Skocz do zawartości
tylas

Uchwyt na Bilet parkingowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, czy ktoś może mi podać numer kat uchwytu na bilety parkingowy. lub jakieś zdjęcia jak to wygląda w pasku. gdzieś kiedyś to widziałem ale nie mogę znaleźć. z góry dzięki za pomoc. Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu:)

Edytowane przez tylas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie zaczekam na odpowiedź z numerem części - co prawda w innym dziale powinno się znaleźć, a przy okazji zamieszczam znalezione na allegro:

http://allegro.pl/clips-parkingowy-uchwyt-na-szybe-nowosc-parkomat-i1780620803.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak takie też widziałem i troszkę inne ale chodzi mi o oryginał bo już te bilety latające po aucie mnie wkurzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te bilety latające po aucie mnie wkurzają

A widziałeś jakiej wielkości są karty parkingowe w niemczech, bo ori to chyba tylko na niemieckie warunki wymyślili...

Nie mam pojęcia jak wygląda taki uchwyt wiem tylko jak wyglądają karty czasowe na niemieckich parkingach, z płatnych nie korzystałem.

http://testberichte.ebay.de/Ordnungswidrigkeit-oder-Betrug-Mitlaufende-Parkscheibe_W0QQugidZ10000000006175948

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem jak wyglądają ich wielkie kartki mi chodzi o coś takiego jak na tym zdjęciu to jest od fabi.

skoda_fabia_1.6_comfort_tiptronic_2008_19.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, czy ktoś może mi podać numer kat uchwytu na bilety parkingowy. lub jakieś zdjęcia jak to wygląda w pasku. gdzieś kiedyś to widziałem ale nie mogę znaleźć. z góry dzięki za pomoc.

Kiedyś pytałem w ASO VW o taki uchwyt do Passata B5 i powiedzieli mi, że nie było takich rzeczy do tego modelu... Kupiłem od jakiejś Skody (nie pamiętam modelu), ale niestety nie pasował :(

Jeśli taki uchwyt był do SuperBa, wtedy bez problemu powinien pasować do B5.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie taki uchwyt. Kupiony w ASO skody za 4zł... o ile dobrze pamiętam. Pasuje bez problemu, oczywiście trzeba zdjąć tapicerkę słupka. Kupowałem chyba od octavii.. Fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, też mi się wydaje ze od octavi będzie pasował jutro dzwonię do nich:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na passatplus.de sa zdjęcia:http://www.passatplus.de/umbauteile/parkscheinhalter/index.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na passatplus.de sa zdjęcia:http://www.passatplus.de/umbauteile/...lter/index.htm

 

Fajna sprawa, też kiedyś o tym myslałem - tylko ta cena :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz nie wiem czy kupić do passata 3c czy skody octavi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi się widzi że lepiej będzie od Skody bo od 3C to raczej się nie opłaca a od Skody to raczej za grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi się widzi że lepiej będzie od Skody bo od 3C to raczej się nie opłaca a od Skody to raczej za grosze

 

też tak myślę że od 3C trochę za drogi :D

 

3C0867159 - 1,69 PLN u GAJOSA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę że od 3C trochę za drogi

 

3C0867159 - 1,69 PLN u GAJOSA

heh ups:rumieniec szczerze to nie spodziewałem się takiej ceny do 3C i tutaj miłe zaskoczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo miłe i pozytywne ;) Chyba też się skusze w przyszlosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już kupiłem jutro montaż. cena całe 2 zł w ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja już kupiłem jutro montaż. cena całe 2 zł w ASO.

to pochwal się jak to wyjdzie, jak spasuje p&p to dopisze do listy zakupów przy najbliższej wizycie w ASO

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i będzie się można pochwalić kolejnym modem... :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mojego B5 niestety nie pasuje P&P... zawiodłem się.

po przykręceniu w swoje miejsce miejsce w którym powinno przylegać do szyby odstaje około pół centymetra... ale byś może to wina wymienionej szyby. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności