Skocz do zawartości
dszyszko

[instrukcja] podłączenie oraz obsługa telefonu poprzez zestaw UHV Low Nokia

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli muszę od tego uchwytu przeciągnąć kabel do modułu? http://allegro.pl/modul-bluetooth-nokia-vw-3c0035730b-premium-i2579179584.html to bym chciał zakupić tylko jaki kabel?

 

Sprawdz na wszelki wypadek u siebie pod siedzeniem czy nie masz anteny ale na 99% nie masz bo u siebie też miałem 729 i nie było.

Musisz ściągnąć schowek i wypiąć kabel z uchwytu potem połączyć i będzie śmigać. Po kabelek udaj się do kolegi Bimbasz z tego co wiem to robił chłopakom taki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodam foto: IMAG0327.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapodam foto: [ATTACH=CONFIG]88630[/ATTACH]

 

Niewiele mi to mowi , odkrec i zrob zdiecie od boku tam gdzie idzie wtyczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapodam foto:
Niewiele mi to mowi , odkrec i zrob zdiecie od boku tam gdzie idzie wtyczka.

 

Widać jak na dłoni że nie ma podpiętej do tego modułu anteny.

Przy wymianie na premium musisz odpiąć z wieszaka na desce, antenę, podłączyć do niej tzw przedłużacz i przeciągnąć do modułu pod siedzeniem.

Dopiero wtedy będzie poprawnie działał moduł premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tylko gdzie ma podpiąć antenkę jak nie ma gniazda antenowego w który pin pozdrawiam Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam tylko gdzie ma podpiąć antenkę jak nie ma gniazda antenowego w który pin pozdrawiam Michał

 

antenę podpinasz do gniazda antenowego a nie w pin, moduł premium ma gniazdo antenowe a zwykły nie. Dlatego ze zwykłym modułem masz wieszak na desce i to tam jest wpięta antena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki moduł Adres 77: Telefon (J738) Plik etykiet: Brak

Oznaczenie elementu SW: 1K8 035 730 D HW: 1K8 035 730 D

Komponent: Telefon H08 6900

Weryfikacja: 00008000 Numer seryjny: 00000329392234

Kodowanie: 012120

Kod serwisu: WSC 05314 000 00000

VCID: 2A502101FC63

 

to znaczy ze jest zwykły bo nie ma gniazda natomiast ma bt i nie chce współpracować mi z telefonem samsung u 800 raz widzi auto a raz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ze jest zwykły bo nie ma gniazda natomiast ma bt i nie chce współpracować mi z telefonem samsung u 800 raz widzi auto a raz nie

 

to w takim razie gdzie masz podpiętą antenę?

a jakikolwiek inny telefon łączy się po BT z tym modułem, masz uchwyt na desce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bimbasz ja wcześniej odpowiadałem komu innemu i tamto zdięcie jest 729 a ty kolego Michał jak masz 730 to antene masz już w module i nic nie musisz robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak wiem ze mam antenkę w module tylko nie mogę się połączyć z telefonem na telefonie mi się pojawia vw i nie może się połączyć.Szanowny kolego Bimbasz co do uchwytu to mam uchwyt na kokpicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam tak wiem ze mam antenkę w module tylko nie mogę się połączyć z telefonem na telefonie mi się pojawia vw i nie może się połączyć.Szanowny kolego Bimbasz co do uchwytu to mam uchwyt na kokpicie

 

Hmm no to ciekawe, jak masz premium to po co ktoś uchwyt montował. Co do prawidłowego funkcjonowania to bywa różnie na wcześniejszym module 729 telefon BB 9800 też mi nie chciał się łączyć, raz na tysiąc działał a z iphonem działał za każdym razem. Musisz zmienić telefon (hehe) a przynajmniej sprawdz z innym czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie uruchomiłem połączenia z samsungiem u 880 i nawet widzi każdy telefon bajka łączy dzwoni tylko nie wyświetla nr dzwoniącego i nie wyświetla meni tel,ma ktoś jakiś pomysł pozdrawiam Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też chciałem się podłączyć do tematu BT

Mam RNS 510 stary IPhone 3 działa ok teraz mam nowego IPhone4S i rozłącza się po kilku minutach "bezczynności"

muszę albo cały czas rozmawiać albo słuchać muzy przezn BT ???

Czy ktoś podpowie w czym problem lub jaki moduł BT współpracuje z Iphone 4S??

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam autko z sterownikiem 729E dokupiłem do uchwytu adapter 3C0051435TB i obecnie mam takie coś że nei moge połaczyć do niego telefonu , przy probie znajdowania urządzen bluetooth podje Please connect to UVH , niestety nie moge nacisnąć znaczka z napisem VI bo również podaje mi taką informację ,telefonu nie wykrywa - macie jakies pomysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie poradziłem sobie , tak na przyszłość do adaptera 3C0051435TB nie należy wgrywać softu 231 ktory jest na angielskiej stronie VW - akcesoria ( najwyższy w tej chwili ) bo nie działa z centralkami Low Line , natomiast soft 216 współpracuje idealnie , mało tego prauje nawet Iphone 4 i bez żadnego problemu działa

 

Pojawił sie natomiast inny problemik - niedogodność , update tego softu zawiera również polski plik - domyślam sie że polskie komendy na do komend głosowych , niestety programik do upreadu nie wgrywa polskiego uaktualnienia , wgrywa tylko takie jakie ma języki bazowe na adapterze . Co zrobić żeby wgrał również polskie ustawienia - może ktoś wie , może jest jakieś kodowanie w potrzebne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze sie do watku.

 

W moim Passacie B6 nie mam kierownicy multi i modułu do telefonu. Moje pytanie brzmi:

Czy jest w samochodzie instalacja i czy mogę zakupić taki moduł i podłączyc??

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest w samochodzie instalacja i czy mogę zakupić taki moduł i podłączyc??

 

jak nie masz modułu pod siedzeniem to instalacji nie masz,

moduł możesz zakupić ale wraz z nim instalację do podłączenia, antenę GSM, mikrofon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESIEK_GRZESI
Witam

Czy ktoś próbował zrobić powyższy opis na "Interfejs VAG Commander K+CAN", jeżeli tak to może ktoś podpowie jak to zrobić

 

Zdobyłeś jakąś instrukcję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

posiadam fabryczny adapter do telefonu Nokia 6230 zamontowany nad schowkiem strona pasażera (obsługa z kierownicy) nigdy go nie używałem bo nie posiadam takiego telefonu. Pytanie, czy po wymianie adaptera na iPhone 3G(S) 3C0 051 435 BA bedzie wszystko działało jak należy ?

 

296e8e1751770dc4.jpg

Edytowane przez eldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego chcesz wymieniac na inny adpater Eldo?

Ja uzywam rowniez adapter do innej Nokii ale tez bluetooth i mam podlaczona Nokie E72 oraz BlackBerry, i oba telefony dzialaja bez zarzutu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności