Skocz do zawartości
Gość Łodziak

komputer pokladowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łodziak

Czy wyszly wersje Passata B5 1.9 TDI 115km z 1999/2000r bez komputera pokladowego?

Pytam poniewaz wyglada na to ze moj Pasek go nie ma.

Pod kontrolkami nie ma wyswietlacza :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wyszly wersje Passata B5 1.9 TDI 115km z 1999/2000r bez komputera pokladowego?

Oczywiście.

Pod kontrolkami nie ma wyswietlacza

Jeśli masz przełącznik w manetce od wycieraczek (prawa) to możesz mieć MFA (komp. pokładowy wersja "mini" z wyświetlaczem w lewym zegarze) , jeśli nie masz przełączników to niestety jakiegokolwiek komputeka brak .

 

pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub też auto jest po "dzwonie" :dobani::przestraszony: i miało wymienione to i owo :mur::hyhy::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Danek75, nie wkręcaj kolegi. Co ma dzwon do braku komputera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedrona: niezły avatar :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma? No mogli mu drugi przód wspawac i kokpit wymienic - rózne cuda juz widziałem i słyszałem :zdegustowany::hyhy::przestraszony: I wcale nie chce go przestarszyc - spoko! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Danek75, to że tobie tak zrobili, nie oznacza, że musi to spotkać także Łodziaka. Ja posiadam całkiem dobrze wyposażonego passia i nie mam na pokładzie komputera, więc nie jest to standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodziak

Dzieki koledzy za informacje :-).

Okazuje sie ze nie mam komputera pokladowego, i to jest dla mnie bardzo dziwne. POniewaz moj Passek ma wszystko czego mozna sobie zazyczyc a tak banalnej rzeczy w niego ni ewlozono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie za 100 punktów. Czy jest możliwość "zainstalowania" komputera? Bo też jestem zaskoczony, że w wersji comfortline go nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest możliwość "zainstalowania" komputera

Oczywiście że jest. Wszystko można zainstalować ale.... No właśnie ale musisz się liczyć z kosztami. Przebudowa wraz z umieszczeniem czujników i całej instalacji do auta. Czujniki muszą zbierać dane do kompa. Czyli skórka nie warta za wyprawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przebudowa wraz z umieszczeniem czujników i całej instalacji do auta. Czujniki muszą zbierać dane do kompa. Czyli skórka nie warta za wyprawkę.

Hmm, czytales opis zrobiony przez pogromce Nic nie wspomina o czujnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie pyta o montaż licznika z FIS a o zainstalowanie komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega nie pyta o montaż licznika z FIS a o zainstalowanie komputera.
A może kolega Łodziak myli pojecia,nie wytłumaczył o co dokładnie mu chodzi? Wspomniał w pierwszym poście,że nie ma wyświetlacza pod kontrolkami. Wiec może o komputer w formie wyświetlacza Fis wyświetlający spalanie,itp. mu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec może o komputer w formie wyświetlacza Fis wyświetlający spalanie,

A tego to ja nie wiem. To może niech sprecyzuje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega nie pyta o montaż licznika z FIS a o zainstalowanie komputera.

Może mylę pojęcia, :wstyd: ale wydaje mi się ze komputer pokładowy a FIS to jedno i to samo. Zależy tylko od człowieka jak to nazwie. ;)

Wiec może o komputer w formie wyświetlacza Fis wyświetlający spalanie,itp. mu chodzi?

O tym właśnie myślałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ja miałem w swoim passku komputer i jak dla mnie żaden rarytas. nie używałem tego i jak dla mnie nie jest to niezbędny gadżet. z tego co widzę że jest sporo zabawy z tym a zobaczysz że po kilku razach stwierdzisz że jednak nie było to aż tak potrzebne.

co do czujników wydaje mi się logiczne że jakieś muszą być bo coś musi zbierać dane do pomiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputer kazdy samochod ma :P tyle ze moga byc nie wyposazone w wyswietlacz na liczniku :P problem nie jest wielki gdyz wystarczy dokupic licznik oraz manetke wiec nie jest to rozbieranie calego auta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vailum

Zgodze się z kolegą, gadałem z panami z ASO VW instalacja takiego komputera to zmiana licznika i manetek. Niestety wiąże się z tym trochę innych spraw jak przekodowanie imobilizera. Ogólnie droga zabawa (jeśli montować w ASO) ;p

Dziwna sprawa z tymi komputerami, kolega Łodziak nie ma wyświetlacza, a ja mam wyświetlacz tylko manetek mi brak. Czy ktoś się orientuje gdzie poza ASO można w łodzi podłączyć kompa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z komputerem pokladowym mianowicie:) wszysko pokazjuje w czasie jazdy:D jest ok ale wylacze zaplon i po zalaczeniu zaplonmu po 1 godz. dalej jest dobrze ( pamieta wszytko ) ale juz np po okolo 6 godz. komputrer jest zresetowany tz nic nie pokazuje tak jak by nie trzymal pamiecie po dluzszym postoju. Zegarek pamieta godzine oraz licznik km. natomiat komputre po srodku jest zresetowany. prosze o pomoc:( Myslalem ze akumlator kupilem nowy i nic:confused: nadmieniam iz mialem takie problemy ale od czsu do czasu byl reset ale potem wszystko wracalo do normy a teraz nie:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności