwincie KW :) no cóż...

Fakt jest taki że za 850zł z wysyłką to świetna cena!

Kupiłem tu u chłopaczkóf ;) do b4

http://cultstyle.pl/viewtopic.php?f=7&t=20079

 

Fakt że u nich to tylko taki że Mapet nie miał na stanie, a sporowadzony miał wyjść ~1000zł. Więc kupiłem u nich bo mieli przed rozejsciem się kasy.

 

 

Do samej jazdy nie mogę narzekać, jest lepiej niż było na zepsutej serii. Szału nie robię bo na 14 zimówkach, trudno powiedzieć ile w dół poszedł. Napewno wygląda lepiej, lepiej się prowadzi, jednak na max dole mi trochę bije jakbym jechał na zespawanych resorach :) Tak twardo.

Jeśli masz więcej kasy, kup lepszy, ale za ta cenę po 3 latach kupie drugi zestaw i będzie mi równie służyć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma gwint w passku i nikt mnie do niego nie namówi :D

Planuję obniżyć swoje auto ale nie mogę sobie pozwolić na to że pęknie mi szyba jak na drodze pojawi się uskok :D Dlatego rozglądam się za sportowymi amorkami i sprężynami. Jeżeli mowa o sprężynach to kilka osób polecało mi FK, ale jak napisałem kilka maili okazało się że to badziew robiony na ,,jedno kopyto'', dlatego rozglądam się za firmówką H&R lub Weitec, (koszt gwintu :( ).

Wracając do tematu gwintu, myślę że najlepszą opcją było kupienie nowego zestawu :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pęknie szyba? jeśli miasz rozpórkę to może i tak bo tak to nie słyszałem... może zależy od auta jeszcze:) i piractwa! hehe

 

Ja napewno po założeniu gwintu stałem się praworzednym kierowcą :lol

i auto mniej spala niż w lecie :lol

Oczywiście wina i powód tego iż "twardo i nisko a czuć nader wszystko" :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności