Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Soft 5238 wgrane bez żadnych przygód.

Dzięki pab567 za pomoc

Teraz szukam map v13 i kolejne wgrywanie i oby tez bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20160312_113617[1].jpg

Pomocy podczas wgrywania mapy wyskoczył błąd co dalej ?????

Radio się resetuje i nic nie mogę zrobić.

Już sam sobie poradziłem.

Wszędzie czytałem że soft wgrywać na wyłączonym zapłonie a tu psikus 3 razy error a na włączonym sytuacja opanowana.

Edytowane przez gutek_24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podjąłem próbę wgrania mapy v13 niestety są problemy z zakończeniem wgrywania . Wczoraj wgrywało się ze 4 h pojawiały się paski z przebiegiem procesu dochodziły do 80% i znów od nowa i tak ze 6 razy . Nie wiem czy próbować dzisiaj dalej czy coś nie halo . I jeszcze jedno pytanie czy można jakoś zatrzymać proces wgrywania i wrócić do tego co było wcześniej ,bo teraz jak włączę nawigację to cały czas pojawia się napis włóż płytę dvd z mapą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.zle nagrana plyta

2.brudny laser

3.zly soft

 

wybierz sobie ktoras z opcji

 

odpowiadajac na pytanie 2 - nie mozna zatrzymac procesu instalacji map

Edytowane przez ElNinijo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta podobno sprawdzona w innym aucie i zahulała , soft 5269 czyli wygląda na to że brudny laser .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam podjąłem próbę wgrania mapy v13 niestety są problemy z zakończeniem wgrywania . Wczoraj wgrywało się ze 4 h pojawiały się paski z przebiegiem procesu dochodziły do 80% i znów od nowa i tak ze 6 razy . Nie wiem czy próbować dzisiaj dalej czy coś nie halo . I jeszcze jedno pytanie czy można jakoś zatrzymać proces wgrywania i wrócić do tego co było wcześniej ,bo teraz jak włączę nawigację to cały czas pojawia się napis włóż płytę dvd z mapą.

 

 

Miałem to samo, wg mnie zle nagrana płyta . Jedna plytę mielilo cały czas godzinami ( z 2-3) nastepnie wracało do punktu startowego. bez plyty juz nie dzialalo chcialo aby wlozyc plyte. Sama nawigacja z plyty dzialala.

 

Rozwiazanie - nagranie jeszcze raz drugiej plyty ( tej samej firmy nota bene ) i wtedy cala instalacja 10 min - tak jakby dogralo tylko brakujace rzeczy . Wszystko full and complete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację . Spróbuje jeszcze raz z nową płytą . Jeszcze spytam tylko czy na tym sofcie co mam 5269 mapa v13 powinna działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu ma nie działać, ja mam 4020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Potrzebuję soft 4120A najlepiej od pab567 - może ktoś podrzucić hasło do chomika na PW. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4120 u mnie na chomiku nie ma ale polecam Ci 5238 (chyba, że masz podpięty zewnętrzny monitor wtedy rzeczywiście 4120). Hasło idzie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki mam rozmiar dysku, wiec wolalbym najpierw wrzucic 4120A. Poki co pobralem ze zrodla Leo1971. Instalowal ktos?

 

/edit: 40GB, C10 czyli 5238 powinno byc okej z oryginalnym podzialem dysku. mam racje?

Edytowane przez bulkazchlebem1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy podpiety zew. monitor. Chodzi o np. tuner tv lub kamera wstecz lub inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - dodatkowy monitor (w podsufitce, zagłówku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha. A jak bede chcial zalozmy takowy, to bede musial zmienic firmware z 5238 od Ciebie na 4120A?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki pab za soft.

 

5238 wgrany bez zadnego problemu, wypalone zewnetrzna nagrywarka LG, plyta CDR verbatim, predkoscia x2, na latopie imgburnem.

 

z mapka v13 juz troche wiecej meczarni, bo zmarnowalismy chyba piec plyt DVD+RL RW verbatim, probowane na dwoch laptopach i stacjonarce, zawsze najnizsza predkoscia, ze zmiana zakladki na DVDROM. proba przeczyszczenia lasera zwykla plyta dvd z izopropanolem tez nie zadzialala. za kadym razem ten sam blad plyty.

 

z braku laku, sprobowalismy odpalic z karty sd, stosujac sie do instrukcji podanych w tym watku, plytka iso wypalona na cd-r, zainstalowane po 30minutach bez problemu.

 

mysle, ze warto podczepic do pierwszego wpisu najwazniejsze instrukcje, albo maly faq bo przekopanie sie przez 81 stron nie bylo zbyt ciekawe :) zwlaszcza, ze jest sporo dyskusji a malo konkretnej pomocy, tylko typowy styl forum elektrody typu: szukaj, czytaj, bylo :)

 

pozdrawiam, siema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Acha. A jak bede chcial zalozmy takowy, to bede musial zmienic firmware z 5238 od Ciebie na 4120A?

Zależy od HW. Przy C12 na 5238 monitor zewnętrzny powinien działać ale poniżej C12 to raczej 4120. Przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy miał ktoś taki problem z radyjkiem że samo się podgłaśniało i ściszało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy miał ktoś taki problem z radyjkiem że samo się podgłaśniało i ściszało?

 

tak, w zależności od prędkości... w ustawieniach radia, bodajże gamma się to nazywa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, w zależności od prędkości... W ustawieniach radia, bodajże gamma się to nazywa....

 

gala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności