Skocz do zawartości
user78

DVD FREE oraz ukryte MENU software'owo

Rekomendowane odpowiedzi

No ale...

Moja wersja softu jest nowsza niz ta co ściągnąłem. Ja mam 4120 a z linku jest wg starsza. Czy mozna bezpiecnie pliki zamienić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A napewno sprawdzałeś że nie działa, w 4120 które jest ogólnie dostępne :) działa DVD w czasie jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie działa. Komunikat bezpieczeństwa. Nawet nie wiem jak z przycisków to uruchomić. A może ktoś by zarzucił linka do nowej wersji softu np z chomika. Moja navi to wersja B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz navi B, to jak wsadzisz soft A, to bólu nie odczujesz. A zawsze do swojej wersji będziesz mógł wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze moge wgrac soft od wersji A bo mam taki właśnie SWL4120A ale DVD free mi nie chodzi. Dlatego też pytałem czy mogę starszą wersje dvd free podmienic pliki i wgrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 4120A nie chodzi? Wgrałes go?

Na priv masz link do dvd free, spróbuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja od wektora, to ta ktora sam mam wgraną i podalem ją juz paru osobom z forum, niestety na tej wersji DVD FREE nie dziala. Ma ktos jakis pomysl?

 

PS. Sorry za brak PL znakow, pisze z tableta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie poradziłem sobie z odblokowaniem DVD podczas jazdy. Zrobiłem to tak

 

Wgrałem oprogramowanie SW4120A, po czym ściągnąłem z chomika VIM Unlock nagrałem na CD i zainstalowałem. Musiałem w "ukrytym menu" poprzez przytrzymanie setup włączyć funkcje instalacji starszego oprogramowania. VIM Unlock instalował się 4 minuty i teraz można oglądać DVD podczas jazdy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo na 4120A, tylko że z chomika jak wgrałem vin unlock to dalej nie działa dvd free.

judam z kąd brałeś vin unlock?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie co może być przyczyną nie odblokowania dvd free?

Wgrałem 4120A a potem vin unlock od kolegi judam który u niego działa, a u mnie zainstalował się bez problemu a dvd nie odblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w ukrytym menu zaznaczyć opcję pozwalaj na aktualizację starszą wersją, czy coś tam takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to zaznaczone przed instalacją vin unlock. Dodam, że instalacja poszła bez żadnych oporów. Zaznaczyć tą opcję po instalacji? W jakim celu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby ci RNS pozwolił wgrać starsze wersje softu. Na wypadek kłopotów z nowszym softem, zwiechy i innych takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już wgrałem vin unlock i miałem włączone tą opcję. To jeszcze raz mam ją wgrywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie to nie tak. Procedura jest taka:

 

Instalacja oprogramowanie SW4120A,

W "ukrytym menu" poprzez przytrzymanie setup włączyć funkcje instalacji starszego oprogramowania.

Zainstalować VIM Unlock instalacja około 4 minuty

i teraz można oglądać DVD podczas jazdy

Ewentualnie spróbuj nacisnąć i przytrzymać (i)+ (tone)

 

Jeśli ci coś nie działa to spróbuj zainstalować inną wersję SW4120A np z chomika i inną wersję VIM Unlock

 

Jeśli nadal nie działa to ściągnij jeszcze inna wersję 4120A. Znajdziesz też taką która ma już odblokowane DVD FREE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy może ktoś testował już nową wersję softu RNS 510 ?

Kilka dni temu na forach, specjalizujących się w navi pokazała się najnowsza, oficjalna wersja - 5230.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, czy może ktoś testował już nową wersję softu RNS 510 ?

Kilka dni temu na forach, specjalizujących się w navi pokazała się najnowsza, oficjalna wersja - 5230.

 

Ja wgralem sobie 5218 chyba i działa ok wg mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wgralem sobie 5218 chyba i działa ok wg mnie

 

Ja pytałem wyraźnie o wersję oficjalną 5230. Wersja 5218 to tylko wydanie testowe (pre-release).

Pytanie zresztą już nieaktualne, w tym sensie, że zainstalowałem 5230 i użytkuję już od dwóch tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co widzisz jakieś plusy w stosunku do 4120?

Bo z tego co czytałem to ta wersja ma tylko kilka drobnych niezauważalnych poprawek.

Działa szybciej? są jakieś powody aby to zainstalować? jakie są Twoje odczucia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@madison2

W stosunku do 4120 różnicą oficjalnie podawaną jest obsługa radia DAB, czyli coś co w PL jest nam zbędne. Oprócz tego wydawca softu pisze o poprawkach drobnych błędów i stabilniejszej pracy. Poza wyciszeniem radia podczas cofania żadnych, większych różnic nie zauważyłem, może reakcje na naciskanie przycisków na ekranie dotykowym są minimalnie szybsze, płynniejsze, ale to subtelna różnica.

Edytowane przez Leo1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności