Skocz do zawartości
glokk01

Brak mocy - tryb awaryjny - blad przeplywomierza i cisnienia doladowania

Rekomendowane odpowiedzi

masz moze jakis schemat gdzie jest n18 i jak go podlaczyc
zerknij na nr 15 i 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N75 podmienilem z n75 od passata b5 fl 100koni TDi i dalej to samo wiec raczej jest taki sam czyli wychodzi na to ze moje n75 jest sprawne do tego sprawdzilem ile ma ohm i jest w normie. Wiec moze jest to wina przeplywomierza? Na dzien obecny samochod ma ciagle mola moze przez kilka sekund na 1 - 2 ma troche sily a poniej ledwo sie ciagnie nieraz zapie i idzie przez kilka sekund normalnie a pozniej tryb awaryjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego do tej pory jeszcze nie zlogowałeś statycznie i dynamicznie swego auta. Po logach będzie widać czy czujnik barometryczny jest sprawny i czujnik ciśnienia doładowania skoro upierasz się, że dźwignia kierownic spalin zmiennej geometrii działa bez zarzutu. Już wcześniej ktoś mądrze napisał, że źle mierzący lub uszkodzony elektrycznie przepływomierz nie powoduje trybu awaryjnego więc nie dopatruj się w nim przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad mam wziasc program do tych logow. Prosze o porade co to moze byc skopane? Samochód ma takiego muła ze jak w chodzi w tryb awaryjny to prawie nie ma roznicy, wiec dla tego do glowy przyszla mi przeplywka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skad mam wziasc program do tych logow. Prosze o porade co to moze byc skopane? Samochód ma takiego muła ze jak w chodzi w tryb awaryjny to prawie nie ma roznicy, wiec dla tego do glowy przyszla mi przeplywka
program do logów to VAG 311.2 EN i tu masz opis co i jak http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=50476&highlight=logowa%E6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skad mam wziasc program do tych logow

 

Szukać, google Twoim przyjacielem.

 

Prosze o porade co to moze byc skopane?

 

Bez odczytów? A jak sobie to wyobrażasz? Wróżyć z kuli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i od razu wyszło szydło z wora :

Po logach będzie widać czy czujnik barometryczny jest sprawny i czujnik ciśnienia doładowania

 

i jak byk widać, że padł czujnik G71 ciśnienia doładowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności