Skocz do zawartości
LeonPL

Awaria passat b5 nie zapala 17669 pompowtrysk

Rekomendowane odpowiedzi

Odchylenie jest na +127 na wszystkich. W sumie bardzo przydatna informacja uzyskana od Ciebie, ponieważ chciałem wymienić uszczelnienia na początek, ale widzę że nie ma sensu. Wtyczki poprawiałem miesiąc temu i nic. Dziś wyjmę jeszcze pompę ze zbiornika, leję czasem paliwo z brudnych baniek i zauważyłem, że przy końcu paliwa następuje całkowita tragedia, jeśli bak jest pełny i wykasuję błędy to potrafi latać jak szalony. Jeśli to będzie przyczyna niedomagania to.... brak słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo prawdopodobne ze bedziesz mial zatkane sitko w baku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
leję czasem paliwo z brudnych baniek i zauważyłem, że przy końcu paliwa następuje całkowita tragedia,

Przy tym systemie wtryskowym się tego nie robi...

obawiam się że pompki są co najmniej do czyszczenia ultrdźwiękami, i ile nie szkoda na to kasy... lepiej poszukaj jakiś pewnych i kpl oringów, zapomnisz o problemach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod wątek bo mam chyba problem z Pompowtryskiwaczami. NO wiec po kolei:

Rano odpala bez zarzutu a po przejechaniu kilkuset metrów ( po przekroczeniu 2000 obr.) zapala sie pomarańczowa kontrolka i silnik pracuje tak jakby na 2 -3 cylindrach. Po wyłaczeniu i ponownym włączeniu zapłonu jest ok- silnik pracuje normalnie. Gdy motor jest rozgrzany pracuje normalnie - nigdy mi tak sie nie zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszły pompki, wysłałem do Tucholi+ nowe uszczelniacze do montażu i latał jak nigdy wcześniej, do czasu jak opuścił drogę na łuku przed przejazdem kolejowym przy 150km/h. Potem wzbił się w powietrze obok przejazdu i leciał jakieś 15metrów. Następnie wylądował. Nikomu nic się nie stało, ani zadrapania. Auto zrobione. Normalny cud, 2metry w lewo i wpadłby do lasu, 2 metry w prawo i byłoby po nowych rogatkach i szlabanach, nie wspominając o ewentualnej "czołówce".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy ja tez mialem wymienilem komplet oringow(120zl)+koszt robocizny. Objawy byly spowodowane tym ze pompek schodzila ropa i zaczynal sie problem z odpaleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności