Skocz do zawartości
rafal102

Zmiana panelu na duży wyświetlacz passat B5

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję informacji na temat zmiany przedniego środkowego panelu w passacie B5 3B 1998r.

 

Obecnie posiadam taki panel

 

dsc03448f.th.jpg

 

a chcę przerobić na taki

 

znavi.jpg

 

Teraz moje pytanie co potrzebuję aby przerobić panel..??

 

Niestety nie mam climatronica tylko zwykłe pokrętła.. czy da się to wsadzić w miejsce klimatronica

 

No i najważniejsze jakie radio z navi na duży wyświetlacz wybrać..??

 

Czy ktoś może mi pomóc w tym temacie..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego temat rzeka. Możliwość przerobienia na pewno istnieje, ale za dużo rzeczy trzeba by zmienić, aby to się opłacało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję informacji na temat zmiany przedniego środkowego panelu w passacie B5

Rafał prosze bardzo:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=29663&highlight=konsola+2-din

I nie zrażaj sie słowami kolegi Karola,bo przy prawidłowej przeróbce efekt jest piekny;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzieki kolego za link. Na pewno się przyda..

 

A teraz druga część, jak zrobię panel na 2 din to co dalej..?? Jakie radio tam podejdzie..?? Jak to cenowo wygląda..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przarobiłem u siebie całą konsolę na 2DIN. Różnica polegała na tym że ja ma climatronik nie wiem czy zwykłą klimę da się przenieść na dół ale chyba powinno (to niech potwierdzą osoby które taką klimę przenosiły)

 

A teraz druga część, jak zrobię panel na 2 din to co dalej..??

 

to nie jest takie hop siup. Musisz mieć ramkę 2DIN, kosz na radio i sporo cierpliwości żeby to wyrzeźbić, a potem poskładać mi to zajeło ok 6 godz. Co do radia to wachlarz jest spory bo możesz wsadzić tam każde radio 2DINowe kwestia tylko do jakiej to ma byś kwoty;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności