Skocz do zawartości
Ajku

UWAGA na oszustów! Nie daj się nabrać.

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Jacenty!Widać Bytomski charakter!Mam podobny problem w Puławach i reaguję podobnie,poza tym małe uprzedzenie do społeczeństwa romskiego pomaga,bez przejawów ksenofobii naturalnie....;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, mnie babcia uczyla zeby od takich z daleka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę w Poznaniu słyszałem na CB jak dorwali w korku na przejeździe kolejowym (wola ;) ) rumunów którzy działali w podobny sposób, tylko sprzedawali złote sztabki. I jeździli passatem w kolorze taxi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaczepił mnie lekko ciemnawy jegomość oferując okazyjnie kamerkę hd .

Łamanym niemieckim tłumaczył ,że potrzebuje kaskę na paliwo by pilnie dolecieć do stolycy .

Po moim krótkim ''wypierd..j do roboty'' , nastąpił cud wieży babel ,mianowicie ciul zwyzywał mnie piękna wiązanką z czystej polszczyzny , z lekkimi śląskimi naleciałościami

bo to był cygan zakamuflowanej narodowości niemieckiej :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet I w Londynie cyganie polscy to stosują. Jak z**by po polsku dostał to szybko odjechał z parkingu I to nie w kierunku na Dover jak niby miał zamiar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza by jedynie wozić barowe krzesełko w bagażniku,lecz jak widać-warto:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trza by jedynie wozić barowe krzesełko w bagażniku
nie musi być koniecznie krzesło barowe bo może być i co innego np gazrurka albo klucz do kół :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na krajowej 10-tce Piła-Bydgoszcz również stał rumuński "biznesmen" rozpaczliwie machając do jadących samochodów. Widziałem go już kilka razy, nie wiem czy to ten sam gośc, w każdym bądź razie rumun z tym samym schematem działania.

Jak go zobaczyłem 1-szy raz pomyślałem, że gośc pewnie potrzebuje pomocy, ale strach było się zatrzymac, bo znam możliwości i naturę cyganów. Gdy 2 km dalej stał jego kumpel zatrzymując samochody po drugiej stronie szosy, nie miałem wątpliwości, że ich jedyną potrzebą jest potrzeba "wycyganienia":fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem dzis tych skurczybykow w zabrzu niedaleko platana. merc s-klasa (ten starszy) stal na awaryjnych a jakis grubas w garniaczu doslownie biegal za autami i probowal zatrzymywac. dramat grubego i jego kumpli wygladal tak przekonujaco ze pewnie z 50% tych ktorzy sie nie zatrzymali mieli wyrzuty sumienia ze nie pomogli :D

 

jechalem z kolegami z roboty na miejscu pasazera. gdybym byl za kierownica to podjechalbym z ciekawosci i zobaczyl ten pierscionek :)

 

 

czesto na budowe przyjezdzaja tacy kolesie i otwieraja bagaznik a tam albo agregat "honda" albo elektronarzedzia bosch, makita itd. wszystko podroby. mnie zaczepili juz chyba kilkanascie razy.

ostatnio gosc przybiegl do mnie, chcial sie przywitac jak ze starym kumplem i sprzedac mi zegarek jakiejs tam niby dobrej firmy. po dlugiej rozmowie przekonalem go ze moj poobijany 5 letni casio jest lepszy :D

kilka dni pozniej jego kolega probowal mi wcisnac jakas kamere za 800 zeta. targowalem sie z nim chyba 15min. zawolalem kumpla i razem ogladalismy. gosc juz wkurzony bo dlugo ogladamy (podgladalismy zoomem jakies laseczki) ale ciagle zachwalal sprzet, spuscil juz do 300zl i byl przekonany ze kamera sprzedana. jakiez bylo jego zdziwienie gdy na koncu powiedzialem mu ze moge mu dac 50zl ktorych i tak nie mam przy sobie haha. zagotowal sie, spakowal swoj kartonik i poszeeeedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzy pamietasz jak 2 lata temu na A13 podszedl jakis turas z wloch mieszkajacy w Niemczech jadacy corsa i zabraklo mu paliwa i chcial opchnac jakies mega wypasione skory od Versace za 50 ojro? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał takich spotkać, od razu baseball poszedł by w ruch. kilka dziurek w oponach i w szybach i by się mendy nauczyły, pier...dolo...ne nieroby!!!!

Instrukcja:

-zatrzymujemy się kilka metrów dalej w jakiejś zatoczce aby nie widzieli nr rejestarcyjnych

-bierzemy kolegę oraz baseball-a do ręki i ruszamy jak huzarzy

...jak ja nie lubię tej nacji.

w łodzi na alejach Włókniarzy stały takie mendy chodząc jak połamańce z kapelusikiem a za 2 godziny laska pod pachę i do MC na obiadek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duzy pamietasz jak 2 lata temu na A13 podszedl jakis turas z wloch mieszkajacy w Niemczech jadacy corsa i zabraklo mu paliwa i chcial opchnac jakies mega wypasione skory od Versace za 50 ojro?

Tak, a mówiłem - olej typa i jedziemy, a Ty chciałeś negocjować :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe no moglem dac 10 ojro max :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
turas z wloch mieszkajacy w Niemczech

I chyba mówił po polsku :D Widzisz jaki wykształcony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I chyba mówił po polsku Widzisz jaki wykształcony!
A u nas ciężko ich do szkoły zagonić. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciał takich spotkać, od razu baseball poszedł by w ruch. kilka dziurek w oponach i w szybach i by się mendy nauczyły, pier...dolo...ne nieroby!!!!

kilka lat temu znajomi mieli taka akcję i ci powiem że te nieroby potrafią się mścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I chyba mówił po polsku Widzisz jaki wykształcony!

Ta, szybko się uczą...Od Polek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Instrukcja:

-zatrzymujemy się kilka metrów dalej w jakiejś zatoczce aby nie widzieli nr rejestarcyjnych

-bierzemy kolegę oraz baseball-a do ręki i ruszamy jak huzarzy

Ciekawe jak ta Twoja bojowość wyglądała by na ławie oskarżonych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kilka lat temu znajomi mieli taka akcję i ci powiem że te nieroby potrafią się mścić.

 

To prawda to mocno mściwa nacja, oni na policję nie chodzą ale w zamian za szkodę potrafią auto z dymem puścić, chałupe albo nawet gębę żyleta pociąć. Jak pracowałem w Wołominie była taka akcja, tak więc trzeba uważać. A policji to się wogóle te skurczybyki nie boją, mało tego może zazwyczaj wyglądają jak łachy ale jak wtedy przymkneliśmy trzech czy czterech cyganów na dołku bo gościowi facjatę żyletką zmodyfikowali to na komendę wparował jeden z najlepszych i najdroższych adwokatów w Warszawce, więc kasiore mają a nie wspomnę o okupacji komendy przez tabun cyganów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności