Skocz do zawartości
Baniadmx

Jakie radio do passata b6

Rekomendowane odpowiedzi

ofikruszon    0
Napisano (edytowane)

Witam serdecznie jestem tutaj nowy posiadam passata b6 2007 rok 2.0 tdi bmp 8v. Posiadam zwykle radio te biało czarne i chciałbym zmienić na coś z navi. Nie chce jednak oryginalnego ponieważ wiadomo że jak już zainwestować to w coś lepszego i otóż moje pytanie tutaj się pojawia :) Które z tych mógłbym wybrać aby po podłączeniu działało mi bez żadnego problemu ? :)

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6729914533

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6739410195

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6744002305

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6650267763

Z góry bardzo dziękuję za pomoc pozdrawiam!! :)

Edytowane przez ofikruszon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
farell    0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
brolypl    0

Ktoś posiada może w pasku radio Vordon ht-869bt ? Aktualnie posiadam chinola prawie identycznego jak vordon ale strasznie słabo łapie fale FM. Ogólnie radio mi odpowiada bo nie potrzebuję wodotrysków ale FM musi grać czysto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich jakie byście polecili mi radio do B6 zamiast RCD300 Tak do 800zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jankus    2

Pioneer FH-X730BT albo Alpine CDE-W296BT chodź alpine jest nieco ponad budżet.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19maly20    0
20170426_093938.jpg witam czy radio z golfa 5 pasuje do Passata b6 ? Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jankus    2

W jednym i drugim przypadku typowy Chińczyk, na alieexpress dostaniesz taniej.

Jak pasuje do Golfa 5 to do B6 też pasuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19maly20    0

A jedno pytanie miał bym jeszcze, mam do czynienia z radiami 2 din pierwszy raz, Czy wszystkie radia 2 din są jednakowe? Chodzi mi o to czy np radio z nissana(chińskie lub nie) będzie passować do B6 ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
judam    0

Tak wiem że takich tematów jest sto, tak wiem że już nie raz to było poruszane, ale proszę o wypowiedzenie w tym temacie osób które mają lub miały chińczyków.

Więc zalety RNS510 wszyscy znamy. Ale na dzień dzisiejszy za 1200 zł moża mieć chińczyka z Android Mirror, tunerem DVB-T oraz DAB+ i bluetooth. Odtwarza wszystkie pliki audio i video bo jest na android 6.0. Podobno chodzi sterowanie z kierownicy, + OPS Climatronik i coś tam jeszcze. I kamerke cofania też można mieć po taniości. Gdyby to wszystko zrobić na oryginalnym RNS to pewnie z 3tys by nie starczyło.

Niby wszystko pięknie ładnie a jak to w rzeczywistości działa? Czy to takie piękne? Co się traci a co zyskuje pomiędzy rns510 a dobrym chińczykiem. Pewnie będzie brak stacji radiowej i gps na Fisie. A może to działa? Ktoś ma takie radio i może się wypowiedzieć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
G36Krail    0

Mam proste pytanie. Chce zmienić RNS 300 na RCD 310, rcd ma 2 wejścia antenowe blisko siebie w rns mam 1 antenę am/fm (jasna wtyczka) i antenę od gps. Czy muszę kupić jakieś przejściówki do wejścia antenowego, czy jak podłącze do 1 wejścia antenę od am/fm a do drugiego antenę gps to nie będzie żadnych zakłóceń?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pab567    0

Anteny GPS nie podłączasz. Potrzeba przejściówki - rozgałęziacza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
judam    0

Antena GPS pracuje na innej częstotliwości więc nie nada się jako FM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
G36Krail    0

Czyli tak jak myślałem ale wolałem się upewnić , dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam podepne sie pod temat mianowicie chce zmienic radio rcd 300 magic 2 na nie fabryczne i mam w nowym radiu przy kostce kable jak can + can - ILL GND czarny gruby kabel i kabel GND czarny cieki i ACC mozecie mi powiedziec co do czego mam podlaczyc?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
G36Krail    0

Ostatnio miałem chwilę wolnego i dobrałem się do anten wmontowanych w tylne szyby. Antena z 2 ścieżkami jest odpięta, nawet kabel ze wzmacniaczem nie jest do niej doprowadzony. Antena z 3 ścieżkami jest podpięta do wzmacniacza AM/FM i działa jako antena kierunkowa, lekkie jej przysłonięcie powoduje całkowity zanik odbioru fal radiowych. Zastanawiałem się nad dołożeniem anteny fm i wyprowadzeniem jej np. na reling/klape bagażnika. Czy takie rozwiązanie miałoby sens? Oczywiście dobrałbym antenę o odpowiedniej impedancji. Rekina nie mam zamiaru ruszać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Misiekhehe    0
Napisano (edytowane)

Witam podpinam się do tematu, szukam jakiegoś radia do mojego Passata b6 i wpadło mi coś takiego w oko http://allegro.pl/gms-an6cv8-intel-atom-android-9-do-vw-passat-b6-i6938220693.html czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć czy jest to coś warte i opłaca się pakować w te radio kasę? Jak nie to czy możecie mi coś polecić budżet do 2 tysia głowie chodzi mi żeby było navi system najlepiej na androidzie lub Windows, obsługa z kierownicy kamerka cofania etc. Pozdrawiam

Edytowane przez Misiekhehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta