Skocz do zawartości
zAwAdA

Downpipe firmy THS do Passat'a w TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Znalazłem w necie firmę która produkuje downpipe'a do naszych TDI.

 

http://www.fr-rtuning-shop.co.uk/VOLKSWAGEN/Passat/Passat-2000-2004/THS-Decat/Downpipe-for-Passat-1-9-TDi/prod_1901.html

 

Widziałem że chyba 2 czy 3 użytkowników forum zakładało coś takiego w swoich samochodach tylko chyba bez tej rury za katem. Chciałem żeby się ktoś wypowiedział czy ten produkt wart jest tej kasy (w przeliczeniu na PLN to około 580zl zestaw wychodzi + jakaś wysyłka).

 

Jak myślicie warte zachodu sprowadzenia tego do Polski?? Czy lepiej zakupić materiał i zlecić spawanie jakiemuś PORZĄDNEMU macherowi??

 

Myślę że ten downpipe mógłby pozwolić lepiej turbinie oddychać.

 

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre,dobre u nas cos takie wyjdzie drożej bo chyba za samego Test Pipa z nierdzewki krzyczą panad 450zł a tu jeszcze dalej idzie az do łacznika.Ciekaw ile wysyłka do Polsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie moge polecic p. Andrzeja (gruchot) http://allegro.pl/katalizator-volkswagen-passat-1-9-tdi-awx-avf-131-i1761019311.html kupilem cos takiego, powolalem sie co prawda na a4-klub i powiedziałem, że chce moncniejsza plecionkę, zamowienie puscilem sms ;] paczka przyszla po 24h za pobraniem za 195zl ;] narazie za duzo km nie zrobilem bo auto jeszcz w fazie porpawek po ic i brd ale jest ok.

 

Polecam lekturę u kolegów z A4.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160810.0;highlight=gruchot

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186600.0;highlight=gruchot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam mam ten zamiennik od Gruchota, ale to co kolega zAwAdA wkleił to inna bajka 2,5' cala nierdzewka i rura aż do łącznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby tak, pytanie jakie dalesze mody ? i tak wydaje mi się, że spokojnie taki zamiennik wystarcza pod brd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Znalazłem w necie firmę która produkuje downpipe'a do naszych TDI.

 

http://www.fr-rtuning-shop.co.uk/VOLKSWAGEN/Passat/Passat-2000-2004/THS-Decat/Downpipe-for-Passat-1-9-TDi/prod_1901.html

 

Widziałem że chyba 2 czy 3 użytkowników forum zakładało coś takiego w swoich samochodach tylko chyba bez tej rury za katem. Chciałem żeby się ktoś wypowiedział czy ten produkt wart jest tej kasy (w przeliczeniu na PLN to około 580zl zestaw wychodzi + jakaś wysyłka).

 

Jak myślicie warte zachodu sprowadzenia tego do Polski?? Czy lepiej zakupić materiał i zlecić spawanie jakiemuś PORZĄDNEMU macherowi??

 

Myślę że ten downpipe mógłby pozwolić lepiej turbinie oddychać.

 

Pozdro...

 

ja mam to założone u siebie w pasku i jestem w pełni zadowolony :) downpipe wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej naprawdę polecam :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem w necie firmę która produkuje downpipe'a do naszych TDI.

 

http://www.fr-rtuning-shop.co.uk/VOL...prod_1901.html

Jeżeli to jest tak proste jak wygląda na zdjęciu i gdybym dostał to do ręki, to myślę, że nie byłoby problemu z wykonaniem czegoś takiego. Jedynym problemem z mojej strony to zdobycie tej plecionki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech ktoś kto dobrze szprecha po angielsku niech się dowie to zrobimy zamówienie do Polski 1 paczką i wyjdzie taniej za przesyłkę i może jeszcze zejdą z ceny częsci.

Ja jestem chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj napisałem do nich maila moim "kulawym" angielskim;P czy bez problemu wyślą taki przedmiot do Polski i ile wyniosą koszty wysyłki. Zobaczymy czy coś odpiszą.

 

To niech ktoś kto dobrze szprecha po angielsku niech się dowie to zrobimy zamówienie do Polski 1 paczką i wyjdzie taniej za przesyłkę i może jeszcze zejdą z ceny częsci.

Ja jestem chętny.

 

Ja również na taką opcję byłbym chętny bo jednak cena za ten cały układ jest bardzo rozsądna.

 

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To niech ktoś kto dobrze szprecha po angielsku niech się dowie to zrobimy zamówienie do Polski 1 paczką i wyjdzie taniej za przesyłkę i może jeszcze zejdą z ceny częsci.

Ja jestem chętny.

 

ja osobiście brałem ten zestawik prosto od producenta :)

 

http://www.thsperformance.co.uk/product/Decat|Downpipe_for_Passat_TDi_THSTDDP-2

 

pewnie jak więcej zamówień będzie to zejdą z ceny ,no i może rozsądną cenę dadzą za wysyłkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wtedy wygląda sprawa z przeglądem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wtedy wygląda sprawa z przeglądem ?

jak na razie jeszcze tak nie wnikają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wtedy wygląda sprawa z przeglądem ?

 

 

mój w Piątek przeszedł przegląd :) bez problemu a na teście spalin miał "0.41" czegoś tam gdzie dopiero przy "1.4-1.5" by mnie oblali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie,rozmawiałem z mechanikiem,który montuje takie downpipe'y i jednocześnie robi przeglądy i on mówi że nie ma żadnego problemu na przeglądzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi odpisali co do kosztów wysyłki, 40 funtów do Polski. Akceptują tylko przelew pieniążków na konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj założone coś takiego :)

_8308384.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj założone coś takiego

jakaś samoróbka czy gotowy produkt ? Bo wygląda troche nietypowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi odpisali co do kosztów wysyłki, 40 funtów do Polski. Akceptują tylko przelew pieniążków na konto.

 

a pytałes sie czy przy większym zamówieniu jakiś rabat bedzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności