Skocz do zawartości
guitarplay

Wahacze firmy Wertteile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z was miał styczność z wahaczami tej firmy? Jeżeli tak to proszę o opinie.

Jestem właśnie przed wymianą kompletu. Znajomy zrobił na tym zestawie prawie 70 tys. przez 3 lata i nic! Ale jak dla mnie 1 opinia to za mało...

Rozmawiałem też ze znajomym, który prowadzi sklep motoryzacyjny. Sprzedał już sporo kompletów i nie miał na nie jeszcze żadnej reklamacji.

Z tego co udało mi się w necie wyszperać to jest to produkt naprawdę Made in Germany a nie "Made in Germany(China)".

 

Przykładowy link: http://allegro.pl/wahacze-audi-a4-a6-passat-kpl-wertteile-germany-i1602702772.html

 

Proszę o jakiekolwiek opinie.

Z góry dzięki i pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes pewien ze znajomy nie zrobil Cie w jajko z tym przebiegiem 70 tys na tych wahaczach? My to sprzedjamy jak ktos naprawde chce coś najtańszego bo auto sprzedaje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozważam też między innymi MS. skoro twierdzicie że wertteile to badziew to zdecyduje się na MS. Rocznie robię 12-15 tys. max także na moje potrzeby powinny wystarczyć. Generalnie nastawiłem się na lemfordery, ale finansowo nie dam rady.

A macie jakieś sprawdzone źródło gdzie można kupić MS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

70 tys to ciezko zrobic nawet na lemforderach a kosztuja 3 x razy tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. nie do konca tak jest bo jedyne co sie zmienilo na przelomie 2002/2003 to rozmiar dolnego sworznia w dolnym prostym wahaczu... a czy to ma taki olbrzymi wplyw na wytrzymalosc zawieszenia to nie jestem pewien ;))

 

wracajac do tematu, to ja w zyciu nie kupilbym czegos z niemiecko brzmiącą nazwą oprocz master sportow bo zostaly sprawdzone. Tak jak Weso napisał, jak ktos chce jezdzic to niestety ale na polskie drogi trzeba zalozyc cos sensowniejszego a nie kierować się ceną, bo w dzisiejszych czasach niestety ale jak ktoś kupuje tanio to kupuje drogo bo te sama rzecz naprawia 2 razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy krytykują,chociaż żaden nawet nie montował ich u siebie nie mówiąc o jeździe?Jak dobre stosunki masz z tym znajomym i na ile możesz mu wierzyć?Jeśli nie handluje w/w wahaczami,ani nikt z jego znajomych,jaki by miał cel promować je,jeśli była by to nieprawda?Osobiście na nich nie jeździłem,więc nie wypowiadam się,czy są ok.czy nie.Ale jeśli była by to prawda,to alternatywa była by z....sta.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ryzyko takie ze kazdy o swoim samochodzie mowi prawie zawsze tylko dobre rzeczy, pali 5 litrow na setke, jezdzi 200 na III biegu, klocki i tarcze starczaja na 100tkm, rozrzad po 200tkm wygladal jak nowy a zawieszenie, panie jeszcze fabryczne i nic nie stuka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu wszyscy krytykują,chociaż żaden nawet nie montował ich u siebie nie mówiąc o jeździe?Jak dobre stosunki masz z tym znajomym i na ile możesz mu wierzyć?Jeśli nie handluje w/w wahaczami,ani nikt z jego znajomych,jaki by miał cel promować je,jeśli była by to nieprawda?Osobiście na nich nie jeździłem,więc nie wypowiadam się,czy są ok.czy nie.Ale jeśli była by to prawda,to alternatywa była by z....sta.

 

 

jeśli miałeś w ręku kiedykolwiek komplet wahaczy to wiesz że to kawał żelastwa. Teraz krótkie wyliczenie

 

komplet masz za 500zł przy dobrym rabacie, hurtowni minimum 25% ,sprzedawca 10% transport z Chin, znaczy się Niemiec jakieś 0,5% więc wychodzi że 8 wahaczy 2 końcówki + 2 łączniki kupiłbyś za 330zł.

To prawie starczy na przedni dolny i górny wahacz po super rabacie Lemfordera... o reszcie nie wspominam.

Koledzy zrozumcie że za 330zł nie kupi się zestawu który polata dłużej niż od Waszego miejsca zamieszkania do giełdy samochodowej. 8 Wahaczy, 2 końcówki 2 łączniki... dlatego gdy ktoś pisze że autko przelatało 70 tyś km to radzę unikać takiego sprzedawcy bo przychodzi mi na myśl tylko biedny żółwik Stefan bodajże z Ice Age :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli miałeś w ręku kiedykolwiek komplet wahaczy to wiesz że to kawał żelastwa. Teraz krótkie wyliczenie

 

komplet masz za 500zł przy dobrym rabacie, hurtowni minimum 25% ,sprzedawca 10% transport z Chin, znaczy się Niemiec jakieś 0,5% więc wychodzi że 8 wahaczy 2 końcówki + 2 łączniki kupiłbyś za 330zł.

To prawie starczy na przedni dolny i górny wahacz po super rabacie Lemfordera... o reszcie nie wspominam.

Koledzy zrozumcie że za 330zł nie kupi się zestawu który polata dłużej niż od Waszego miejsca zamieszkania do giełdy samochodowej. 8 Wahaczy, 2 końcówki 2 łączniki... dlatego gdy ktoś pisze że autko przelatało 70 tyś km to radzę unikać takiego sprzedawcy bo przychodzi mi na myśl tylko biedny żółwik Stefan bodajże z Ice Age :)

Właśnie dlatego napisałem "Jak dobre stosunki masz z tym znajomym i na ile możesz mu wierzyć?Jeśli nie handluje w/w wahaczami,ani nikt z jego znajomych,jaki by miał cel promować je,jeśli była by to nieprawda?Osobiście na nich nie jeździłem,więc nie wypowiadam się,czy są ok.czy nie." guitarplay pisze że jego znajomy ,tyle na nich zrobił,a nie sprzedawca.

Po za tym w tej samej cenie są MS,które też nie są idealne ,ale dają radę i stosunek jakości do ceny jest w miarę.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój sąsiad z bloku, w dodatku mechanik. Też nie dowierzałem, że te wahacze tyle wytrzymały ale pokazał mi paragon z przed 3 lat... Osobiście dał mi się przejechać i faktycznie cisza! Moje to się już tłuką jak chłopy sztachetami na zabawie!

Nie porównujcie też tego kompletu do lemów - nie ta klasa i nawet nie ma co porównywać...

Potrzebuje porady jakie zamienniki kupić w cenie 500-700 PLN. Proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wertteile to chinczyki, nie kupujcie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychru
Wertteile to chinczyki, nie kupujcie tego.

 

Ty myślisz, że Lemforder i inne "markowe" firmy to gdzie produkują swoje części?? :D

 

Nie liczy się skąd tylko jakość. Wszystko kwestią rozważenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności