Skocz do zawartości
Marcin_e36

Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2014

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki gdzie w MMz albo okolicy jest jakiś dobry lakiernik bo kolega miał stłuczkę, a mi przychodzi do głowy tylko ten na stojadłach obok Panta-Hurtu. A i jakiś gazownik w miarę dobry

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciałbym sie wam pochwalić moja coreczka Julią ktora przyszla na świat 24.01.12 o godzinie 16.43 o wadze 3680kg i długości 58cm

no chlopaku,moje gratulacje,zdrowka Wam zycze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gratuluje:D mój chłopak urodzi się za półtora miesiąca także to jest prawdopodobnie mój ostatni spot na jakiś czas. Oczywiście ja też nie omieszkam się pochwalić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE =D Tomex221 napewno wiesz :D stłuczka na warszawskiej czerwone Vento i pasażer z przedniego fotela wyciągany na noszach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...]chciałbym sie wam pochwalić moja coreczka Julią ktora przyszla na świat 24.01.12 o godzinie 16.43 :) o wadze 3680kg i długości 58cm :)

I ode mnie gratulacje dla Rodziców, szczególnie dla Pani ,,gumbowej" ;)

 

GRATULACJE =D Tomex221 napewno wiesz :D stłuczka na warszawskiej czerwone Vento i pasażer z przedniego fotela wyciągany na noszach :D

Nie wiem, o co kaman, ale mój znajomy w czerwonym Vento w wersji skandynawskiej miał poważnego dzwonka właśnie na warszawskiej, pasażer w śpiączce...

 

Zapraszamy serdecznie :)

Qrde, ja znów na dyżurze. Sorki.

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i jakiś gazownik w miarę dobry

 

ja corolkę zagazował na Szpitalnej 44. jak na razie spoko a u Ochala na Siennickiej chyba spoko malują

 

chciałbym sie wam pochwalić moja coreczka Julią

 

no ojciec gratulacje !!!! witaj w gronie rodzicielskim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u Ochala na Siennickiej chyba spoko malują

 

gdzie to jest? a ten gazownik to jest ten prawie na końcu szpitalnej obok stacji diagnostycznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suVW_2006 to właśnie mój brat =) Vento na żyletki poszło ehh... Także widzę, że tutaj grono znajomych się powiększa :) A jeżeli chodzi o gazownika to słyszałem, że w Dębem jest niezły gazownik, a na szpitalnej byłem raz to dopóki chłopaki ogarniali temat to było OK a jak szef zaczął z nimi robić to już gorzej :/ cwaniakuje przynajmniej co do mnie i raz mnie zbył w chamski sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o lakiernika i blacharke to ja polecam tego obok Minwaru. Robilem juz tam kilka rzeczy i zawsze jestem zadowolony.

Lakierowanie tak ok 350zl za element. Ale naprawde super robią!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o lakiernika i blacharke to ja polecam tego obok Minwaru. Robilem juz tam kilka rzeczy i zawsze jestem zadowolony.

Lakierowanie tak ok 350zl za element. Ale naprawde super robią!!

 

tam gdzie jest stacja diagnostyczna i komis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie poza konkursem... Przymierzam się do kupna opon, model mam wybrany tylko chodzi o waszą opinie. Może ktoś już miał takie oponki jak Toyo T1-R ? Z tego co czytałem to są w miarę trwałe. I jeszcze jedno pytanko, może macie jakąś stronkę gdzie można kupić opony w dobrych pieniędzorkach? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tam gdzie jest stacja diagnostyczna i komis?

 

Kawalek dalej. Jak jest Minwar i taki duzy parking na ktorym w tyle stoi surowy budynek bez okien z bialych pustakow.

no i obok jest blacharz -suwana brama - na placu zawsze cos stoi.

Jak bede dzis wracal i nie zapomne to zerkne który to slupek to dokladnie Ci powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dokladnie 513km i 9 słupek którego nie ma bo stał by w bramie zakładu :)

Jadac od minska 10m przed tym zakładem jest przystanek autubsowy po lewej stronie i dalej tez po lewej jest wlasnie wjazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest dokladnie 513km i 9 słupek którego nie ma bo stał by w bramie zakładu :)

Jadac od minska 10m przed tym zakładem jest przystanek autubsowy po lewej stronie i dalej tez po lewej jest wlasnie wjazd.

 

ok dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, wszystkich fanów pasków z mmz, ja może nie jestem jakimś tam fanem, ale jest to mój 3 pasek z zrzędu, one poprostu mi się podobają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, wszystkich fanów pasków z mmz, ja może nie jestem jakimś tam fanem, ale jest to mój 3 pasek z zrzędu, one poprostu mi się podobają :)

 

to jesteś większym fanem ode mnie bo mój to pierwszy;) wpadasz w niedziele na spota? a w ogóle chłopaki postawmy sprawę jasno kto będzie na spocie? bo jest -700stopni i jak tylko ja będe to w takim wypadku wolałbym wiedzieć. Więc proponuję kto będzie na spocie niech napisze że będzie.

 

1. Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może macie jakąś stronkę gdzie można kupić opony w dobrych pieniędzorkach?

 

oponeo.pl - naprawdę najniższe ceny. moja żona kupuje tam nawet do firmowej floty opony

Edytowane przez BartekP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jesteś większym fanem ode mnie bo mój to pierwszy wpadasz w niedziele na spota? a w ogóle chłopaki postawmy sprawę jasno kto będzie na spocie? bo jest -700stopni i jak tylko ja będe to w takim wypadku wolałbym wiedzieć. Więc proponuję kto będzie na spocie niech napisze że będzie.

 

1. Marcin_e36

 

Jak odpalę swojego paszteciora (akum-agonal;) to również podjadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności