Skocz do zawartości
Michal1980

Jakie auto sportowe do 40-50 tys?

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie ojca dyrektora:P

 

Ja bym szedł za Jaco i proponował Porsche, sportowy wóz z krwi i kości, legenda której nie trzeba nikomu przedstawiać, no i ma coś wspólnego z VW ;)

 

Tyle, że takie auto rzuca się w oczy i można łatwo je stracić ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale miałbyc tył naped, ja to bym celował albo w 330d albo w bmw m3 e46, mazda mx5 tez fajowa i rx8 tez super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj no przeoczyłem ten tylni napęd ale subaru z taką moca bokiem też pójdzie :D

 

W zime tył też daje rade ale nie wiem czy na 4x4 nie lepiej... Na tor też spoko... No nic no założyciel watku musi zdecydować jak koniecznie na tył napęd to jakąś eMke bym kupił bo to esencja mocy i tylniego napędu :) Ale takie subaru też daje rade według mnie :]

Edytowane przez grzybek141

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie auto sportowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie auto sportowe

ale mocy mu nie brakuje chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tak ale to auto typu cwaniak na prostej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat chyba powoli odchodzi, bo to ma byc auto sportowe do jezdzenia rekreacyjnie, wiec nie diesel czy limuzynka 4x4 (pomijam subaru i lancera z AWD), tylko wlsnie tylni naped i benzyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUPRA

 

Tylko budżet nie ten

 

jest jeszcze L delta integralle, 4x4 TORSEN ok 200 kM przy małej masie, niepokonany przez wiele lat samochód rajdowy, ale to już trochę zabytek

Edytowane przez 4MOTION

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadbany lexus sc 400 + zapas paliwa do niego :) Takim sprzetem sie wyroznisz na bank!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może tak jakąś replikę lotusa seven jest ich trochę na allegro no i naprawdę się wyróżnia z tłumu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardziej bym poszedł w Cobrę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał Audi RS4 B5 2.7 biturbo w serii 380 KM, miałem okazje prowadzić podkręcony na 445KM :P M A S A K R A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3000 GT/Dodge Stealth-z tym , że to 4x4 o ile się nie mylę

 

no i król driftu ;) 200 SX Nissana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak poszedłbym w hondę s2000. - prawdziwy wymiatacz....ewentuanie, ale to ewentuanie audi rs4..o ile da się fajną za 50 tysięcy zł kupić....

Bo zwykłe subaru WRX jest cienkie- chyba że po jakimś programie...STI już jest nieźe...Ale auto 4x4 musi mieć co najmniej 320-330 koników żeby bez problemu można było latać bokami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, przebrnalem przez Wasze wszystkie typy, i jednak zdecydowanie na moj gust, zwycieza S2000.

Diesle i auta nie 2 osobowe (czy 2+2) odpadaja. Niemieckie wozy tez (poza Speedsterem), ze wzgledu na zerowy wspolczynnik wyjatkowosci na ulicy;) Wszedzie pelno TTek, 3ek itp. Cooper nie pasuje do mnie w ogole, Lotusy (Seven, Elise) drogie, Cobry i inne Amerykance ladne, ale niestety kilkulitrowe V osemki, nie sa na moja kieszen...

Choc znajac zycie, to gdybym juz mial odlozone pieniadze, to pewnie trafilaby sie jakas okazja na BMW 3 i bym ja lyknal:mlask

 

Ok, tak czy owak, dzieki za zainteresowanie. Temat moze jeszcze komus kiedys sie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie na moj gust, zwycieza S2000
To teraz czekamy na fotki zwycięzcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności