Skocz do zawartości
zejnowski

Nurkowanie w regionie!

Chcemy nurkować?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcemy nurkować?

    • Tak
      11
    • Nie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

nely ajaki kolor masz autka bo kolega ma chyba jeszcze wlepe chyba srebną

Hej jasny niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal na tak

Szacun ;) Kasia też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry Panowie, ale ja w takie akcje się nie będę bawił a spoty będę organizował dla wszystkich a nie brał pod uwagę opinię czy wybór tych, którzy raz na miesiąc coś napiszą... chyba trzeba będzie wprowadzić zmiany jak w innych regionach i wtedy będzie konkretna sympatyczna ekipa.

 

zejni nic dodać nic ująć ;)

 

a tak btw to mieliśmy się wybrać do muzeum vw i autostadt w wolfsburgu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak btw to mieliśmy się wybrać do muzeum vw i autostadt w wolfsburgu

Myślę, że po ogólnopolskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są tutaj wspaniali ludzie, dzięki których aż chce się nawet te 1000 km (a nawet i ten wasz Disneyland) przejechać by zobaczyć ich mordeczki nie ważne od pogody, humorów czy innych fochów

Otóż to!

A podirytowany tym, ze Glinna i Majówka przeszły mi koło nosa, z nadzieją czytałem o zmianie terminu (bo 11 i 12 edukuję się i nawet z Ińska du*a by była), a tu jak na złość Dojczland - troszkę za daleko, żeby z bobasem się turlać.

No i efekt tych roszad taki, że się na ogólnopolskim dopiero i tylko z niektórymi zobaczę (jak nic, kur*a, nie wyskoczy, tfu tfu :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że Dominik się stara i w sumie sam do tego nurkowania mega namawiałem. Ale że Duży wiesz co nam ucieka ;) jestem skłony optować za Kłodkowem w tym terminie. Tak żeby lokalizacja była wypośrodkowana, ale biorę pod uwagę większość grupy. Dominik ponurkować możemy kiedy indziej idzie lato więc będę okazje;) A tak przed ogólnym bo nie każdy jedzie możemy się spotkać w sprawdzonej miejscówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo 11 i 12 edukuję się i nawet z Ińska du*a by była

jak sie edukujesz to masz blisko do niemiec wtedy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n/c szkoda słów. pozdro

nie udzielam sie za duzo bo nie mam czasu tylko na zycie zwiazane z forum.

Zaproponuje cos bo przeciez bez tego nie moge sie tu udzielac, bo raz na ruski rok to robię i jest źle pfff.. http://www.bajkoland.eu/ proszę

Edytowane przez irift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra nie jest to tylko moje zdanie... mam proponowac ok proszę http://www.bajkoland.eu/ coś dla najmłodszych i dorosłych, kręgle etc. Piszesz zejnowski ze skoro sie udzielam raz na jakis czas to co gorszy jestem? pfff... Nie stac mnie zeby walic 200 km w 1 strone potem w drugą żeby popatrzec jak sobie nurkujesz bo ja np nie mogę, sorry. Jak uwazasz, tak to zrób tą "swoją" ELO ekipe. Dziękuję.
Ale po co sie klucicie, czy to ma jaki kolwiek sens, po za zgrzytem między wami? Jeżeli Marcin Ciebie nie stac np na taki wyjazd i zrobienie 400km to ja na twoim miejscu bym nie jechał (bynajmniej ja bym tak zrobił, jesli mnie nie sta to nie ma co jechac i siedziec przy suchym pysku) a tych co stać to neich jadą. Nie jest to pierwszy ani ostatni spot, więc ten jest dalej Ciebie, a kolejny może byc bliżej. Dominik też się już nie denerwuj i nie dopier****jcie sobie bo nie ma to najmniejszego sensu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominik ponurkować możemy kiedy indziej idzie lato więc będę okazje

Tyle, że mi nie oto chodziło żeby 2 osoby sobie ponurkowały... ale o fakt, że nikt o niczym innym teraz nie pisał.

mam proponowac ok proszę http://www.bajkoland.eu/ coś dla najmłodszych i dorosłych, kręgle etc.
Ja też już kilka razy tłumaczyłem... żeby coś załatwić miejsce, czasami nie wystarczy telefon czy e-mail, czasami w te miejsca trzeba się przejechać... wyobraź sobie, że ja teraz gonię w rejony środkowo-wojewódzkie żeby zapytać się czy załatwić spotkanie.

Czytanie ze zrozumieniem. Wyobrażasz sobie, nie znam ani miejsca ani żadnych innych ważniejszych dla nas informacji jak chociażby ilość miejsc, parking... i robię tam spot?

Tak samo jak Ty musiałbyś teraz w moje strony podjechać tak ja bym przynajmiej 2x drałował tam na miejsce.

Chcesz kręgle? Proszę bardzo, znamy sprawdzone miejsce, ale niestety koleżko będziesz musiał się przeturlać znowu te 140 km do Szczecina... chyba, że sam załatwisz wszystko na miejscu w twojej propozycji to proszę bardzo.

 

Btw. czy gdzieś w ogóle jest napisane, że opiekun musi organizować wszystko? Panowie, zakładajcie wątki z miejscami na spotkania i jeździmy po całym województwie... moje błogosławieństwo macie.

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co jestes opiekunem ? i to nie jest tylko moje zdanie. Kłutnia nie ma sensu. Nie będę sie udzielał bo kogoś to bardzo boli =] Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez napinki panowie ;) Jeszcze się taki nie urodził żeby każdemu dogodził :D

Jak się nie podoba to zabierać zabawki do innej piaskownicy :lol3

Szacun Kasia też?

No naturalnie. Ja bez Kasi nigdzie się nie wybieram:) Ale widzę, że nurkowanie to będzie, ale chyba w wannie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No naturalnie. Ja bez Kasi nigdzie się nie wybieram Ale widzę, że nurkowanie to będzie, ale chyba w wannie

Trudno. Sami pojedziemy. Ten temat zamykam w takim razie otwieram nowy z propozycjami... na spot majowo-czerwcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zamykasz? Moze ktos jednak sie namysli i pojedzie z Wami? Data i miejsce ustalone a moze ktos jeszcze znajdzie sie chetny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknąłęm bo nikt się nie zgłaszał oprócz ariela, więc zaprzestałem tematu, ale teraz mi się kilka osób na telefon i PW zgłosiło więc otwieram ponownie, możesz wyczyścić temat oprócz pierwszego i tego postu...

 

Temat dalej aktualny

Miejsce: Niemcy - Krugsdorf

Data: 12.06

Czas: Rano! koło 8:00

Cena: 70 zł od nurka + 2 euro za wstęp każdej osoby (to raptem 8 zł a mamy czystą zadbaną plażę, wc i brak zgiełku i szumu!)

 

Oprócz nurków, będzie grill, piwko, słoneczko, opalanko i inne pierdoły do wieczora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wielką chęcią bym pojechał z dziewczyną ale robię zlot na Wilczych Laskach w tym terminie.a tak chciałbym się z Wami spotkać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel i Łysy rozumiem, że nadal chętni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak;) Dominik, a to musi być jakaś liczba masek żeby ponurkować w takiej cenie? Byłem przed chwilą u Jacka "Leo" i on też jest chętny na nurkowanie. Może jeszcze by się znaleźli jacyś chętni wśród znajomych muszę popytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być jakaś tam ilość osób, tylko na kilka dni wcześniej warto byłoby mi wiedzieć ile nas będzie... Ot co :)

Tylko czekam na konkrety... tzn. " tata a Marcin powiedział" mnie nie satysfakcjonuje w kwestii organizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat stoi a Łysy i Ariel się zadeklarowali ;) czy temat dla Was aktualny? Słyszałem, że Leo też jest chętny.

 

Dodam, że jak Nas będzie tak mało jak teraz to pojedziemy na Ińsko bo wtedy nie ma problemów transportowo-organizacyjnych po prostu zmieścimy się na tak obleganym jeziorze.

 

Powiedzmy do 20 osób jak nas pojedzie do będzie Ińsko ;)

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności