Skocz do zawartości
schlaggi1974

Anglik z kierownicą po lewej

Rekomendowane odpowiedzi

A propo dziwactw, to widziałem na pierwszy rzut oka trendline ale z chromowane relingiam... Jak wiadomo, trzeba sobie z nimi zadać więcej trudu niż z innymi przeróbkami na hl. Także wszystko jest możliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damar spoko rzuc na luzik te wtyczki od wzmaka masz pod fotelem kierowcy czy pasazeras ?

 

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:40 ----------

 

sorki ale mam troche wczubie bo matke mam w ciezkim stanie w szpitalu a wie chyba mnie rozumiesz.

 

EDIT//

Opanuj się z tymi wykrzyknikami i znakami zapytania.

GURAL

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, skad to wiesz, ale ciesze sie, wzmaka nie potrzebuje na razie. Jednak nie mam przypominacza o pasach i kier multi jest malo multi oprocz tego problem jest w liczniku o trzech wartosciach, reszte sam ukryje (przed saba samym, bo mnie krew zalewa). No i te drgania, silnik przenosi je na cale auto. wrazenie jest dokladnie takie jakbys jechalk na piatce 40 kmh.

 

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

 

romeo9999:::::::::::::: powiem Ci cos: 2 miesiace temu siedzialem na innym forum, piszac to samo, dzis mama nie zyje........zostawiala po sobie pustke. Znalazlem rok temu dobra prace, lepsze zarobki.....kupilem to cos.....sam pije....pozdro....z calego serca zdrowia mamie zycze

 

---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

 

pikopiko, a fotele???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sopx bedzie oki mam na imie Wojtek

 

trzymam kcuki

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotele od comfortlina, tak jak z zewnątrz - chromy na drzwiach i wokół okien, a relingi czarne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie w tym wszystkim zastanawia :hmm I to nie naśmiewanie sie czy coś w tym rodzaju, tylko po prostu ciekawość :fajny

 

Na forum jesteś od 3 lat, a skoro:

nie jestem tu nowy

znam na pamiec charakter tego forum i jego przodowników, ktorych nie bede wymieniac, a ktorych wiedza (i kasliwoscia uwag) jestem zachwycony.

To czytasz forum i to, co się tu pisze. Wiec jeśli...

tak korzystalem z opcji szukaj i nie znalazlem nic w kwestii przekładek b6 zrobionych na odpier...

To...

Cena 30000 wydala mi sie podejrzana, lecz brak kola zapasowego, uszkodzone radio/nawi, syczace servo hamulców, nie dzialajace guziki w kierownicy multi i nie wiedziec czemu kolyszacy calym autem silnik

 

2. Wskazania licznika niczym z kabaretu: maly pokazuje km (prawidlowo), wskazówka pokazuje cokolwiek pokazuje ale nie zgadza sie to z malym licznikiem ani ze wskazaniem tempomatu, ktory jest dla odmiany w mph.

 

dwie kostki leza sobie w otworze w podlodze, polowa przewodow odcieta,

 

nie wymienione oslony sloneczne, dzieki ktorym dowiadujemy sie, ze na siedzeniu kierowcy nie wolno stawiac fotelika z dzieckiem......

 

Stwierdzając takie usterki - kupiłeś ten samochód? :dupablada

Dla mnie jest to niepojęte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem, znaczy sie, ze jestem debilem??? powiem Ci: jestem idiota, ktory wciaz upiera sie na vw, czyutam wiele, bo slowo pisane jest mi nieobce. chcialem vw, mialem 33000 w kieszeni i chcialem b6, uznalem, ze moge sie o ten rodzaj protekcji panskiej ubiegac, gdzie jest Twoje rozwazanie?? miedzy stwierdzeniem, ze kazdy pasek to scierwo, czy w srodku swiadomosci, ze kazdy robi kazdego w c***a???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Jedź jutro z rana i oddaj im ten statek, bo szkoda twoich nerwów i pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem, znaczy sie, ze jestem debilem???

Nie o to mi chodziło - nie zrozumiałeś mnie :fajny Po prostu czym się kierowałeś, kupując to auto? Miałeś "znaki" świadczące o przekładce - sam je przecież znalazłeś.

 

kazdy pasek to scierwo, czy w srodku swiadomosci, ze kazdy robi kazdego w c***a???????

Jeżdżę passatami od 10 lat i nigdy tak nie uważałem. A że trafiają sie cwaniacy, co puszczają na rynek takie "rzeźby", to wiem.

Jaka moja rada? Przede wszystkim - zgodnie z ustawami i kodeksami - w ciągu bodajże 10 dni, możesz zwrócic towar bez podawania przyczyny. Są też przepisy określające zwrot auta w przypadku wykrycia przez kupującego wad ukrytych.

Tylko że skoro zaniżyłeś sumę, to już jesteś 8 patoli w plecy, bo tego nie odzyskasz a kolejna kwestia, to podpisywałeś niby umowę z właścicielem, którego de fakto wcale tam nie było. Więc na siebie też nawinąłeś niezłego bata.

Patrząc w opis, to jeśli przekładka jest aż tak spierd.... to patrz, żeby kolejnych paru tysięcy nie wcięło, by go przywrócić do jakiegoś stanu. Więc lepiej chyba walczyć o zwrot kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Danek75; umknęło Twej bystrej, niepodwazalnie wielkej uwadze, iz odkrycia, ktore opisuje nan forum dokonywaly sie po kolei, a nie w dzien zakupu????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odkrycia, ktore opisuje nan forum dokonywaly sie po kolei, a nie w dzien zakupu????????????

Ale przykładowo - licznik w dniu zakupu miałeś przed oczami :fajny

 

I bez nerwacji - czytaj co się pisze:

zgodnie z ustawami i kodeksami - w ciągu bodajże 10 dni, możesz zwrócic towar bez podawania przyczyny. Są też przepisy określające zwrot auta w przypadku wykrycia przez kupującego wad ukrytych w ciągu pierwszych dni eksploatacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak patrze i się zastanawiam czy to po lewej od kiery to regulacja świateł czy ręczny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walcze o zwrot pieniedzy, jednak jesli mam wytoczyc dziala, to mam to gdzies, wowczas bede wytaczac dziala o doprowadzenie tego multilingualisty do poziomu Niemca...pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to musisz już to przeboleć i dołożyć te 2-3 tys i poprawić to wszystko i będziesz cieszył się z jazdy. Bo jak zechcesz oddać auto to odda Ci 22 tys, czyli 8 tys w plecy więc nie warto oddawać już :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorą pod uwage ogól tego forum to DANEK75 szacunek! Licznik notabene pokazywal predkosc X, a że z podniecenia (niezbyt seksualnego) nie porownalem go ze wskazaniem tuz ponizej. Te sprawnosci przecietnego umyslu wlaczyly mi sie 100km od miejsca zakupu, pozdrawiam

 

---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

 

a po lewej jest wlacznik swiatel i tzw P (reczny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo jak zechcesz oddać auto to odda Ci 22 tys, czyli 8 tys w plecy więc nie warto oddawać już :/
Niby tak ale przelicz koszty jakie musisz dołożyć do niego. Drgania o których piszesz to zapewne sprzegło albo skrzynia , z czasem wyjdzie rzeźba instalacji. Chcąc go sprzedać np. za rok ciężko bedzie Ci znalesc kogoś kto nie sprawdzi VIN a jak nie to cena musi być atrakcyjna a to już duża strata. Więc podjedz do komisu i zapytaj gościa o zwrot auta. Masz jakiegoś świadka na to ze dawałeś mu te 30 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie przekładałeś autko ? w Krośnie odrzańskim ?

W okolicach Konina masz firmę która robi przekładki porządnie.

Wejdź na fora.angliki i tam poszukaj dokładnego namiaru. Podjedź i niech poprawią.

Z tego co wiem to autka robią profi więc wyskoczysz z 3 tyś zł pewnie ale będziesz śmigał jak należy.

 

Tak się kończą zakupy okazji cenowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niekórych tu ponosi i zachowują sie jak wazniaki wyluzujcie !!!

 

Forum jest po to zrobione aby pomagac bo o to w tym wszystkim chodzi !!!

 

A nie gostka dołowac bo kazdemu sie to mogło przytrafic nikt dokładnie nie wie co w naszych bryczkach siedzi dopiero jak kupimy zaczynają nam sie oczka otwierac

 

sam sie kiedys przejechałem na B5 miała byc nie bita nie malowana po vine było wszystko oki sprawdzane w ASO lakier 1 klasa nic nie wskazywało na to a po roku wycągając zagłówki by załozyc pokrowce i na pretach zagłówka była farba pózniej robiłem przekładke z 1.6 na 1.8 po scagniecu przedniego pasa było widac ze cos tez było robione z podłuznicą

 

dlatego teraz jak kupowałem B6 wiedziałem na co zwracac uwage a i tak po miesącu znalazłem dowód ze była tam navi a wsadzili radio bez kodu dobrze ze tylko tyle namieszali

obecnie zadowolony z zakupu

 

w 99% moze byc tak ze gosc chciał ukryc aktualny przebieg i taniej mu było licznik podmienic niz w niemczech cofac go

 

przykład zwierz miał licznik 870 koncówka auto początek 2007 a znajomy kupił paska z 2005i miał licznik z koncówką 871 P a wiec widzicie jak kombinują (jakim cudem w starszym aucie jest licznik z 2007

 

a wiec napisz co postanowiłes robic jesli oddasz to oki jesli postanowiłes go zatrzymac no to postaramy sie jakos ogarnąc ten temat

 

a propo licznika jak bedziesz chiał to daj znac znam pare chłopaków co mają do odstąpienia z pełnym mfa+ a cenowo z nimi sie dogadasz Bo zmieniałem im liczniki na te po 2008 białe podswietlanie

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności