mielke Zgłoś #21 Napisano 21 Lipca 2011 tez je widziałem tylko zastanawiam sie czy brac ??? czy sa ok i sterujacy nie jest padniety ??? wiadomo jak to z gosciami z allegro co sadzisz ??? szukam ciagle po szrotach w szkocji w moim miescie ale cienizna skoro koleś daje F-VAT i rękojmie to może warto się zainteresować Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #22 Napisano 22 Lipca 2011 skoro koleś daje F-VAT i rękojmie to może warto się zainteresować masz racje warto zawsze to taniej jeszcze poszukam po szrotach w szkocji jak nic nie znajde to bede chyba brał od tego goscia z allegro Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #23 Napisano 27 Lipca 2011 kurcze ciagle szukam i nic nie moge znalezc tego wtrysku moze ktos ma sprawny na sprzedaz Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ormowiec Zgłoś #24 Napisano 29 Lipca 2011 Kieruj się numerem boscha, nie VW 0 432 133 792 podejdzie z passata BAU, BDH, audi AYM, AKE, BAU, BDH, BFC, BCZ, BDG 231/243 bar Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #25 Napisano 7 Września 2011 Kieruj się numerem boscha, nie VW0 432 133 792 podejdzie z passata BAU, BDH, audi AYM, AKE, BAU, BDH, BFC, BCZ, BDG 231/243 bar kolego ten nr boscha cos niedziała nigdzie niemoge znalezc wtrysku o takim nr , i ciagle szukam jak juz cos jest to w komplecie za mega kase Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
BartekP Zgłoś #26 Napisano 7 Września 2011 (edytowane) Paweł a czy próbowałeś podociskać wtyczke do tego wtrysku ??? u mnie było tak w AWXie że, dawał tryb awaryjny ABS/ESP na blacie i chodził jakby ba 3 garach. Mój mechanik nawet wymienił mi wtrysk ale po jakimś czsie znów się zaczęło tak dziać więc będąc uzbrojonym w VAFGa wiedziałem że paliwko dają OK. Zdjęcie pokrywy zaworów i podociskanie wtyczki wtrysku malutkim śrubokrętem pomogło. Jakoś tak powinno to w V6 wyglądać p.s. wrzuć kod błędu 542 na forum A6 - dużo tego wychodzi ale do sprawdzenia samemu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3ae1dc869f2ce5f5.html Edytowane 7 Września 2011 przez BartekP Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #27 Napisano 10 Września 2011 Paweł a czy próbowałeś podociskać wtyczke do tego wtrysku ???u mnie było tak w AWXie że, dawał tryb awaryjny ABS/ESP na blacie i chodził jakby ba 3 garach. Mój mechanik nawet wymienił mi wtrysk ale po jakimś czsie znów się zaczęło tak dziać więc będąc uzbrojonym w VAFGa wiedziałem że paliwko dają OK. Zdjęcie pokrywy zaworów i podociskanie wtyczki wtrysku malutkim śrubokrętem pomogło. Jakoś tak powinno to w V6 wyglądać p.s. wrzuć kod błędu 542 na forum A6 - dużo tego wychodzi ale do sprawdzenia samemu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3ae1dc869f2ce5f5.html kurcze pomierzyłem miernikiem i nic zero tak jak by kabel był przerwany , zdiołem kape i przejrzałem kabel i jest jakby przeciety przez podkładke trzymajaca wtrysk ale tylko zewnetrzna izolacja , moze olej popłyna do cewki i daje zwarcie czy cos , jak jezdze nie przekraczajac 3 tys obrotów to jest dosyc ok ale powyzej poszarpuje ale ciagnie wiec jest ok . ale ciagle szukam wtrysku i ciezko go znalezc Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #28 Napisano 18 Września 2011 witajcie kupiłem cos takiego mam nadzieje ze bedzie sprawny i bedzie działał , cena była ok to wziołem jak nie bedzie działał to raczej zabardzo nie bede płakał . http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220850994863&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:GB:1123 potrzebuje jeszcze tylko nowej uszczelki pod wtrysk i bede wymieniał Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #29 Napisano 22 Września 2011 mam takie pytanko czy przy wymianie wtrysku musze wymienic ta miedziana podkładke która widac na zdieciu i ten oring koloru zielonego??? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ormowiec Zgłoś #30 Napisano 22 Września 2011 Oczywiście podkładka nowa, poza tym wyczyścić wtryskiwacz w miejscu gdzie przylega (zbiera się tam nagar) i tak samo wyczyścić całe gniazdo wtryskiwacza... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #31 Napisano 22 Września 2011 ok czyli mam na siłe oderwac tą miedziana uszczelke i wyczyscic wtryskiwacz ok , a co z tym oringem moze zostac stary ??? mam zamiar w sobote jak zakupie nawa podkładke wymienic ten wtryskiwacz , mam nadzieje ze szarpoania powyzej 3000tys obrotów ustana Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ormowiec Zgłoś #32 Napisano 22 Września 2011 Wystarczy obrócić ją szczypcami, trzyma się na nagarze właśnie. Nowa podkładka będzie luźna. Oring też możesz dać nowy, koszt znikomy, a po co brudzić się 2 razy. Korpus owijasz kartką z oringiem założonym na krawędź i przesuwasz kartkę, tak żeby się nie obracał/skręcał. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #33 Napisano 22 Września 2011 Kolego bardzo ci dziękuje!!! za podpowiedzi, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, no chyba ze jest jeszcze cos oczym powinienem wiedziec co sie robi przy wymianie wtrysku Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ormowiec Zgłoś #34 Napisano 22 Września 2011 (edytowane) Wężyki przelewowe możesz jeszcze dać nowe, lub przynajmniej bądź przygotowany na to że mogą cieknąć po zdjęciu. No i bardzo dokładnie wyczyścić gniazdo wtrysku, ciężko to zrobić tak żeby złogi nie wpadły do cylindra będziesz musiał pogłówkować. U mnie 1 wtrysk nie chciał wyjść po dobroci, ostatecznie poradziłem sobie nakręcając nakrętkę na gwint od rurki, za którą chwyciłem żabą i ciągnąłem do góry, jednocześnie obracając korpus wtrysku kluczem francuskim. zakwasy miałem przez 2 dni ale poszło. Edytowane 22 Września 2011 przez ormowiec Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #35 Napisano 24 Września 2011 kurcze byłem dzisiaj w miasteczku szukajac podkładki pod wtrysk, i niestety w jednym sklepie nie mieli a w serwisie skody sklep z czesciami do 12 a jak byłem o 12,20 wiec do poniedziałku nic niewskuram a juz miałem nadzieje na wymiane wtrysku , a le trudno poczekam do piatku wtedy bede mniał wolne to skocze do serwisu moze będą mieli ta podkładke, i wtedy bedzie mozliwa wymiana acha wielikie DZIEKI kolego ormowiec za info jak wymienic ten wtrysk Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #36 Napisano 30 Września 2011 (edytowane) kurcze kupiłem wtrysk z koncówka E na koncu tak jak mi podali w serwisie , ale po wyciagnieciu okazało sie ze jest F ale mimo to zamontowałem ten wtrysk i auto chodzi jak wczesniej , czyli mechanicznie ok, ale mam problem z wtyczka przy moim starym wtrysku była taka z jednej strony półokragła a przy tym wtrysku który teraz załozyłem jest prostokatna , i tu nasówa sie moje pytanie jak to teraz podłonczyc ?????? czy uciac kable i przełozyc wtyczki ? czy obcic troszeczke ta prosta wtyczke by weszła ??? i co z kablami tzn jaki pin do jakiego na starej wtyczce sa oznaczenia + - a na nowej prostokontnej 1 i 2 i jak to teraz podpiac czy ma to znaczenie ??? gdzies na forum audi pisali ze niema znaczenia jak to podepne 1 do plusa czy minusa niema znaczeni Edytowane 30 Września 2011 przez viking Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ormowiec Zgłoś #37 Napisano 30 Września 2011 Kolejność nie ma znaczenia, obetnij kostkę ze starego wtrysku i przelutuj do nowego. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #38 Napisano 30 Września 2011 ok obciełem rant od kabelka od wtrysku i teraz wchodzi bez problemowo jutro wstawie fotki starego wtrysku kabelka i skasuje vagiem błedy i zobaczymy czy jest poprawa Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
viking Zgłoś #39 Napisano 1 Października 2011 witajcie zamieszczam fotki fotka ta bez mojej ręki to wtrysk który zamontowałem oznaczenie 059130202E wtrysk sprawny tylko wtyczka niepasowała i brak dziórek które sa na orginalnym wtrysku wymontowanym , z mojego auta . fotka z moja ręka to wtrysk który był w moim aucie róznica to taka ze sa te owe dziurki które sa w kółeczku, nr orginalnego wtrysku to,059130202F róznica nr 2 to oznaczenie zmienione z orginału z litery( F )na (E).wtrysk zamontowany błendy wykasowane nie powracaja wiec wtrysk ok sprawny auto chodzi znacznie lepiej juz nieszarpie powyzej 3000tys obrotów, ale nie zawsze jest ok czasami poszarpuje pow 3tys ale nieznacznie i uwaga zaobserwowałem ze jak auto postoi z 20 min to w wezyku, tym doprowadzajacym rope ( zdiecie silnika przewód w kółeczku) zbiera sie pecherzyk powietrza i z tąd moje pytanie czy ten pecherzyk ma tam byc , sadze ze raczej nie ? i moze przez to powietrze w paliwie czasami teraz mi poszarpuje pow 3tys ale sporadycznie . ogólnie jestem bardzo zadowolony po wymianie tego wtrysku auto jak by odrzyło juz nieszarpie i ładnie sie wkreca Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ormowiec Zgłoś #40 Napisano 1 Października 2011 zależy ile tam jest powietrza, ale generalnie nie powinno się tam pojawiać. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach