Skocz do zawartości
Asia

17 września - Spot Regionalny Mrągowo

Rekomendowane odpowiedzi

17 mam służbę 8-20 więc odpadam, a szkoda. Nawet nie mam skąd załatwić wolnego dnia, wszystko już wykorzystałem
A no szkoda :( zamienić się nie da:chytry:
A ja baluję na weselu

 

Taka impra i to tak blisko

no nie no :nie :placzka :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A no szkoda :( zamienić się nie da

 

Już na ten weekend co teraz był zamieniałem dwie służby, bo wesele i rocznice miałem. Ile było z tym załatwiania i biegania, proszenia, ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już na ten weekend co teraz był zamieniałem dwie służby, bo wesele i rocznice miałem. Ile było z tym załatwiania i biegania, proszenia, ehhhh
cóż, praca siła wyższa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11.Wrozka114 +nocleg

Bedze z kumplem to wiec nocleg na dwie osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spotykamy się o godzinie 15.00 na placu Rocha w Mrągowie
Hmm... 15 trochę późnawo, zwłaszcza że w niedzielę mam za kierowcę z rańca robić :taksobie Ale co tam, na wieczór kiełbaskę Colą można popić w doborowym towarzystwie :kumple

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm... 15 trochę późnawo,
Niestety niektórzy w soboty pracują, stąd ta godzina ;)
Ale co tam, na wieczór kiełbaskę Colą można popić w doborowym towarzystwie
Dokładnie, będzie nam bardzo miło:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie realia że trzeba tyrać w sobotę heh...

 

A propos soboty- jakoś nie ma wzmianki o przejażdżce po mieście aby trochę się polansić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
A propos soboty- jakoś nie ma wzmianki o przejażdżce po mieście aby trochę się polansić

 

No możemy się trochę polansować :hyhy Trzeba koniecznie flagi wziąć ze sobą:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam flagi choliera :dolamam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A propos soboty- jakoś nie ma wzmianki o przejażdżce po mieście aby trochę się polansić
Jest przejazd z placu Rocha na manewrowy;) Ogólnie możemy zachaczyć kawałek miasta, ale Czarku obmyślcie trasę tak, żeby nie zdeorganizować ruchu a jednocześnie, żebyśmy gdzieś na światlach nie pozostawali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest przejazd z placu Rocha na manewrowy

Taki kawałek to nie przejazd przez miasto ;) .

 

Jak się spotkamy to kilku osobników z Mrągowa będzie więc zaproponujemy trasę choć żeby fajnie miasto przejechać to trzeba m.in. raz zahaczyć światła.

 

Dziś po południu dla jednej pary (kobieta i mężczyzna :) ) zamawiam jedyny pokój 2 osobowy :) .

 

PS: Ktoś ma numer telefonu do arkady375 i do lukisio? Mógłby życzliwy user na PW mi napisać? Bo trzeba zakupić gadżety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS: Ktoś ma numer telefonu do arkady375 i do lukisio? Mógłby życzliwy user na PW mi napisać? Bo trzeba zakupić gadżety
Poszło PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam fajny przejazd przez miasto gdzie omijamy wszystkie światła. Oby tylko natężenie ruchu nie było za duże bo trzeba raz skręcić w lewo z głównej drogi, ale ta uliczka jest mało uczęszczana więc można jechać 1 km/h aż reszta skręci.. :) I przejedziemy całe miasto wjedziemy na obwodnicę i z obwodnicy w stronę Olsztyna i z powrotem do miasta na przemysłową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam fajny przejazd przez miasto gdzie omijamy wszystkie światła. Oby tylko natężenie ruchu nie było za duże bo trzeba raz skręcić w lewo z głównej drogi, ale ta uliczka jest mało uczęszczana więc można jechać 1 km/h aż reszta skręci.. I przejedziemy całe miasto wjedziemy na obwodnicę i z obwodnicy w stronę Olsztyna i z powrotem do miasta na przemysłową
:ok: a skręt w lewo mozna obstawić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:ok: a skręt w lewo mozna obstawić;)

Dokładnie, tak jak rok temu ;) A że to była czarna fura z ciemnymi szybami to nawet nikt nie protestował :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia wymaż ten znak :?? bo zostaje na noc :kumple :zdrowko: :alko

Czarku jak zaklepujesz noclegi to Ja + Dorota :serducho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia i Ela- wy bez mężczyzn będziecie na spocie? Bo zadzwoniłbym do właściciela i mówił jak ma wyglądać przydział noclegów póki co (wy w pokoju 3 osobowym, Andrzej z żoną w 3 osobowym, papluch z Ewelina w 2 osobowym a co do facetów to poczekamy jeszcze :) ). Wiadomo, teraz jest po sezonie to ceny 40zł od osoby niezależnie od pokoju :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności