Skocz do zawartości
misiekSEA

odczyt pinu z eeprom

Rekomendowane odpowiedzi

witam! Czy odczyta mi ktos pin do licznika jezeli zczytam programem vag eeprom??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam! Czy odczyta mi ktos pin do licznika jezeli zczytam programem vag eeprom??

 

jak licznik od passata 1996-2005 i produkcji VDO to sprawdzisz tym:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=103332

 

a jak nie to wstaw wsad tutaj może ktoś pomoże.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem auto i niestety posiadam tylko jeden kluczyk i pilot, chce dorobić kluczyk na przyszłość i również niestety nie mam kodu pin ktoś podratuje jak wyciągnąć ten pin z auta, proszę o kontakt na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam! Czy odczyta mi ktos pin do licznika jezeli zczytam programem vag eeprom??

Nie kumam o co chodzi...Jeżeli masz vag118P3 i zegary VDO to po odczycie masz pin !?

 

Wyświetla się z prawej strony.

 

O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże mi ktoś z czytć pin ze wsadu zgranego porgramatorem ??

wsad pamieci .rar

Edytowane przez greknov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalo by rade jesli wsad by byl dobrze poczytany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącze się do tematu aby nie tworzyć nowego Otórz sytuacja jest taka Kupiłem kabel Vag Tacho u mnie w Passku zczytało Pin elegancko

Dziś był u mnie braciak swoją audi a6 c5 2001 i u niego już tak różowo nie było Vag tacho nie da rady automatycznie wczytać pinu zczytałem eeprom z zegarów czy ktoś z forumowiczów byłby w stanie wygrzebać z tego pin ?

P.S. przepraszam jeśli źle dodaje plik ale nie mogę dodać tego pliku jako załącznik bo nie odpowiada format

Z góry dzięki za pomoc

https://www.dropbox.com/s/0in71q15dyxrjva/ppppp.eep?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ale nie chce nic poważnego zmieniać w zegarach potrzebny mi pin żeby zakodować immo w kluczyku przez vcds tym chyba nic nie namieszam w licznikach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze dopytam mając na myśli ori kable chodzi o jakies kable od audi czy ori kabel od ross techa deedykowany do vcds ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności