Skocz do zawartości
Marcin_e36

Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ostatnio szukałem paru części do swojego paska i natrafiłem na tego gościa

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=20802571

ma sporo używanych części do passków i można się z Nim dogadać, jest też możliwość zamówień ;)

Kontakt:

Gliniak 41

tel: 513-270-279

Imienia nie znam :P

 

dzięki ;) a gdzie on dokładnie się mieści?

 

znalazłem jeszcze jednego z mińska

 

http://allegro.pl/czesci-vw-passat-b5-fl-minsk-mazowiecki-la7w-i3672393131.html

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro jade do gościa po pierwszy drobiazg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jutro jade do gościa po pierwszy drobiazg

to jak będziesz to zobacz czy nie ma ładnego zderzaka przedniego do b5 z 98 roku kolor obojętny, albo czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i zobacz czy ma tylko angole czy zwykłe też bo będę potrzebował deskę rozdzielczą i schowek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to ma normalną deskę rozdzielczą tylko trochę rozebraną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak będziesz to zobacz czy nie ma ładnego zderzaka przedniego do b5 z 98 roku kolor obojętny, albo czarny.

Mariuszku jesteś mistrzem !

Podobno każdy facet rozróżnia tylko trzy kolory - ładny, ch....wy. i pedalski .

No faktycznie ceny ma interesujące - dzwoniłem do niego w swoich tematach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno każdy facet rozróżnia tylko trzy kolory - ładny, ch....wy. i pedalski .

potrzebny mi czarny, ale jak nie ma, to wezmę jaki kolwiek bo mi pomalują, a tyk by sie obeszło, tak ze rozróżniam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzicie dopiero teraz przeczytałem wasze posty, a u gościa byłem godz temu i z tego co widziałem to ma dużo części silnikowych, jakieś drzwi do tego srebrnego B5 3BG z aukcji, dwie klapy od kombi, boczki, dużo dupereli z wyposażenia wnętrza ale nie widziałem deski ani zderzaka. ale byłem tylko w jednym garażu a gość ma jeszcze drugi;) poza tym na podwórku stał jeden pasek nie wiem czy do rozbiórki czy nie ale jeżeli tak to był sedan B5 3B i miał wszystko zderzaki, deskę.... jak dla mnie to gość jest w porządku, kupiłem u niego narazie mały drobiazg ale jak coś będe potrzebował to wpadnę jeszcze i najważniejsze na miejscu urwałem 10PLN on ceny przez tel:D a jak czegoś gość nie ma to na drugi dzień załatwi tak mi powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna była srebrna z szybą, wycieraczką bez widocznych wgnieceń ani rdzy, a druga jakaś ciemna ale najlepiej dzwonić do gościa bo to co ma na aukcjach to dużo już jest nieaktualne

 

klapa jest od tego paska

http://allegro.pl/passat-b5-i-b5fl-wszystko-co-trzeba-i-szybko-wawa-i3682221311.html

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no widzicie dopiero teraz przeczytałem wasze posty, a u gościa byłem godz temu i z tego co widziałem to ma dużo części silnikowych, jakieś drzwi do tego srebrnego B5 3BG z aukcji, dwie klapy od kombi, boczki, dużo dupereli z wyposażenia wnętrza ale nie widziałem deski ani zderzaka. ale byłem tylko w jednym garażu a gość ma jeszcze drugi poza tym na podwórku stał jeden pasek nie wiem czy do rozbiórki czy nie ale jeżeli tak to był sedan B5 3B i miał wszystko zderzaki, deskę.... jak dla mnie to gość jest w porządku, kupiłem u niego narazie mały drobiazg ale jak coś będe potrzebował to wpadnę jeszcze i najważniejsze na miejscu urwałem 10PLN on ceny przez tel a jak czegoś gość nie ma to na drugi dzień załatwi tak mi powiedział.

gadałem z gościem przez tel i ma dla mnie zderzak ,zielony, ponoć stan bdb, jak pojadę to sie okaże, ale cenę ma zajebista. wyglada na to ze będzie współpraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez popadania w euforie ! Byłem i znalazłem to co szukałem ponad 2-lata, przy okazji Kol. wymienił zacisk /brak ręcznego na jednej stronie/ tak więc robi również podstawowe naprawy. Jest kumaty i podatny na uwagi co się bardzo liczy. Warto zadzwonić, popytać i go odwiedzić. VW to przy okazji , głównie zajmuje się Jaguarem. POLECAM !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez popadania w euforie ! Byłem i znalazłem to co szukałem ponad 2-lata, przy okazji Kol. wymienił zacisk /brak ręcznego na jednej stronie/ tak więc robi również podstawowe naprawy. Jest kumaty i podatny na uwagi co się bardzo liczy. Warto zadzwonić, popytać i go odwiedzić. VW to przy okazji , głównie zajmuje się Jaguarem. POLECAM !!!!

a to o tobie mówił (karbon)i ja tam byłem , i popieram twoje słowa, szkoda ze tak późno tu trafiłem :ok: i nie tylko to co napisałeś mało sie dowiedziałeś, ale to nie miejsce do pisania co i jak, trzeba jechać polecam, dzięki damian2229 :respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to o tobie mówił (karbon)

 

mogło być o mnie bo brałem wczoraj karbonowe dekory;) a swoją drogą tak blisko o dopiero teraz go znaleźliśmy

 

Marcin dorzuć zdjęcia z ostatniego spotkania ;)

http://vw-passat.pl/galeria/174/spoty-minsk-mazowiecki#prettyPhoto

 

wiem od wczoraj wybieram zdjęcia ze spotów i myślę że niedługo pojawią się pod tym linkiem wszyskie zdjęcia z naszych spotów od pierwszego w 05.2011 :D

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdałem prawko, więc czas zacząć jeździć na Spoty do Mińska! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdałem prawko, więc czas zacząć jeździć na Spoty do Mińska! :)

 

no to zapraszamy w grudniu jak dobrze pójdzie to będą 3 B3:D

 

a tu panowie macie zdjęcia ze wszystkich spotów w mińsku od maja 2011. Nie na każdym były robione ale starałem się jakoś to wszystko dokumentować;) i tak to kiedyś było:)

 

http://vw-passat.pl/galeria/174/spoty-minsk-mazowiecki#prettyPhoto

 

a tu teraz zawsze już będziemy wrzucać nasze zdjęcia ze spotów:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności