Skocz do zawartości
marcin9962

Światła do jazdy dziennej DRL ( LED )

Rekomendowane odpowiedzi

witam. koledzy kupil na allegro modul Moduł świateł dziennych długie 30% mocy DRL Canbus http://allegro.pl/show_item.php?item=5441152238 i mam problem. podlaczylem niby jak jest w instrukcji . odpalam samochod zapalaja sie dlugie na 30% gdy przelaczam namijania to dlugie na chwile gasna (moze na sekunde) i znow sie zapalaja razem z mijania i swieca rowniez. o co moze chodzic ? moze cos zle jednak podlaczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy moze ktos mi pomóc i odpowiedziec na poprzedniego maila? . z góry bardzo dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisać ci może ktoś co taki wynalazek montował. Na forum popularne są inne rozwiązania na drl. Dlatego taki odzew na twoje pytanie.

Ja bym dzwonił do sprzedawcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZWONILEM ale on ma mnie za przeproszeniem w dupie. twierdzi ze zle podlaczylem, moze ma racje bo sie na tym nie znam az tak, dlatego jesli ktos wie jak podlaczyc prosze o pomoc, u mnie w Kielcach wiele widzialem ze jezdzi paskow z takim rozwiazaniem, ale nie mialem okazji zeby zagadac do tych osob .jesli ktos bedzie wiedzial jak podlaczyc to prosze o pomoc. a kolego moze Ty mi podpowiesz jakie bezpieczniki pod maska maja +12v po przekreceniu stacyjki. moze nie pod te bezpieczniki sie wpinam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź mulimetrem bo tak z pamięci to chyba tylko bimbasz może wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał jeśli masz skrzynkę LOW to na F23 masz + po stacyjce (napięcie zanika 10 s po zgaszeniu czy zamknięciu auta - nie pamiętam teraz dokładnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przymierzam się do założenia świateł dziennych. Chciałbym się dowiedzieć który kabel jest od świateł pozycyjnych w reflektorach bi ksenonowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka . Chce założyć sobie w przeciwmgielnych światła dzienne i na początku myślałem aby wymienić żarówkę w przeciwmgielnych na jakaś o białej barwie ale zauważyłem taki coś http://allegro.pl/vw-passat-3c0-b6-led-drl-halogeny-halogen-led-i5441171293.html#thumb/1

 

Myślicie ze to dobre światła ? Montaż jest bez najmniejszych problemów ? Bo chce ustawić tak aby na pozycji auto w ciagu dnia zapalać sie właśnie te światła a jak czujnik zmierzchu wyczuje noc to sam zapala sie mijania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińskie badziewie. Nawet na to nie patrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mkpol to doradź mi jakaś dobra opcje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj 10 ostatnich stron to będziesz wiedział. Wszystko jest opisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj 10 ostatnich stron to będziesz wiedział. Wszystko jest opisane

a po co przecież łatwiej pytać niż czytać............... a potem zdziwienie, że tyle stron do przeczytania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym czytaniem do tyłu to nie do końca najlepszy pomysł bo dużo osób podawało linki które są już nieaktualne.

Ja też się przymierzam do zakupu świateł dziennych i wpadły mi w oko NSSC 523HP http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=nssc+523&bmatch=s0-aut-1-4-1202

Możecie mi doradzić czy świecą i wyglądają tak dobrze jak jest opisane w aukcjach czy może coś innego ale żeby naprawdę były OK :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś instalował inne led w b7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś instalował inne led w b7?

 

Mam takie

http://www.ebay.co.uk/itm/311452377422?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=610500128927&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

swieca na tyle mocno ze patrzac na nie z odleglosci ok 10m przez dluzej niz 3 sek jestes oslepiony na dluzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemekkaw

Witam.

 

Mam pytanko. Czy ktoś może pomóc w zakresie przepuszczenia kabla z komory silnika do kabiny?

Gdzie to najlepiej zrobić, żeby było jak najszybciej i bez rzeźby? Może ktoś ma jakieś foto?

 

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebij się po stronie akumulatora tzn. jak zdemontujesz akumulator i jego podstawę to zobaczysz w którym miejscu wchodzi gruba wiązka kabli do kabiny. Jest dość miejsca w gumowej przelotce żeby się przebić kolejnym kablem, uważaj tylko by nie poharatać kabli z tej wiązki bo będzie nie ciekawie .

Edytowane przez robibobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemekkaw

OK. A jak zdjąć podstawę?

Jest z tym jakiś problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności