Jump to content

Recommended Posts

Używa się w sumie rzadko. Warto założyć? Chyba trzeba jeszcze dodatkowy przełącznik do tego na desce?

Lampy drogowe wypalone - może by było jakieś wzmocnienie?

może by było jakieś wzmocnienie?

Założyłem kiedyś u siebie i podłączyłem pod długie światła. Ale czy była poprawa to nie wiem. Może lepiej założyć przekaźniki? Podobno do B2 też się da.

Mogę ci zrobić zdjęcie jak to świeci jak chcesz. Niby ładnie oświetlają drogę tak na 3 metry przed autem, ale czy w czasie jazdy jest to potrzebne...? Mi się wydaje że rzadko.

Chyba trzeba jeszcze dodatkowy przełącznik do tego na desce?

Jeśli chcesz żeby było jak w oryginale, to tak przełącznik jest dodatkowy.

nie dodatkowy, a posiadający trzy pozycje:

wciśnięcie w lewo: wyłączone

pozycja środkowa: halogeny przednie

wciśnięcie w prawo: halogeny + tylne przeciwmgłowe

_tytul1

A może warto by było zregenerować reflektory. W dziale polecam jest firma, która się tym tanio zajmuje. A czy przeciwmgłowe coś dają? Nic w sumie - ja je wywaliłem - były mi zbędną ozdobą...

Czy to ta firma?

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=47704

Regeneracja

PS. Jak mi światła wyjęli to okazało się, że nie ma regulatorów do świateł. To można gdzieś dokupić?

----- o MAM TO! http://www.regeneracja-hc.com/

Edited by Skywalker
juz mam

To można gdzieś dokupić

Wieczorem zobaczę, bo chyba gdzieś mi jedna sztuka została (o ile masz na myśli śrubę wkręcaną w plastik).

Polecam firmę. Działają szybko i dokładnie. Regenerowali moje w B4 i kajaru w B3.

Cytat:

Napisał Skywalker Zobacz post

To można gdzieś dokupić

Wieczorem zobaczę, bo chyba gdzieś mi jedna sztuka została (o ile masz na myśli śrubę wkręcaną w plastik).

Nie mam pojęcia, podobno świała były dokręcone do karoserii, bez możliwości regulacji, jakichś kostek cz czegoś brakowało

Polecam firmę. Działają szybko i dokładnie. Regenerowali moje w B4 i kajaru w B3.

Wysłałem dziś,

UWAGA UWAGA! Pan zadzwonił i powiedział, że światła w 80 proc są jeszcze OK!!!!

I to wina elektryczności podobno, że jak jadę na długich to nikomu to nie przeszkadza z naprzeciwka.

I Pan nic sobie nie policzył. Odsyła na swój koszt.

Niesamowite!

Greg, odnośnie śruby z plastikiem do regulacji, to chodzi mi o taki układ:

zdjcie0030z.th.jpg

zdjcie0029p.th.jpg

zdjcie0028zx.th.jpg

19092011221.th.jpg

Przepraszam za jakość zdjęć, ale robione telefonem w piwnicy (aparat szlag trafił;)). Plastik ze zdjęcia przychodzi do "ramki" przykręcanej do nadwozia. Okrągły łeb śruby wchodzi w plastik, który jest montowany w korpusie lampy. Dla halogenów i reflektorów układ jest taki sam.

No u mnie nic nie ma podobno. Tak mi mechanik powiedzial. Nie znam sie :-)

Jakos tam przykrecone byly, a poniewaz slabe to i bez znaczenia pewnie ustawienie bylo :-0

Cechą charakterystyczną B-dwójek są słabe światła /spadki napięcia na żarówkach/. Wystarczy zamontować przekaźnik i poczujesz różnicę.A co do plastików to najprawdopodobniej ich już nie masz bo popękały /te , w których obraca się łeb śruby regulacyjnej/ i ktoś to skręcił na stałe dlatego nie masz możliwości regulacji.

Małe sprostowanie. Przeczytałem temat od początku i małe wyjaśnienie:to o czym piszesz to nie są Halogeny tylko światła przeciwmgłowe , które powinny świecić przy włączonych światłach mijania a wyłączać się po włączeniu świateł drogowych.Sprawdź na kloszu oznaczenia - przeciwmgłowe mają "B" a dalekosiężne " HR" i świecą zupełnie inaczej.

Edited by klapek