Skocz do zawartości
wilson

Małopolskie MENU

Rekomendowane odpowiedzi

Małopolskie MENU

 

Witam głodomorów zarówno z „małejpolski” jak i gości.

Często bywa tak że „mały głód doskwiera” zarówno w porze obiadowej jak i podczas wycieczki np. w nasze małopolskie strony. I wtedy pojawia się pytanie –gdzie zjeść dobrze i najlepiej nie drogo.:mlask Mając CB radio w autku nie ma problemu-dowiemy się, ale bez-niestety nie zawsze.:fajnyCzasami zdarzają się lokale na które z pewnością byśmy nie trafili, a powinniśmy :dobrze

I właśnie w tym temacie wpisujemy takie „smaczne miejsca”.

Proponuję formę:

 

  • Nazwa lokalu
  • Lokalizacja (+ opcjonalnie mapka)
  • co polecasz z MENU:mlask

  • Ocena wizualna miejsca
  • godziny otwarcia
  • link do strony lokalu,
  • Uwagi typu: ocena wnętrza, „można z rodzinąâ€, lokal z alkoholem, nie wchodzić w dresie z szalikiem zespołu … :mlotkiemitd., i inne informacje o „korytku”, które chcielibyście ująć.

Edytowane przez wilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> Pizzeria / restauracja "Adamo"

> Zakopane, ul. Nowotarska 10

> Pizza adamo, pizza diabolo, mix grill, kotletburger no i piwko 1L

> Bardzo przyjazna knajpka, delikatny wystrój regionalny, kącik dla dzieci, każdy znajdzie coś dla siebie, nawet mecze puszczają :D

>Niedziela - czwartek: 11:00 - 23:00

Piątek - sobota: 11:00 - 24:00

>http://www.restauracjaadamo.pl/

>Alkohol, obsługa kelnerska, ceny bardzo przystępne, zawsze świeże i smaczne jedzenie, parking na przeciwko restauracji (plac pod Gubałówka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bar Smak

Kraków Karmelicka

http://maps.google.pl/maps?q=50.06402,19.932202&num=1&vpsrc=6&gl=pl&t=m&z=18

polecam wszystko, zwłaszcza zestaw firmowy

tanio i smacznie jak na centrum.

Edytowane przez korexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lokal powalił mnie na kolana (tylko qfa bez skojarzeń :lol) więc dopisuje go do naszej listy.

 

 

* ALDI

* trasa 94, za Olkuszem w stronę Dąbrowy Górniczej, po lewej stronie

Tylko czy to jeszcze Małopolska.... :)

* placuszki po węgiersku-wypas normalnie i cena ok 13zł za pełen talerz - dla mnie bomba

* bardzo przyzwoity wystrój,

* godziny otwarcia - brak danych ;) Pytać na cb :D

 

* spokojnie z rodzinką można podjechać i nieźle zjeść - polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a ja polecam:

1) "Kebab u szwagra"

2) ul. Juliusza Lea przy placu handlowym.

http://maps.google.com/maps?q=50.070872,19.91677&num=1&t=h&vpsrc=0&z=20

3) cena kebabu 10zł (a jest ogromny i pyszny)

4) czynne 24h

 

jadłem tam kilka razy, wracając z nocnych wojaży :P:lol :marecek

 

polecam w zupełności, żarcie mega dobre i mega konkretne :D duuuuży pozytyw dla "Szwagra"

 

a obok żarcia jest sklep alkoholowy 24h, również "U Szwagra" równie gorąco polecam :D :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u szwagra to i ja byłem nie raz;D

 

No a ja polecam:

1) POD WAWELEM - KAMPANIA KUFLOWA

2) ul. ŚW. Gertrudy 26-29 zaraz obok wawelu

hhttp://maps.google.pl/maps?sugexp=chrome,mod%3D11&q=%C5%9Bw.+gertrudy+26+krak%C3%B3w&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x47165b6cbdfb2e35:0xd8a9ce29088bf6e5,%C5%9Bwi%C4%99tej+Gertrudy+26,+Krak%C3%B3w&gl=pl&sa=X&ei=VTS1UImJGfS20QXVyYDwAg&ved=0CCsQ8gEwAA

3) polecam litr piwa za 7zł w poniedziałek, we wtorek 2 porcje krewetek w cenie jednej:D koszt 40zł oprócz tego "Ognista szpada z kurczaka" i "Deska "Oficer Grilluje" koszt ok. 30zł ale 2 osoby najedzą się po uczy;)

4) czynne 12-24 na tygodniu;) a w weekend popatrzcie na stronie;D

5) bardzo przyjemny lokal fajnie, fajny wystrój, i przede wszystkim smacznie;) na początek na przekąskę dostaje się zaupełnie za free kapustę kiszoną i ogórki kiszone, a na rozchodniaka dają po kieliszku wiśniówki:D a w wc lecą kawały;D także można się zesrać ale ze śmiechu;p

6) http://podwawelem.eu/

 

troche kolejność inna no ale:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre jedzonko maja na dworcu czyzyny . jadam tak czasem kebaba a jest dobry a nawet najlepszy jaki dotad jadlem ( nie jadlem u szwagr na lea- bo rowniez tam chwala znajomi), kebab 9zl drobiowy i bardzo samczny i znakomity

 

2 lokal to jadac na nowe brzesko zaraz kolo skretu na niepolomice polecam bar janosik bardzo dobre jedzenie tam maja po dobrych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BORDO

KRAKÓW, GOŁĘBIA 3

OBIAD DNIA 13,90 czyli naprawdę dłuuuugie menu (można oglądnąć na stronie) :ok

Lokal w zasadzie w samym rynku - można spokojnie zaplanować wypad na kilka osób. Byłem niezwykle zaskoczony zarówno smakiem jak i ilością jaka została postawiona. Żurek wypas (typowo domowy) potem duuuży talerz z kotletem surówkami i frytkami a na deser szarlotka. Wydawało mi się że to nierealne w centrum Krakowa zjeść coś za 13,90 a tu miła niespodzianka - bez porównania z jedzieniem typu kebab za 11zł.

Lokal całkiem przyjemny, ni to pub ni to restauracja, mozna i ze znajomymi i z rodziną - po prstu przyjemnie :)

 

http://www.bordo-krakow.pl/?q=mapa

 

My z żoną byliśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecam :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest kolejny strzał kulinarny.

Jako że chrzciliśmy małą i potem gdzieś chcieliśmy udać się na obiad, po przetestowaniu menu mogę z czystym sumieniem polecić:

 

KARCZMA (restauracja paradise)

34-100 Wadowice

Plac Jana Pawła II 21

 

tel: 796 550 587

 

Na dole mieści się pizzeria natomiast na górze karczma w stylu góralskim.

Warto zamówić koryto na 2 os czyli 3 schabowe, 3 golonki, 3 devolaje ziemniaki,frytki, surówki ... Na 2 osoby nie do łyknięcia i naprawdę smaczne.

 

Trafić łatwo. Stojąc na płycie rynku w Wadowicach, na dachu duży napis KARCZMA. Idziemy na piętro i to tam :D

Niestety strona internetowa pokazuje jedynie pizzerie znajdującą się na dolnym poziomie, ale aby jakkolwiek przybliżyć styl karczmy wrzucam zdjęcie kominka znajdującego się na sali ;)

DSC00555.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pizza PEPE Teligi

nieaktualne - pizza średnioprzeciętna ostatnio :(

Edytowane przez wilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności